לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א חוף אשקלון בהעוטף

חוף אשקלון

יוזמה מעוררת גאווה בחוף אשקלון: קורס הכשרה להורים לילדים עם מוגבלויות - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

יוזמה מעוררת גאווה בחוף אשקלון: קורס הכשרה להורים לילדים עם מוגבלויות

לפני כשלושה חודשים יזמה המועצה האזורית חוף אשקלון קורס הכשרה להורים לילדים עם מוגבלויות, בניהולה של ציפי בנעים, רכזת היחידה למינהל מוגבלויות במועצה. במהלך הקורס התחלקו המשתתפים, 11 הורים לילדים עם צרכים מיוחדים מהמועצה, לשלושה צוותים שעתידים לפעול בשלושה מישורים שונים למען הפעילויות בתחומי החינוך, חברה ופנאי עבור ילדיהם, תוך שמירה על שיתוף פעולה מלא מול המועצה (צילום: דוברות המועצה)

 משמרים את ההיסטוריה של חוף אשקלון - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

משמרים את ההיסטוריה של חוף אשקלון

בשבוע שעבר התכנסו ותיקי מושב הודיה בבית העם, ולקחו חלק בסדנת סיפורי המורשת "תעביר את זה הלאה". פרויקט "סיפור מקומי חוף אשקלון" מאפשר את שימורם והנגשתם של זיכרונות קהילות המועצה ומורשת הישובים. הוותיקים, הגיעו למפגש עם תמונות מהאלבום המשפחתי וכל משתתף סיפר ותיעד את הסיפור מאחורי התמונות וכך הטביע את חותם משפחתו בסיפור ההיסטורי של הודיה (צילום: דוברות המועצה)

מבשלים לזכרו: תחרות הבישול המסורתית לזכר החייל עדי בריגה ז"ל התקיימה השבוע - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

מבשלים לזכרו: תחרות הבישול המסורתית לזכר החייל עדי בריגה ז"ל התקיימה השבוע

השבוע התקיימה זו השנה החמישית ברציפות, תחרות הבישול המסורתית "עדי שף" לזכרו של החייל, עד בריגה ז"ל, בשיתוף המועצה האזורית חוף אשקלון והמשפחה. חבריו ומשפחתו של עדי מעידים עליו שתמיד ידע ואהב לבשל, וכך גם השבוע, כמו בכל שנה, הגיעו לתחרות קבוצות מגוונות של משפחה, חברים, בני נוער, עובדי מועצה וחיילים מגדוד 75, הגדוד של עדי (צילום: דוברות המועצה)

בפעם הראשונה מזה כשנתיים: התכנס פורום ועדי ההורים של המועצה האזורית חוף אשקלון - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

בפעם הראשונה מזה כשנתיים: התכנס פורום ועדי ההורים של המועצה האזורית חוף אשקלון

פורום ועדי ההורים של המועצה האזורית חוף אשקלון התכנס שוב במוצ"ש האחרון בפעם הראשונה מזה כשנתיים. יושבת הראש של הפורום הרשותי: "הגיע הזמן לשוב ולהתאחד למען הילדים שלנו. אני מאמינה שיחד עם ראש המועצה ומנהלת מחלקת החינוך ניתן לעשות כאן דברים נפלאים" (צילום: דוברות המועצה)

מועצה אזורית חוף אשקלון אירחה את מנכ"ל הקרן הקהילתית היהודית בטוסון - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

מועצה אזורית חוף אשקלון אירחה את מנכ"ל הקרן הקהילתית היהודית בטוסון

למועצה האזורית חוף אשקלון הגיע להתארח בשבוע שעבר גרהאם הופמן, מנכ"ל הקרן הקהילתית היהודית בעיר טוסון, אריזונה. ראש המועצה: "הענקתי לו קולאז' תמונות למזכרת, המסמל את ערכיה של המועצה שלנו ואת ערכי הציונות; תרבות, תיירות, חקלאות, מורשת, הגנה, עתיד, ייצוא חקלאי והיסטוריה" (צילום: דוברות המועצה)

חוף אשקלון מציגה: צעד נוסף לקידום בעלי הצרכים המיוחדים - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

חוף אשקלון מציגה: צעד נוסף לקידום בעלי הצרכים המיוחדים

המועצה האזורית חוף אשקלון סיימה להכשיר במהלך השבוע האחרון 11 הורים לילדים עם צרכים מיוחדים שייקחו חלק, בשיתוף המועצה, בהתוויית התכנים והפעילויות עבור ילדיהם. "התושבים שלנו הם המשאב החשוב ביותר להצלחתנו. המעורבות שלהם בהתפתחות המועצה היא בריאה וטובה", אמר ראש המועצה, איתמר רביבו

עצים של שותפות - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

עצים של שותפות

במהלך השבוע הקרוב יינטעו בבתי ספר ובגנים שבמועצה האזורית חוף אשקלון 22 עצי פרי, שנרכשו כחלק מפרויקט בר-בת מצווה של בית הכנסת עמנואל מהעיר טוסון בארצות הברית, בשם 22 ילדים וילדות מהעיר. המיזם החברתי חוצה הגבולות הוא פרי שיתוף פעולה בין בית הכנסת עמנואל בטוסון, תכנית "שותפות ביחד", המועצה האזורית חוף אשקלון ועיריית קריית מלאכי (צילום: דוברות המועצה)