לפרסום חייגו: 050-5788255

מוזיקה ואמנות בהעוטף

מוזיקה ואמנות בעוטף

תושב העוטף יככב בעונה החדשה של "כפולה"

סדרת הנוער המצליחה בכיכובה של נועה קירל חוזרת בשבוע הבא בעונה חדשה, והפעם גייסה לשורותיה אחד משלנו – תום אמסלם ממושב יבול. בראיון בלעדי הוא משתף אותנו בהתרגשות לקראת עליית העונה, ועל תחושת הייצוג והשליחות כתושב העוטף (צילום: אמנדה סורודי)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

ביום ראשון הקרוב עולה לאוויר העונה השלישית של "כפולה", סדרת הנוער בכיכובה של נועה קירל. אחד השחקנים שהצטרפו לקאסט של העונה החדשה הוא תום אמסלם, בן 19.5 ממושב יבול שבמועצה האזורית אשכול. תום מספר שהאהבה למשחק ולאמנות באופן כללי הגיעה מהבית, "כל המשפחה שלי עוסקת באמנות בדרך כזו או אחרת. אבא שלי הוא במאי תאטרון, ונחשפתי למשחק מגיל מאוד צעיר. מגיל 9 אני על הבמות, השתתפתי בקבוצת תאטרון מבאר שבע והופענו יחד בכל הארץ".  

לפני שנתיים הפסיק לתקופה עם התאטרון, ובתחילת 2018 החליט שהוא רוצה לחזור לתחום, והפעם להתמקד במשחק מול מצלמה: "אני רגיל לתאטרון אבל משחק בטלוויזיה ובקולנוע תמיד סיקרן אותי ומשך אותי יותר", הוא מספר. במשך חצי שנה למד קורס משחק מול מצלמה בתל אביב אצל מאי מיכאלי, ומיד לאחר מכן הצטרף לסוכנות של גיל נאור. תום ניגש לאודישנים, ובין היתר הגיע לאודישן לתפקיד של גור בסדרה "כפולה". לאחר שבועיים הודיעו לו שהתקבל: "זה היה שוק כי אני בתחושות שלי הרגשתי שלא יצאתי ממש טוב מהאודישן, ואז פתאום אתה מקבל בשורה כזו משמחת. זה הפרויקט הראשון שלי שהוא בסדר גודל כזה".

תום ישחק את דמותו של גור, נער על כיסא גלגלים, והוא מספר על החיבור שלו לדמות: "גור הוא מאוד כובש, זה המפתח שלו. הוא כריזמטי והוא יודע להשיג את מה שהוא רוצה. המגבלה שלו היא לא תכונת אופי, זה לא משפיע על הרצונות שלו או על הצורה שבה הוא פועל". הוא משתף שהתפקיד היה מאתגר, למרות ששיחק בעבר בסרטי סטודנטים ולכן הגיע עם מעט ניסיון, "אתה מגיע למקום שבו כולם שחקנים מקצועיים ומגובשים, אבל קיבלו אותי בזרועות פתוחות ביותר. עד היום יש לי חברים משם ואנחנו עדיין בקשר, לא יכולתי לדמיין קבלת פנים יותר טובה ממה שקיבלתי, כולם שם היו ממש נחמדים ומקבלים, וזה הקל עליי את החוויה של להיכנס בפעם הראשונה לעולם הזה".

"פה באזור אני מקבל פרגון מטורף, כיף לשמוע שאנשים עומדים מאחוריך וגאים בך", מספר תום על התגובות שקיבל בעקבות הידיעה על עליית הסדרה, "התגובות של האנשים באזור מחממות לי את הלב, כיף לשמוע שיש כל-כך הרבה אנשים שתומכים". מעבר לכך, תום מספר שהוא מרגיש שבתור תושב העוטף יש לו שליחות ורצון לייצג את האזור בכבוד, "שומעים הרבה דברים על האזור שלנו בתקשורת אבל רק אנשים שגרים פה באמת מבינים את כל מה שמעבר, אז אני מרגיש סוג של שליחות. כשמציגים אותי מאוד חשוב לי לספר שאני מהעוטף, על כל השאלות שמתלוות לכך. מאוד חשוב לי לתת נוכחות ברמה הזאת, גם בראיונות במרכז אני תמיד מציין מאיפה אני מגיע ושהחיים פה הרבה יותר טובים ממה שלפעמים מצטייר בתקשורת. זה משהו שממש חשוב לי להראות ולהעביר".

תום מספר שהחלום שלו הוא להגיע הכי גבוה שאפשר, "החלום הוא ללכת הכי רחוק עם האמנות שלי ועם האמת שלי, להביא את עצמי למקומות הכי טובים שאני יכול מבחינת הקריירה. פתחתי לעצמי דלת ועכשיו לקראת עליית העונה ההתרגשות מתחילה. אני מקווה להמשיך להצליח, להיות אמיתי עם עצמי ולהגיע רק למקומות טובים".

באירוע השקת העונה החדשה. צילום: ליטל אמסלם-אוזן

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
2
בית שאן 422 (ל"ת)
הילה נבון | 19:14   16.07.19
1
כפולה
מיה | 09:10   29.06.19