לפרסום חייגו: 050-5788255

חינוך בהעוטף

חינוך ובתי ספר

יום קהילה ומשטרה בבית הספר "ניצני קטיף"

תלמידי ביה"ס "ניצני קטיף" בישוב ניצן נהנו בשבוע שעבר מפעילות מלאה חוויות במסגרת "יום קהילה ומשטרה", שנועד להדק את הקשר בין התושבים לארגון האוכף את החוק והסדר (צילום: באדיבות ביה"ס)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

תלמידי ביה"ס "ניצני קטיף" בישוב ניצן נהנו בשבוע שעבר מפעילות מלאה חוויות במסגרת "יום קהילה ומשטרה", שנועד להדק את הקשר בין התושבים לארגון האוכף את החוק והסדר. התלמידים נחשפו לפעילויות ותפקידי המשטרה וכוחות החילוץ וההצלה, כולל ניידת מד"א.

במהלך היום, צפו התלמידים בתצוגת תכלית מלאה הכוללת רובוט חבלה בפעולה, סוסי יחידת הפרשים, ערכת ציוד של יחידת השיטור הימי והצוללנים, ניידות משטרה שהגיעו במיוחד למגרש הספורט ואפילו התנסו בירי כדורי צבע במתחם אקסטרים שהוקם במיוחד לאירוע. תלמידי הכיתות הנמוכות הפריחו בועות סבון והצטלמו עם בובות דובונים גדולות. את האווירה השלימה תזמורת המשטרה, כאשר ניגנה בהרכב מלא לאורך שעות הפעילות.

מפקד השיטור הקהילתי בניצן, רס"מ גבריאל כהן: "היה זה יום מלא חוויה ולמידה שממחיש לתלמידים את העולם האמיתי. מטרת העל היא להדק את הקשר עם הקהילה, ולאורך כל השנה אני מקיים בבית הספר הדרכות בנושא זה"ב, אינטרנט בטוח ועוד".

רס"מ כהן הודה למפקד תחנת המשטרה באשקלון, סנ"צ משה לוי, לסגן מפקד התחנה רפ"ק מאיר חכמון, לרס"ר דניאל ברוסאן מפעיל המתנדבים בניצן-באר גנים ולמנהלת ביה"ס מרגלית רוטשטיין.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: