לפרסום חייגו: 050-5788255

חינוך בהעוטף

חינוך ובתי ספר

מחנה פסח און ליין של שער הנגב בנוער העובד והלומד

כ- 200 אוהלים הוקמו ברחבי מועצה אזורית שער הנגב במחנה פסח און ליין של הנוער העובד והלומד. רכזת ההדרכה של שער הנגב בנוע"ל: "מרגש לגלות שגם בימים כאלה שאנחנו לא יכולים לצאת לשטח, עדיין אפשר לחוות חוויה של מחנה ולהדריך את החניכים בתוך המצב הזה. המד"צים היו מעולים, הדריכו את החניכים בצורה מקצועית ומדהימה. זה ראוי מאוד להערכה"

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

כ- 200 אוהלים הוקמו ברחבי מועצה אזורית שער הנגב במחנה פסח און ליין של הנוער העובד והלומד. המחנה התחיל ביום שני עם בניית אוהלים בבית, הכנת שלטים והכנת ארוחת ערב מחנאית: תפוחי אדמה אינדיאנים עם סלט וטחינה. תוך כדי הכנת הארוחה, פתרו החניכים חידות על מקומות שונים בארץ ורקדו את ריקוד המחנההערב הראשון הסתיים בערב תרבות עשרת המכות שהעבירו המדריכים דרך הזום בסימן יציאת ובו יצאנו ממצרים מעבדות לחירותביום שלישי החניכים יצאו מהשק"ש להתעמלות בוקר וסיכום חוויתי עם צ'ופר סיום שהכינו החניכים בעצמם.

מחנה פסח המסורתי, שמיועד לחניכי שכבות ד'-ו', הורחב השנה לשכבות א'-ו' בזכות הנכונות של המד"צים להירתם למשימה ולהדריך חניכים שהם לא מכירים.

ליטל חורמיאן רכזת ההדרכה של שער הנגב בנוע"ל מסכמת: "היה כיף מאוד לראות את כל המשפחות שמשקיעות ומגדילות ראש, זה יוצא מן הכלל. חלק בנו אוהלים בחצר וחלק בתוך הבית. היו משפחות שעשו פויקה והיו שעשו מדורות. מרגש לגלות שגם בימים כאלה שאנחנו לא יכולים לצאת לשטח, עדיין אפשר לחוות חוויה של מחנה ולהדריך את החניכים בתוך המצב הזה. המד"צים היו מעולים, הדריכו את החניכים בצורה מקצועית ומדהימה, חלקם אפילו נכנסו להדריך חניכים שהם לא מכירים שזה לא מובן מאליו וראוי מאוד להערכה".

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה ששלח ברכה לסיום המחנה: "כל הכבוד וישר כוח ענק למד"צים, להורים, למחלקת הנוער וכל האנשים המעורבים בראשם זיו קרני רכזת הנוע"ל המועצה".

(צילום תמונה: דוברות המועצה האזורית שער הנגב)

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: