לפרסום חייגו: 050-5788255

חינוך בהעוטף

חינוך ובתי ספר

בבית הספר "אלונים שער הנגב" מקפידים על הבטיחות

בבית הספר "אלונים שער הנגב" קיימת הנהגת זה"ב המורכבת מתלמידי כיתות ה'-ו'. במסגרת תוכנית "נאמני ההסעות" של בית הספר, חברי ההנהגה פרוסים בשטח תחנות ההסעה וגם בהסעות עצמן: מתזכרים כללי בטיחות בנסיעה, מקפידים על שמירתם ומסייעים לכל תלמיד ותלמידה הזקוקים לכך (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

בבית הספר "אלונים שער הנגב" קיימת הנהגת זה"ב המורכבת מתלמידי כיתות ה'-ו'. במסגרת תוכנית "נאמני ההסעות" של בית הספר, חברי ההנהגה פרוסים בשטח תחנות ההסעה וגם בהסעות עצמן: מתזכרים כללי בטיחות בנסיעה, מקפידים על שמירתם ומסייעים לכל תלמיד ותלמידה הזקוקים לכך.

במהלך השבוע העלתה התוכנית הילוך, ונאמני ההסעות קיבלו ווסטים זוהרים, בסיוע יהודה אהרוני, השוטר הקהילתי שמלווה את התוכנית, רכזת זה"ב, המורה שחר ברט, וכמובן בתמיכה של גורמי המועצה. במקביל נפגשו הילדים עם קבוצה של משלחת מורים מאוסטרליה, שבאו לבקר ולהתרשם מהפעילות הייחודיות של בית הספר.

לדברי הילדים שהיו בטרמינל ההסעות ובתוך האוטובוסים עם התלבושת הייחודית: "גם הילדים שבדרך כלל לא מקשיבים ואינם חוגרים חגורות בטיחות באוטובוס, חגרו לבד כשרק ראו אותנו עולים לאוטובוס". מטעם המועצה נמסר: "זו התחלה של פעילות ויציקת ערכים חשובה מאוד לבטיחות ילדינו בהסעות ובכלל".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: