לפרסום חייגו: 050-5788255

חינוך בהעוטף

חינוך ובתי ספר

"יום סבבא": תלמידי "חופים" ביום הוקרה לסבא וסבתא

מחר (שישי) ייערך בבית הספר "חופים" שבמועצה האזורית חוף אשקלון "יום סבבא", יום המוקדש כולו להוקרה וחיבור בין הסבים והסבתות לבין הנכדים (צילום: באדיבות בית הספר)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

מחר (שישי) ייערך בבית הספר חופים "יום סבבא", יום מיוחד המתקיים מזה שנים כמסורת בבית הספר. מאיה סעדה, הרכזת החברתית של בית הספר "חופים", מספרת שבכל שנה במהלך השבוע בו מתקיים יום המשפחה הם מזמינים אל בית הספר את הסבים והסבתות לפעילות משותפת עם הנכדים, תלמידי בית הספר: "זהו יום שמכיל בתוכו הרבה ערכים אותם אנו רוצים לראות אצל התלמידים שלנו – כבוד, אחדות ושייכות. המטרה של היום הזה היא להוקיר את הסבים והבתות, להגיד להם תודה, לשמוע מהם סיפורים על הילדות שלהם, ופשוט לבלות זמן משותף עם הנכדים".

"יום סבבא" נמשך לאורך כל יום הלימודים, "אנו מקדישים יום שלם רק לסבים ולסבתות", מספרת מאיה. כל שכבה עורכת פעילות משותפת בהתאם לגיל התלמידים, "הפעילויות הן מאוד מגוונות, אם זה מצגות לסבים ולסבתות עם תמונות שלהם כשהיו צעירים, סיפורים מיוחדים שאנחנו שומעים מהם, הופעות של התלמידים לכבודם, יצירה משותפת, משחקים של פעם ועוד. המטרה היא להוקיר אותם, וגם לתת מקום לערך האחדות והשייכות עבור התלמידים – אני שייך למשפחה, איפה אני בתוך המעגל הזה".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: