לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א חוף אשקלון בהעוטף

חוף אשקלון

בתי הספר בחוף אשקלון ממשיכים להתפתח - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

בתי הספר בחוף אשקלון ממשיכים להתפתח

בתי הספר במועצה האזורית חוף אשקלון עוברים בשנה האחרונה שדרוג משמעותי. במהלך השבועיים האחרונים התבצעו עבודות פיתוח נרחבות בבית הספר באר גנים. העבודות כללו: עבודות גינון והשקייה, שתילת מדשאות, נטיעת עצים, התקנת מתקני כושר ושעשועים על משטח בטיחותי, סיום בניית מגרש כדורגל דשא סינטטי, עבודות מסלעה ,יישור שטחים ועוד. בנוסף, ראש המועצה כי אישר את פרויקט הרחבת בית הספר שדות סילבר, שיכלול בתוכו גם בניית מגרש כדורגל סינתטי עבור תלמידי בית הספר (צילום: דוברות המועצה)

בתי הספר (הנגישים) של החופש הגדול - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

בתי הספר (הנגישים) של החופש הגדול

המועצה האזורית חוף אשקלון קיימה בשבוע האחרון, בשיתוף עמותת "נגישות ישראל" הפועלת לקידום ושילוב אנשים עם מגוון מוגבלויות, מגוון סדנאות להיכרות והעלאת המודעות לאנשים עם מוגבלות במסגרת "בית הספר של החופש הגדול". בתי הספר של החופש הגדול פועלים בימים אלו בכל רחבי הארץ, אולם במועצה האזורית חוף אשקלון ניצלו את ההזדמנות להעלות למודעות, ביחד עם עמותת נגישות ישראל, את שילובם של אנשים עם מוגבלויות בחברה (צילום: דוברות המועצה)

תרבות פנאי בימי קורונה: דרייב-אין חוף אשקלון יצא לדרך - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

תרבות פנאי בימי קורונה: דרייב-אין חוף אשקלון יצא לדרך

עשרות ילדים והורים מהמועצה האזורית חוף אשקלון נהנו השבוע בהצגה במסגרת פרויקט "דרייב אין חוף אשקלון". במועצה האזורית חוף אשקלון חשבו על דרך יצירתית לקיום שגרת תרבות עבור תושבי המועצה בכפוף להנחיות, ועד סוף החודש בכל שני וחמישי תתקיים הצגת ילדים ברחבת משרדי המועצה (צילום: דוברות המועצה)

הודעת מועצת חוף אשקלון בנוגע לבידוד כלל חברי קיבוץ גברעם - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

הודעת מועצת חוף אשקלון בנוגע לבידוד כלל חברי קיבוץ גברעם

אמש פירסמה מועצה אזורית חוף אשקלון הודעה נרחבת המבקשת להבהיר כי קיבוץ גברעם אינו נמצא בבידוד. השמועה החלה להתפשט בעקבות מקרה מאומת של חולה בקיבוץ, והמועצה החלה לפרסם הודעה רשמית המסבירה את המצב לתושבים (צילום: דוברות המועצה)

מצמיחים את הספורט בחוף אשקלון - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

מצמיחים את הספורט בחוף אשקלון

איתמר רביבו, ראש המועצה האזורית חוף אשקלון, אירח השבוע את מנכ"ל מרכז הפועל, יורם אורנשטיין, שהגיע לביקור ביחד עם צוותו ועם מפקח מחוז דרום במינהל הספורט אבי כליף. ראש המועצה: "לשמחתי גיליתי שותפים אמיתיים, אשר ביחד עם משרד התרבות והספורט הביעו רצון לחזק את שיתוף הפעולה עם המועצה ולהשקיע ביוזמות ספורטיביות למען התושבים" (צילום: דוברות המועצה)

תיאטרון על גלגלים: בשבוע הבא יחל דרייב-אין לילדי חוף אשקלון - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

תיאטרון על גלגלים: בשבוע הבא יחל דרייב-אין לילדי חוף אשקלון

שכחו מדרייב אין קורונה, קבלו את דרייב אין חוף אשקלון - תיאטרון על גלגלים! במועצה האזורית חוף אשקלון חשבו על דרך יצירתית לקיום שגרת תרבות עבור תושבי המועצה בכפוף להנחיות, והחל משבוע הבא עד סוף החודש, בכל שני וחמישי תתקיים הצגת ילדים ברחבת משרדי המועצה, "כל שנשאר לכם לעשות הוא רק להגיע עם הקטנים ופשוט ליהנות!"

מכשול יוצב סביב גדות שפך נחל שקמה הסמוך לחוף זיקים - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

מכשול יוצב סביב גדות שפך נחל שקמה הסמוך לחוף זיקים

בעקבות מקרה הטביעה שאירע לפני כשבועיים בשפך נחל שקמה הסמוך לחוף זיקים, שהוביל למותו המצער של מיכאל בן זיקרי ז"ל אשר הציל אישה ושלושת ילדיה ששחו במקום באותה העת, מסרה המועצה הודעה כי בטווח המיידי יוצב מכשול סביב גדות שפך הנחל אשר יהווה תמרור אזהרה, בנוסף לשילוט הקיים במקום, "במהלך השבוע האחרון קיימה המועצה פגישות וחשיבה משותפת לצורך גיבוש פתרונות במטרה למנוע התרחשות מקרים דומים בעתיד" (צילום: אמנון זיו)

אמש התקיים מפגש הסיכום של סדרת סיורים בין תיירנים מקומיים בחוף אשקלון - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

אמש התקיים מפגש הסיכום של סדרת סיורים בין תיירנים מקומיים בחוף אשקלון

אמש התקיים מפגש הסיכום של סדרת סיורים בין תיירנים מקומיים במועצה האזורית חוף אשקלון, שמטרתה היא יצירת חשיבה משותפת וקידום שיתופי פעולה מקומיים. ראש המועצה: "בכך שנהפוך את תיירני המועצה לשגרירים אחד של השנייה, אני בטוח שנצליח לייצר רצף תיירותי פורה ואטרקטיבי בתוך חוף אשקלון" (צילום: דוברות מ.א חוף אשקלון)

קיץ חווייתי בחוף אשקלון: המועצה פרסמה את תכנית הקיץ לחופש הקרוב - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

קיץ חווייתי בחוף אשקלון: המועצה פרסמה את תכנית הקיץ לחופש הקרוב

בשבוע שעבר הציג איתמר רביבו, ראש מועצת חוף אשקלון, את תכנית הקיץ של המועצה, תכנית הכוללת פעילויות יישוביות רבות, ערבי שירה והצגות ילדים, תחרויות ספורט ומופעים בחופי הים. ראש המועצה: "השנה אילצה אותנו חופשת הקיץ בצל הקורונה למצוא חלופות לפעילויות התרבות המוכרות ולהתאים אותן למציאות החדשה. נמשיך לפעול במרץ על מנת שהקיץ הזה יהיה מהנה עבורכם במיוחד בימים אלו. אשמח לראותכם בפעילויות השונות וזכרו להקפיד על הנחיות משרד הבריאות וכללי שמירת המרחק"