לפרסום חייגו: 050-5788255

חינוך בהעוטף

חינוך ובתי ספר

המחלקה לתקשורת במכללה האקדמית ספיר מתרחבת

המחלקה לתקשורת במכללה האקדמית ספיר מתרחבת עם שתי תכניות חדשות - תואר (B.A) דו-חוגי חדש בתקשורת ושיווק דיגיטלי בנוסף לתואר דו חוגי (B.A) בתקשורת ולימודים רב תחומיים. התכניות החדשות הן תולדה של ביקוש ודרישות שוק התעסוקה בתחום התקשורת

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

המחלקה לתקשורת במכללה האקדמית ספיר מתרחבת עם שתי תכניות חדשות -  תואר (B.A) דו-חוגי חדש בתקשורת ושיווק דיגיטלי בנוסף לתואר דו חוגי (B.A) בתקשורת ולימודים רב תחומיים. התכניות החדשות הן תולדה של ביקוש ודרישות שוק התעסוקה בתחום התקשורת.

השיווק הדיגיטלי במתפתח ומתעצם בעידן זה, מביא איתו ביקוש וצורך בשילוב תחומים ותכנים משני העולמות: תקשורת ושיווק טכנולוגי. העולם התעסוקתי המתפתח של השיווק הדיגיטלי דורש פעמים רבות שילוב של הנושאים הנלמדים בתכנית לתקשורת ובתכנית לשיווק טכנולוגי. בהתאם לכך, נפתח התואר הדו החוגי החדש בתקשורת ושיווק טכנולוגי ומטרת הלימודים בתכנית החדשה היא להעניק לסטודנטים את הבסיס התאורטי, העסקי, הטכנולוגי והמעשי להשתלבות בתחום חדשני ומתפתח של עולם השיווק הדיגיטלי.

תכנית הלימודים המתפרסת על פני שלוש שנות לימוד, ומעניקה 120 נקודות זכות – מחציתן משיווק טכנולוגי ומחציתן מתקשורת. הלימודים בשיווק טכנולוגי יעניקו לסטודנטים הבנה והכשרה בתחומים השיווקיים-עסקיים וטכנולוגיות שיווק דיגיטלי מתקדמות. הלימודים בתקשורת יעניקו לסטודנטים פרקטיקה והעמקה בתקשורת שיווקית ומדיה דיגיטלית.

התכנית הדו-חוגית בתקשורת ולימודים רב תחומיים מספקת יריעה לימודית מרתקת במדעי ההתנהגות המאפשרת לבוגרים להבין את נפש האדם על היבטיה השונים ואת עולם התקשורת (אקדמית ומעשית) לצד היבטים מעשיים של עולם התקשורת ועולם הפסיכולוגיה.

תכנית הלימודים תעסוק רבות בחיבורים בין ההבנות מתחום הפסיכולוגיה (כמו הבנת תופעת הדיכאון או החרדות) לבין עולם הרשתות החברתיות או הטכנולוגיה התקשורתית החדשה.

ד"ר מוטי גיגי, ראש המחלקה לתקשורת במכללה האקדמית ספיר: "אנחנו שמחים על פתיחת שתי תכניות דו-חוגיות על מנת לאפשר למועמדים בחירות נוספות לצד לימודי ליבת התקשורת. כמו גם הרצון להשתלב במערכת החינוך העל יסודית כמורים או כרכזים של תחום התקשורת. כל זאת לצד שינוי תכנית הלימודים שנעשתה שנה שעברה שהפכה את הלימודים במחלקה  לכל שיעור שלישי מעשי".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: