לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א חוף אשקלון בהעוטף

חוף אשקלון

משלחת מיוחדת של 30 אנשי מפתח מהעיר טוסון שבארה"ב ביקרה בחוף אשקלון - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

משלחת מיוחדת של 30 אנשי מפתח מהעיר טוסון שבארה"ב ביקרה בחוף אשקלון

בשבוע שעבר הגיעה לביקור במועצה האזורית חוף אשקלון משלחת מיוחדת של 30 אנשי מפתח מהעיר טוסון שבארה"ב. הקבוצה לקחה חלק בפרויקט נתיב לשלום של האמנית צמרת זמיר בנתיב העשרה, ומיד אח"כ התחלקה לקבוצות שהתארחו בבתים של תושבים לארוחת ערב ישראלית, כשהמנה העיקרית הייתה ההיכרות מקרוב של החיים במועצה (צילום: דוברות המועצה)

מועדון עסקים חוף אשקלון BNH יוצא לדרך - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

מועדון עסקים חוף אשקלון BNH יוצא לדרך

לאחר כנס מוצלח שהתקיים בחודש שעבר בנוכחות ראש המועצה איתמר רביבו, שרית מנשקו - מנהלת מעוף שדרות (משרד הכלכלה) ושאר מכובדים. מועדון העסקים יתחיל את הפעילות ב-26/11/19 יום שלישי. אנו קוראים לבעלי/ות עסקים מהמועצה להשתתף ולקחת חלק ביוזמה ברוכה זו שתתן רוח גבית ותמנף את הפעילות העסקית במרחב

הישר מגרמניה: כיצד מתמודדים עם חוסן בחוף אשקלון - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

הישר מגרמניה: כיצד מתמודדים עם חוסן בחוף אשקלון

קבוצה של סטודנטיות מגרמניה הלומדת את נושא ההתמודדות עם טראומה, הגיעה השבוע למועצה האזורית חוף אשקלון כדי ללמוד כיצד מרכז החוסן יכול לסייע לתושבים הנמצאים תחת מצב מתמשך של איומי טרור וטראומה. הסטודנטיות הביעו עניין רב והערכה עמוקה לעשייה וליכולת העמידה של תושבי המועצה (צילום: דוברות המועצה)

טורניר לזכרו של טל זיידל ז"ל נערך במועצה האזורית חוף אשקלון - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

טורניר לזכרו של טל זיידל ז"ל נערך במועצה האזורית חוף אשקלון

לפני כשנה וחצי נהרג טל זיידל ז"ל מקיבוץ זיקים בתאונת דרכים, לאחר שנפגע מרכב בכביש 4 סמוך לצומת בת הדר. בסוף השבוע האחרון נערך לזכרו טורניר כדורגל, אותו יזם ראש מועצת חוף אשקלון ביחד עם אביו וסבו של טל. ראש המועצה: "התרגשתי לעמוד לצד בני המשפחה, מול עשרות שחקני נוער, ואני שמח שזכרו של טל צוין בדרך שמחה וספורטיבית, שתהפוך למסורת להנצחתו" (צילום: דוברות המועצה)

חוף אשקלון: סוללים את עתיד המועצה - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

חוף אשקלון: סוללים את עתיד המועצה

בשבוע שעבר התכנסו בקיבוץ זיקים ראש המועצה האזורית חוף אשקלון ביחד עם כל מנהלי האגפים והמחלקות במועצה, לצורך בניית תכנית חומש. במהלך היום חולקו מנהלי המחלקות לקבוצות וגיבשו מטרות, יעדים וכן את הכיוון האסטרטגי אליו תצעד המועצה בחמש השנים הבאות (צילום: דוברות המועצה)

הסוף של חוליית הפורצים בחוף אשקלון - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

הסוף של חוליית הפורצים בחוף אשקלון

בתום מרדף משטרתי, עצר בשבוע שעבר רס"ב שלומי מגוז, השוטר הקהילתי של המועצה האזורית חוף אשקלון, בסיוע משטרת שדרות ואשקלון, חוליית פורצים שגנבה תכשיטים בשווי אלפי שקלים מבית במושב גיאה. "הערנות של התושבים למתרחש סביבם היא חלק בלתי מבוטל מהאופן החיובי שבו הסתיים האירוע", אמר רס"ב מגוז (צילום: דוברות מ.א חוף אשקלון)

מוקירים את מתנדבי מג"ב בחוף אשקלון - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

מוקירים את מתנדבי מג"ב בחוף אשקלון

ביום שלישי השבוע נערך בחוף ניצנים ערב הוקרה לכבוד מתנדבי מג"ב במועצה האזורית חוף אשקלון, שכלל גם הרמת כוסית לרגל ראש השנה. במהלך הערב חולקו תעודות למצטיינים, והמתנדבים נהנו מהופעה של אמן חושים אשר בסופה קיבל כל מתנדב שי מכובד לכבוד החג (צילום: דוברות המועצה)

עובדי אגף רווחה וקהילה של חוף אשקלון יצאו לסיור במוקד 105 - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

עובדי אגף רווחה וקהילה של חוף אשקלון יצאו לסיור במוקד 105

עובדי אגף רווחה וקהילה במועצה האזורית חוף אשקלון יצאו השבוע לסיור במוקד 105 - המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת. ראש המועצה: "הנציגים שלנו קיבלו מידע מקיף על דרך עבודת המוקד ועל שיטות חדשות להגנה על ילדינו ברשתות" (צילום: דוברות המועצה)

מליאת המועצה אישרה: חוף אשקלון תשנה את שמה - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

מליאת המועצה אישרה: חוף אשקלון תשנה את שמה

המועצה האזורית חוף אשקלון יוצאת למסע חדש במסגרתו תחליף את שמה ואת סמל המועצה. לאחר שמליאת המועצה אישרה פה אחד את המהלך, תפתח המועצה בתום תקופת החגים את הנושא לשיתוף הציבור. "מדובר בצעד משמעותי, אני קורא לתושבים לגלות מעורבות ולקחת חלק איתנו בדרך החדשה", התייחס ראש המועצה איתמר רביבו