לפרסום חייגו: 050-5788255

מוזיקה ואמנות בהעוטף

מוזיקה ואמנות בעוטף

כפר הנוער "ביכורים" - הבית של התלמידים המצטיינים - מוזיקה ואמנות בהעוטף

כפר הנוער "ביכורים" - הבית של התלמידים המצטיינים

כשנכנסים בשערי כפר ביכורים פתאום מתחילים להרגיש משהו בלב. אולי זה השילוב של כפר נוער של תלמידים מצטיינים, אולי אלו קולות הנגינה והשירה שבוקעים מהחדרים השונים, אולי אלו המרחבים הירוקים או אולי אלו החיוכים שיש לבני הנוער על הפנים ואולי מדובר בשילוב של הכל (צילום: מתוך עמוד הפייסבוק "ביכורים")

אמנים אוהבי ישראל צבעו מיגוניות בשדרות - מוזיקה ואמנות בהעוטף

אמנים אוהבי ישראל צבעו מיגוניות בשדרות

ארגון אומנים למען ישראל (Artists 4 Israel), ארגון גרפיטי עולמי, הגיע השבוע להתנדב בשדרות וחבריו צבעו עשרות מיגוניות ברחבי העיר. האומנים הגיעו מארה"ב, ארגנטינה, יפן, פורטוגל והונגריה, בהתנדבות מלאה ונחשבים אומנים בעלי שם עולמי בתחום (צילום: דוברות עיריית שדרות)

בית הספר לאמנות במכללה האקדמית ספיר מציג: תערוכת בוגרות 2019 - מוזיקה ואמנות בהעוטף

בית הספר לאמנות במכללה האקדמית ספיר מציג: תערוכת בוגרות 2019

בית הספר לאמנות חברה ותרבות במכללה האקדמית ספיר יציג בימים הקרובים את תערוכת בוגרות מחזור 2019. הבוגרות בוחנות את נושא הזהות, באופן עקיף וישיר, ופותחות צוהר להתבונן על עולם זהויות מורכב ומרובד, המהווה חלק בלתי נפרד מהמציאות שבה אנו חיים (צילום: לי ששון)

תושב העוטף יככב בעונה החדשה של "כפולה" - מוזיקה ואמנות בהעוטף

תושב העוטף יככב בעונה החדשה של "כפולה"

סדרת הנוער המצליחה בכיכובה של נועה קירל חוזרת בשבוע הבא בעונה חדשה, והפעם גייסה לשורותיה אחד משלנו – תום אמסלם ממושב יבול. בראיון בלעדי הוא משתף אותנו בהתרגשות לקראת עליית העונה, ועל תחושת הייצוג והשליחות כתושב העוטף (צילום: אמנדה סורודי)