לפרסום חייגו: 050-5788255

חינוך בהעוטף

חינוך ובתי ספר

מועצה אזורית אשכול - התשובה למציאות הביטחונית

בצל המתיחות הביטחונית בסוף השבוע, התקיים השבוע באשכול טקס הסרת לוט לקראת תחילת עבודות בניה של מתחם למידה חדשני וממוגן לילדי המועצה. המתחם החדשני יכלול בתוכו חללי למידה והעשרה חווייתיים, כמו: חדרי מציאות מדומה, רובוטיקה, חדר תקשורת, מייקר ספייס, מתחם מאסטר שף ומרחב עבודה משותף (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בצל המתיחות הביטחונית בסוף השבוע, התקיים השבוע באשכול טקס הסרת לוט לקראת תחילת עבודות בניה של מתחם למידה חדשני וממוגן לילדי המועצה. המתחם החדשני יכלול בתוכו חללי למידה והעשרה חווייתיים, כמו: חדרי מציאות מדומה, רובוטיקה, חדר תקשורת, מייקר ספייס, מתחם מאסטר שף ומרחב עבודה משותף.

המבנה החדשני הממוקם בקריית החינוך החדשה יאפשר לילדי אשכול לעסוק בפעילות חוייתית ומעשירה במהלך שעות הבוקר ואחר הצהריים, גם בעתות של מתיחות בטחונית ולהמשיך להישאר בתוך המבנה הממוגן. המתחם הוקם הודות לשותפות הדוקה של אשכול עם ארגון Jnf ארה״ב המלווה את הקהילה בימי חירום ושגרה .

גדי ירקוני, ראש המועצה האזורית אשכול: ״המציאות הבטחונית לא בידינו אך מה שכן בידינו היא דרך ההתמודדות שלנו עם המציאות. בחרנו להשקיע בחוסן הקהילתי ובאיכות חיי התושבים, בדגש על חינוך והעשרה מגוונת לילדינו. מתחם הלמידה החדשני שיוקם בסיוע jnf ארה״ב הוא מרחב פיתוח וטיפוח יוצא דופן לילדים שהשקענו מחשבה רבה בהקמתו".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: