לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א חוף אשקלון בהעוטף

חוף אשקלון

בפעם הראשונה מזה כשנתיים: התכנס פורום ועדי ההורים של המועצה האזורית חוף אשקלון - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

בפעם הראשונה מזה כשנתיים: התכנס פורום ועדי ההורים של המועצה האזורית חוף אשקלון

פורום ועדי ההורים של המועצה האזורית חוף אשקלון התכנס שוב במוצ"ש האחרון בפעם הראשונה מזה כשנתיים. יושבת הראש של הפורום הרשותי: "הגיע הזמן לשוב ולהתאחד למען הילדים שלנו. אני מאמינה שיחד עם ראש המועצה ומנהלת מחלקת החינוך ניתן לעשות כאן דברים נפלאים" (צילום: דוברות המועצה)

מועצה אזורית חוף אשקלון אירחה את מנכ"ל הקרן הקהילתית היהודית בטוסון - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

מועצה אזורית חוף אשקלון אירחה את מנכ"ל הקרן הקהילתית היהודית בטוסון

למועצה האזורית חוף אשקלון הגיע להתארח בשבוע שעבר גרהאם הופמן, מנכ"ל הקרן הקהילתית היהודית בעיר טוסון, אריזונה. ראש המועצה: "הענקתי לו קולאז' תמונות למזכרת, המסמל את ערכיה של המועצה שלנו ואת ערכי הציונות; תרבות, תיירות, חקלאות, מורשת, הגנה, עתיד, ייצוא חקלאי והיסטוריה" (צילום: דוברות המועצה)

חוף אשקלון מציגה: צעד נוסף לקידום בעלי הצרכים המיוחדים - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

חוף אשקלון מציגה: צעד נוסף לקידום בעלי הצרכים המיוחדים

המועצה האזורית חוף אשקלון סיימה להכשיר במהלך השבוע האחרון 11 הורים לילדים עם צרכים מיוחדים שייקחו חלק, בשיתוף המועצה, בהתוויית התכנים והפעילויות עבור ילדיהם. "התושבים שלנו הם המשאב החשוב ביותר להצלחתנו. המעורבות שלהם בהתפתחות המועצה היא בריאה וטובה", אמר ראש המועצה, איתמר רביבו

עצים של שותפות - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

עצים של שותפות

במהלך השבוע הקרוב יינטעו בבתי ספר ובגנים שבמועצה האזורית חוף אשקלון 22 עצי פרי, שנרכשו כחלק מפרויקט בר-בת מצווה של בית הכנסת עמנואל מהעיר טוסון בארצות הברית, בשם 22 ילדים וילדות מהעיר. המיזם החברתי חוצה הגבולות הוא פרי שיתוף פעולה בין בית הכנסת עמנואל בטוסון, תכנית "שותפות ביחד", המועצה האזורית חוף אשקלון ועיריית קריית מלאכי (צילום: דוברות המועצה)

משלחת מיוחדת של 30 אנשי מפתח מהעיר טוסון שבארה"ב ביקרה בחוף אשקלון - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

משלחת מיוחדת של 30 אנשי מפתח מהעיר טוסון שבארה"ב ביקרה בחוף אשקלון

בשבוע שעבר הגיעה לביקור במועצה האזורית חוף אשקלון משלחת מיוחדת של 30 אנשי מפתח מהעיר טוסון שבארה"ב. הקבוצה לקחה חלק בפרויקט נתיב לשלום של האמנית צמרת זמיר בנתיב העשרה, ומיד אח"כ התחלקה לקבוצות שהתארחו בבתים של תושבים לארוחת ערב ישראלית, כשהמנה העיקרית הייתה ההיכרות מקרוב של החיים במועצה (צילום: דוברות המועצה)

מועדון עסקים חוף אשקלון BNH יוצא לדרך - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

מועדון עסקים חוף אשקלון BNH יוצא לדרך

לאחר כנס מוצלח שהתקיים בחודש שעבר בנוכחות ראש המועצה איתמר רביבו, שרית מנשקו - מנהלת מעוף שדרות (משרד הכלכלה) ושאר מכובדים. מועדון העסקים יתחיל את הפעילות ב-26/11/19 יום שלישי. אנו קוראים לבעלי/ות עסקים מהמועצה להשתתף ולקחת חלק ביוזמה ברוכה זו שתתן רוח גבית ותמנף את הפעילות העסקית במרחב

הישר מגרמניה: כיצד מתמודדים עם חוסן בחוף אשקלון - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

הישר מגרמניה: כיצד מתמודדים עם חוסן בחוף אשקלון

קבוצה של סטודנטיות מגרמניה הלומדת את נושא ההתמודדות עם טראומה, הגיעה השבוע למועצה האזורית חוף אשקלון כדי ללמוד כיצד מרכז החוסן יכול לסייע לתושבים הנמצאים תחת מצב מתמשך של איומי טרור וטראומה. הסטודנטיות הביעו עניין רב והערכה עמוקה לעשייה וליכולת העמידה של תושבי המועצה (צילום: דוברות המועצה)

טורניר לזכרו של טל זיידל ז"ל נערך במועצה האזורית חוף אשקלון - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

טורניר לזכרו של טל זיידל ז"ל נערך במועצה האזורית חוף אשקלון

לפני כשנה וחצי נהרג טל זיידל ז"ל מקיבוץ זיקים בתאונת דרכים, לאחר שנפגע מרכב בכביש 4 סמוך לצומת בת הדר. בסוף השבוע האחרון נערך לזכרו טורניר כדורגל, אותו יזם ראש מועצת חוף אשקלון ביחד עם אביו וסבו של טל. ראש המועצה: "התרגשתי לעמוד לצד בני המשפחה, מול עשרות שחקני נוער, ואני שמח שזכרו של טל צוין בדרך שמחה וספורטיבית, שתהפוך למסורת להנצחתו" (צילום: דוברות המועצה)