לפרסום חייגו: 050-5788255

חינוך בהעוטף

חינוך ובתי ספר

מרצה בכירה במכללת ספיר נבחרה למרצה מעוררת השראה לשנת 2020

ד"ר נוזהה אלאסד אלהוזייל, מרצה בכירה בבית הספר לעבודה סוציאלית במכללה האקדמית ספיר, נבחרה למרצה מעוררת השראה לשנת 2020 מטעם התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות (צילום: פרטי)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

ד"ר נוזהה אלאסד אלהוזייל, עובדת סוציאלית ומרצה בכירה בבית הספר לעבודה סוציאלית במכללה האקדמית ספיר, קיבלה את אות "מרצה מעוררת השראה"  לשנת 2020 מטעם התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות.

לאחרונה יצא לאור בהוצאת רסלינג ספרה “כשהצל גדול סימן שהשמש שוקעת”, העוסק בחייהן של שלושה דורות של נשים בדואיות על רקע השינויים בחברה. נוזהה זכתה גם בפרס השלטון המקומי כאישה פורצת דרך.

האות “מרצה מעורר השראה” מוענק זו השנה הרביעית ברציפות מטעם התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות הארצית במטרה להביע את הערכתם והוקרתם של סטודנטים וסטודנטיות כלפי אנשי ונשות הסגל מכלל המוסדות להשכלה גבוהה, אשר הותירו את חותמם על מסלול חייהם.

בנימוקי הסטודנטים נכתב: “מרצה מדהימה, נתנה לי כוח שלמרות שאני אישה וגם ערבייה אני יכולה להגיע לחלומות שלי ולכל מה שאני רוצה. נותנת לי השראה שכל אחד שרוצה יצליח”, נוגעת בכל האספקטים של החיים, מלמדת אותנו את המציאות האמיתית”.

פרופ' ניר קידר, משנה לנשיא המכללה: "גאים ומברכים על זכייתה של נוזהה למרצה מעוררת השראה. אין ראויה ממנה. היא חלק מהפסיפס האנושי יוצא הדופן שמאפיין את המכללה האקדמית ספיר ומייחד אותה".

ד"ר רועי טל, ראש בית הספר לעבודה סוציאלית: "גאווה גדולה לביה"ס לעבודה סוציאלית שהתברך במרצה מעוררת השראה, אמיצה ופורצת דרך".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: