לפרסום חייגו: 050-5788255

חינוך בהעוטף

חינוך ובתי ספר

המכללה האקדמית ספיר וארגון FIDF תומכים בלוחמים

מאות סטודנטים הלומדים במכללת ספיר קיבלו מלגות לימודים בהיקף של מיליוני דולרים (צילום: שירה בק)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

השבוע (שלישי) התקיים במכללה האקדמית ספיר המפגש השנתי של הנהלת תכנית המלגות !IMPACT של ארגון ידידי צה"ל בארה"ב ובפנמה (FIDF) עם מלגאי התכנית הלומדים במכללה וההנהלה הבכירה של מוסד הלימודים. במהלך המפגש הפתיעה מנהלת התכנית, הגב' אורנה פסח, את נשיא מכללת ספיר, פרופ' שי פלדמן, והעניקה לו מגן הוקרה על שיתוף הפעולה. המגן הוענק כחלק מהחגיגות לציון 18 שנים לפעילות תוכנית !IMPACT של FIDF. 

תכנית המלגות !IMPACT של ארגון ה-FIDF  נוסדה בשנת 2002 במטרה להוקיר את הלוחמים על שירותם הצבאי המסור ותרומתם להגנת המדינה ובטחונה. המלגות מוענקות לחיילים משוחררים מהמערך הלוחם בצה"ל (לוחמים ותומכי לחימה) ממשפחות מעוטות יכולת כלכלית. גובה המלגה הינו $4,000 לכל שנת לימוד, כאשר כל מלגאי ממומן ע"י תורם אישי, המלווה אותו לאורך כל לימודי התואר הראשון. השנה התכנית מעניקה מלגות ל-106 סטודנטים הלומדים כיום במכללת ספיר, בנוסף ל- 292 בוגרים, שסיימו כבר את לימודי התואר ומשולבים בכל תחומי המשק בישראל. סך היקף מלגות !IMPACT לסטודנטים במכללת ספיר מגיע לכ- 5,128,000 דולר.

מר אלון גייר, דיקן הסטודנטים: "תמיכת תכנית המלגותIMPACT!  בסטודנטים מלגאי התכנית, חשובה מאין כמותה. אנו, במכללה האקדמית ספיר, מברכים על התמיכה הרבה והמשמעותית של התכנית בסטודנטים ועל הקשר ההדוק רב השנים בין המכללה לתכנית. 
ארצה להודות מקרב לב לגב' אורנה פסח, עמה אני בקשר מיום היווסדה של תכנית IMPACT! של ארגון FIDF."

הגב' אורנה פסח, מנהלת תוכנית !IMPACT של FIDF: "כל אחד ואחת מהמלגאים שלנו בחר לבצע שירות קרבי משמעותי ולתרום לביטחון מדינת ישראל, למרות המצב הכלכלי המאתגר בבית. מלגת IMPACT! היא הדרך שלנו להצדיע להם, להוקיר להם תודה ולסייע בבניית עתידם. אני רוצה להודות לפרופ' פלדמן ולכל מכללת ספיר על שיתוף פעולה יוצא מן הכלל ומפגש מרגש. אני בטוחה כי יחד נוכל להמשיך ולהגשים חלומות לעוד לוחמים רבים בעתיד".

בתמונה מימין לשמאל:

אורנה גיגי, מנכ"לית המכללה האקדמית ספיר

אורנה פסח, מנכ"לית אימפקט

פרופ' שי פלדמן, נשיא המכללה האקדמית ספיר

אלון גייר, דיקן הסטודנטים

רוית צרפתי, סגנית דיקן הסטודנטים

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: