לפרסום חייגו: 050-5788255

חינוך בהעוטף

חינוך ובתי ספר

מיומנו של עצמאי בימי הקורונה - מאמרו של רו"ח אחמד איאד, מרצה במחלקה לכלכלה במכללה האקדמית ספיר

מאמרו של רו"ח אחמד איאד, מרצה במחלקת לכלכלה במכללה האקדמית ספיר – "מיומנו של עצמאי בימי הקורונה" זכה בתחרות הכתיבה של לשכת רואי החשבון בישראל. במסגרת התחרות, חברי הלשכה הוזמנו לכתוב מאמרים בנושא קורונה, כאמצעי להבעת רגשות, חוויות, הרהורים, חלומות והתמודדויות עם המצב הבריאותי, הכלכלי, הגלובלי, החברתי והאישי שגרמה מגפת הקורונה.

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

במסגרת התחרות, חברי הלשכה הוזמנו לכתוב מאמרים בנושא קורונה, כאמצעי להבעת רגשות, חוויות, הרהורים, חלומות והתמודדויות עם המצב הבריאותי, הכלכלי, הגלובלי, החברתי והאישי שגרמה מגפת הקורונה.

מתוך המאמר: "התחלתי את השבוע בהודעה מהעובד שלי שהוא נכנס לבידוד. הוא כמובן לא שכח להזכיר לי שימי הבידוד הם על חשבון ימי המחלה שלו. לגמתי מקפה הבוקר שלי ולא ידעתי מה כואב יותר, הדאגה לעובד שהפך עם הזמן לחבר, הדאגה איך אסתדר בלעדיו או הדאגה מהעלויות הנערמות. חלפו חמש דקות וקיבלתי הודעה מהבנק כי היתרה בחשבון העסק קרובה למסגרת, איך לא, ופדיון העסק ירד במעל 40%. אני חייב לזרז את קבלת ההלוואה בערבות המדינה. כבר עברו יותר משלושה שבועות והתהליך לא הסתיים למרות שבפרסומות זה קורה בלחיצת כפתור. הלוואה זו יכולה להיות החמצן לעסק שלי בימים קשים אלה".

פרופ' גילה בניסטי, רו"ח, ראשת התכנית לחשבונאות, המכללה האקדמית ספיר: "המאמר של איאד כתוב כסיפור מרגש מאד ומשקף בצורה הטובה ביותר את המציאות ההזויה שבה כולנו חיים. העצמאי המתואר במאמר יכול להיות כל אחד ואחת מאיתנו.
איאד מרצה מצטיין במחלקה לכלכלה במכללה האקדמית ספיר במשך שנים רבות, ותחומי העיסוק וההוראה החזקים שלו הם "חשבונאות ניהולית" ו"מסים". איאד הוא גאווה למחלקה לכלכלה וחשבונאות, ולמכללת ספיר כולה. הוא תורם רבות לקידום הרמה המקצועית בתחומי ההוראה שלו במחלקה, להאדרת שמה ולמוניטין שלה. אני מאחלת לכולנו שנזכה לעוד מרצים כמוהו שיצעידו להצלחות את המחלקה לכלכלה".

( קרדיט לצילום - פרטי )

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: