לפרסום חייגו: 050-5788255

חינוך בהעוטף

חינוך ובתי ספר

בבית הספר "אלונים שער הנגב" מקפידים על הבטיחות - חינוך בהעוטף

בבית הספר "אלונים שער הנגב" מקפידים על הבטיחות

בבית הספר "אלונים שער הנגב" קיימת הנהגת זה"ב המורכבת מתלמידי כיתות ה'-ו'. במסגרת תוכנית "נאמני ההסעות" של בית הספר, חברי ההנהגה פרוסים בשטח תחנות ההסעה וגם בהסעות עצמן: מתזכרים כללי בטיחות בנסיעה, מקפידים על שמירתם ומסייעים לכל תלמיד ותלמידה הזקוקים לכך (צילום: דוברות המועצה)

ארגון 'הלל ישראל' משיק קמפיין חלוצי חדש להעלאת מודעות ליחסי ישראל והתפוצות במכללה האקדמית ספיר - חינוך בהעוטף

ארגון 'הלל ישראל' משיק קמפיין חלוצי חדש להעלאת מודעות ליחסי ישראל והתפוצות במכללה האקדמית ספיר

במכללה האקדמית ספיר משיקים בימים אלו קמפיין ציבורי ראשון מסוגו בהובלת ארגון 'הלל ישראל', שנועד להביא לציבור הישראלי בכלל ולקהל הסטודנטיאלי בפרט, את רוח יהדות התפוצות (צילום: מכללת ספיר)

מקיף גוטוירט שדרות – מצטיין מחוז דרום - חינוך בהעוטף

מקיף גוטוירט שדרות – מצטיין מחוז דרום

מקיף כללי אמי"ת על-שם גוטוירט שדרות נבחר גם השנה למצטיין מחוז דרום של משרד החינוך לשנת תש"ף. מנהל בית הספר, אדי דגן, קיבל השבוע את הבשורה שבית ספרו הוא אחד מתוך 3 תיכונים בלבד במחוז שמקבלים פרס הצטיינות. ראש העיר, אלון דוידי, בירך ואמר: "תודה להנהלה ולצוות המורים המסור על ההשקעה בכל תלמיד ותלמידה"

נובליסט באשכול - חינוך בהעוטף

נובליסט באשכול

בשבוע שעבר הגיע להתארח במועצה האזורית אשכול חתן פרס נובל לכימיה – פרופ' דן שכטמן. שכטמן הגיע כדי להרצות בפני תלמידי בתי הספר על סיפורו האישי. ראש המועצה: "אשכול יצרה שיתוף פעולה עם העמותה, כחלק מתפיסתנו לעידוד סקרנות ומוטיבציה לימודית בתחומי המדעים בקרב ילדינו" (צילום: דוברות המועצה)

לקראת בגרויות חורף 2020:  משרד החינוך מחמיר את הענישה על שימוש אסור בטלפון נייד בעת בחינות הבגרות - חינוך בהעוטף

לקראת בגרויות חורף 2020: משרד החינוך מחמיר את הענישה על שימוש אסור בטלפון נייד בעת בחינות הבגרות

כ-40,000 נבחנים יפתחו היום את מועד בגרויות החורף בבחינת הבגרות בספרות, בכ- 600 מוסדות חינוך. היערכות לבחינות הבגרות במועד חורף 2020 - חוזר חדש בנושא טוהר הבחינות: נבחן שייתפס בהעתקה 'תבניתית' (תשובות בפורמט אחיד שחוזר על עצמו) או שייחשד בשימוש בטלפון נייד או שעון חכם - יאבד את זכותו האוטומטית להיבחנות חוזרת בשני המועדים העוקבים (צילום: depositphotos)

ליווי צמוד לצעירי שדרות – גם אחרי התיכון - חינוך בהעוטף

ליווי צמוד לצעירי שדרות – גם אחרי התיכון

תוכנית ליווי צמוד גם לאחר התיכון בקרית החינוך אמי"ת בשדרות שומרת על קשר רציף וישיר עם בוגרי התיכון ונותנת להם מענה בתקופת השירות הצבאי וגם לאחר מכן. מי שמוביל את התכנית הוא הרב עמית אורנבוך. דוידי: "אני גאה בצוותי ההוראה שלנו שההשקעה שלהם ממשיכה הרבה מעבר לשנות הלימודים" (צילום: פרטי)

תגליות בספיר - המכללה האקדמית ספיר מארחת את האקדמיה הלאומית הישראלית למדעים - חינוך בהעוטף

תגליות בספיר - המכללה האקדמית ספיר מארחת את האקדמיה הלאומית הישראלית למדעים

ביום שני הקרוב תתקיים לראשונה האקדמיה הלאומית הישראלית למדעים מפגש פתוח לציבור במכללה האקדמית ספיר. המפגשים בספיר הם תחילתו של מיזם ארוך-טווח חדש, שבו האקדמיה הלאומית מבקשת להרחיב ולהעצים את קשריה עם הסגל והסטודנטים של מוסדות ההשכלה הגבוהה בפריפריה הגאוגרפית. המכללה האקדמית ספיר היא המכללה הראשונה שהאקדמיה הלאומית למדעים מגיעה אליה במסגרת יוזמה זו. המפגש הקרוב יעסוק בנושא תגליות והוא הראשון מבין שניים