לפרסום חייגו: 050-5788255

חינוך בהעוטף

חינוך ובתי ספר

לאחר 41 שנה – שוש אסידו פורשת מעיריית שדרות

מנהלת מחלקת גנים בעיריית שדרות, שוש אסידו, פרשה בשבוע שעבר מתפקידה, לאחר 41 שנה ברשות. ראש העיר באירוע הפרידה משוש: "זה הזמן לצאת מהעשייה הציבורית לעשייה הפרטית, אני מאחל לך בריאות, אריכות ימים ורק שמחה" (צילום: דוברות עיריית שדרות)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

פרידה מרגשת במיוחד התרחשה בשבוע שעבר בחדר הישיבות בעיריית שדרות. ראש העיר אלון דוידי, סגנו אלעד קלימי, המנכ"ל טל טורן וכלל עובדי אגף החינוך, בראשותה של מרים ששי, התכנסו כדי להיפרד ממנהלת מחלקת גנים המיתולוגית, שוש אסידו. אסידו ציינה בדבריה, שכשנכנסה לתפקידה היו בסך-הכל 15 גני ילדים בעיר, והיום יש מחלקת גנים תחת אגף החינוך, עם למעלה מ-50 גני ילדים, בהם מתחנכים כ-1,800 ילדים וילדות.

שוש, במקור מאשקלון ותושבת שדרות מאז נישואיה, היא אם לארבעה ילדים. לפני כשנתיים נבחרה על-ידי ועדה עירונית להדליק משואה יחד עם 10 יקירי ויקירות העיר באירוע יום העצמאות. כעת, הגיעה שוש לגיל פרישה וכאמור עוזבת את העירייה לאחר 41 שנה.

סגן ראש העיר, אלעד קלימי, בירך את שוש ואמר: "שוש היקרה הינה דמות מופת בעיריית שדרות. אחרי למעלה מ-40 שנות עשייה ברוכות לטובת ילדי שדרות אנו נפרדים היום ממי שניהלה במשך שנים ארוכות את מחלקת גני הילדים. מסירותה של שוש לעבודה ולילדים, סבלנותה הבלתי נגמרת והיכולת הנדירה לפתור בעיות היו לשם דבר. אנו מאחלים לשוש שתדע שמחה, אושר ושלווה. שתקדיש מהיום, גם יותר זמן לעצמה, וכמובן גם למשפחתה. אין ספק ששוש משאירה חותם בתפקידה והייתה בורג חשוב בחינוך ילדי שדרות זה עשרות שנים".

ראש העיר, אלון דוידי, התרגש כשבירך את שוש ואמר לה: "שוש, יש לך הצלחה גדולה בחיים והיא בעלך היקר וילדייך, כולם משכילים ומוצלחים. זה הזמן לצאת מהעשייה הציבורית לעשייה הפרטית, אני מאחל לך בריאות, אריכות ימים ורק שמחה. את העבודה הקשה, בעיקר בימי השיבוצים ולקראת שנת הלימודים עשית תמיד על הצד המקצועי והטוב ביותר, הכל בחן וברוגע שלך. אני רוצה להודות לך ברמה האישית. 40 שנה זה לא בא ברגל, לא באוטו, לא ברכבת ולא במטוס. את משאירה מורשת גדולה אחרייך והמון שותפים לדרך שמודים לך על העשייה".

לסיום, שוש ביקשה את רשות הדיבור ואמרה בהתרגשות: "לאחר 41 שנות ותק בעבודתי, כמנהלתי גני הילדים בשדרות, אני פורשת לעשות לביתי ולהתנהל על מי מנוחות. זה נראה לי לא אמיתי, אחרי כל כך הרבה שנים, זה לא מציאותי, לקום ולעזוב כך, מקום עבודה, מקום שיש לי אליו המון חום ואהבה. זו הייתה זכות למלא תפקיד כה משמעותי, שמילא אותי בשמחה וסיפוק אמיתי, זו הסיבה שמילאתי אותו כל כך הרבה שנים". שוש הודתה לכל שותפיה לעשייה והוסיפה: "המקום הזה תמיד יהיה ביתי. אני לא נעלמת ובטוחה שנשמור על קשר עמוק, ובכל עניין מבטיחה לעזור גם בשלט רחוק".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: