לפרסום חייגו: 050-5788255

חינוך בהעוטף

חינוך ובתי ספר

ירמי שיק בלום מצטרף לצוות המרצים של בית הספר לאומנויות הקול והמסך במכללת ספיר

היוצר הרב תחומי (במאי, תסריטאי, שחקן, קומיקאי ועיתונאי) ירמי שיק בלום, בוגר בית הספר לאומנויות הקול והמסך במכללת ספיר, מצטרף לצוות המרצים של בית הספר וילמד בסמסטר הקרוב בימוי סדרות רשת (צילום: נעמי צוואקר)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

לאחר שסיים את לימודיו במכללת ספיר, ירמי שיק בלום החל את דרכו כיוצר רשת בקולקטיב הקומדיה "כל מה שמצחיק בעולם". הקבוצה העלתה עשרות הופעות סטנדאפ ששילבו מערכוני וידאו שנכתבו, שוחקו ובוימו בשיתופיות והפכו לקאלט.  יחד עם חבריו ל"כל מה שמצחיק בעולם", היה ירמי יוצר שותף, כותב ומנחה של "נדחפים", תכנית מערכונים יומית וחתרנית ששודרה בערוץ הילדים. שיק בלום היה חלק מצוות הכותבים של התוכניות " ארץ נהדרת", "היום בלילה עם גורי אלפי", "מועדון לילה" ,"היום שהיה עם גיא זהר", "מה נסגר", "טלוויזיה מהעתיד", "עד כאן" ו"עוד כותרות עם איל קיציס". שיק בלום כתב את הטור הסאטירי השבועי, "פרשת השבוע", במוסף "הארץ" וכיום כותב כתבות צבע למגזין "בלייזר" ו - Time out tel aviv. בימים אלה עובד על הסרט הדוקומנטרי "דונם וחצי" שעתיד להיות משודר בערוץ YES DOCO. כשחקן וקומיקאי שיק בלום הופיע בסדרה "האחיות המוצלחות שלי",  ב"ערב הסטנדאפ של תום יער", קבוצת "כל מה שמצחיק בעולם", "סטנדאפ ואלרגיות בקאמל קומדי קלאב", "הסטנדאפיסטים בצוותא" והוא המייסד והמנחה של "ערב הסטנדאפ המיותר". 

רני בלייר, ראש המחלקה לתואר ראשון בבית הספר לאומנויות הקול והמסך במכללת ספיר: "אני מברך על הצטרפותו של בוגר בית הספר, ירמי שיק בלום, לצוות המרצים. בית הספר מקדם יצירתיות וחדשנות ובכל שנה מקדם את תחומי היצירה החדשים והמתחדשים בתחום המגוון שלנו".

ביה"ס לאמנויות הקול והמסך במכללת ספיר, מציע תכנית לימודים במתכונת ארבע-שנתית כמקובל בבתי הספר המובילים בעולם. לבחירת הסטודנטים חמישה מסלולי התמחות: קולנוע, טלוויזיה, אנימציה, מוזיקה ועיצוב פס-קול, משחק ויצירה למסך. כמו כן, מציע ביה"ס תואר שני MA/MFA  בקולנוע, הפקה ותיאוריה. פרופ' סמי שלום שטרית הוא ראש בית הספר, רני בלייר הוא ראש התכנית לתואר ראשון, ואורי סיון הוא ראש התכנית לתואר שני. 

בית הספר שהחל את דרכו לפני 25 שנה כמחלקה לתקשורת וקולנוע, הפך להיות אחד מבתי הספר המובילים בארץ ובעולם. מדי שנה משתתפים עשרות מסרטי הגמר בפסטיבלים בינלאומיים בארץ ובעולם. לבית הספר שיתופי פעולה בינלאומיים עם בתי ספר לקולנוע בעולם ביניהם: FAMU בפראג, HFF בברלין, האקדמיה לקולנוע בבאדן ווירמברג, ובית הספר הגבוה לקולנוע בלודז' פולין. במסגרת שיתופי פעולה אלו מתקיימות רטרוספקטיבות לבית הספר בכל העולם. 

לרשות הסטודנטים עשרות מצלמות באיכות שידור הגבוהה ביותר; ציוד הקלטה; אולפן טלוויזיה מקצועי; ניידת שידור; אולפני סאונד; אולפני עריכה ואולפני אנימציה. בין המרצים הבולטים בבית הספר: אורי סיון, שלומי אלקבץ, מודי בראון, ענת זלצר, גידי יהושע, יעל הדיה, דורון צברי, אילון רצ'קובסקי, רן טל, ישי אדר ויונתן בר גיורא. 

המכללה האקדמית ספיר היא המכללה הציבורית הגדולה בישראל. לומדים בה למעלה מ-8,500 סטודנטים מרחבי הארץ, המגיעים לנגב המערבי ומתגוררים בשדרות ובקיבוצי הסביבה. בספיר שכר הלימוד אוניברסיטאי, שנה אקדמית ראשונה חינם לחיילים משוחררים.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: