לפרסום חייגו: 050-5788255

חינוך בהעוטף

חינוך ובתי ספר

הקומונרים של שער הנגב בנוער העובד והלומד מתנדבים במשימות חיוניות

עם תחילת החזרה לשגרה, בעקבות טלפון שהתקבל מהנהגת המועצה לבקשת עזרה להפעלת שמרטפיה לילדי עובדות ההוראה, תוך מספר דקות הקומונרים של הנוער העובד והלומד נרתמו. הקומונרים הגיעו במשך השבועיים האחרונים לסייע יום יום בבית ספר אלונים שבמועצה אזורית שער הנגב ובבתי הילדים בקיבוצי המועצה. נוסף על השמרטפיה, השתלבו הקומונרים בכיתות הלימוד בבית הספר היסודי. בצהריים עם סיום יום הלימודים, הגיעו לקיבוצים לעזור בהדרכת ילדי א'-ג' שהתחילו לחזור לשגרה והודרכו בקבוצות קטנות. בסוף כל יום חזרו לקיבוץ דורות לאורחן הקיבוץ וזכו לאירוח מקסים

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

ביום ראשון 3/5 אחר הצהריים, עם תחילת החזרה לשגרה, בעקבות טלפון שהתקבל מהנהגת המועצה לבקשת עזרה להפעלת שמרטפיה לילדי עובדות ההוראה, תוך מספר דקות הקומונרים של הנוער העובד והלומד נרתמו ולמחרת התייצבו בשעה 7:30 בבוקר בבית הספר.

הקומונרים הגיעו במשך השבועיים האחרונים לסייע יום יום בבית ספר אלונים שבמועצה אזורית שער הנגב ובבתי הילדים בקיבוצי המועצה. נוסף על השמרטפיה, השתלבו הקומונרים בכיתות הלימוד בבית הספר היסודי. בצהריים עם סיום יום הלימודים, הגיעו לקיבוצים לעזור בהדרכת ילדי א'-ג' שהתחילו לחזור לשגרה והודרכו בקבוצות קטנות. שבועיים עמוסים ורבויי פעילות עברו על כל אחד מהקומונרים. בסוף כל יום חזרו לקיבוץ דורות לאורחן הקיבוץ וזכו לאירוח מקסים.

שולה טנאי סגנית מנהלת מספרת: "הקומונרים התקבלו בביה"ס בברכה, השתלבו מיד ונרתמו לכל משימה. עזרתם מאוד משמעותית בתגבור האישי ובהפסקות בהשגחה בחצר.
תודה לכולם מקרב לב. נשמח לראותם גם בשבוע הבא עמנו. בהערכה רבה בשם הנהלת בית הספר"

ליטל חורמיאן, רכזת ההדרכה של שער הנגב בנוער העובד והלומד מסכמת : "אחד הדברים הכי מרגשים בתקופת הקורונה הוא לראות את העוצמה והאהבה של המדריכים שלנו - מדריכים שבאמת אכפת להם! מדריכים שמתייצבים לכל משימה ויודעים לענות על צורך השעה".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: