לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א חוף אשקלון בהעוטף

חוף אשקלון

יו"ר הסוכנות היהודית לארץ ישראל, יצחק (בוז'י) הרצוג, הגיע לביקור בחוף אשקלון - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

יו"ר הסוכנות היהודית לארץ ישראל, יצחק (בוז'י) הרצוג, הגיע לביקור בחוף אשקלון

השבוע הגיע לביקור במועצה האזורית חוף אשקלון יו"ר הסוכנות היהודית לארץ ישראל, יצחק (בוז'י) הרצוג. הוא התעניין במצב הביטחוני הנפיץ, והביע את הערכתו על חוסנם של תושבי המועצה במהלך ההסלמות האחרונות. בסיום הביקור העניק מענקים למטופלי מרכז החוסן במועצה שלקחו חלק בחוגי אמנות ויצירה במסגרת תהליך הטיפול במרכז (צילום: דוברות המועצה)

מזה 6 שנים: חוף אשקלון שבה אל תערוכת התיירות השנתית - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

מזה 6 שנים: חוף אשקלון שבה אל תערוכת התיירות השנתית

מועצה אזורית חוף אשקלון השתתפה השנה לראשונה בתערוכת התיירות השנתית הבינלאומית. דוכן המועצה, אשר קושט בשלל חוברות ועלונים המציגים את אתרי התיירות, המורשת וההיסטוריה ברחבי יישובי חוף אשקלון, משך עשרות מבקרים שהתעניינו, שאלו שאלות והביעו עניין להגיע ולבקר בקרוב במועצה (צילום: דוברות המועצה)

כלכלה מקומית מקיימת במועצה אזורית חוף אשקלון – מגמה חדשה או רק סיסמא? - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

כלכלה מקומית מקיימת במועצה אזורית חוף אשקלון – מגמה חדשה או רק סיסמא?

לאחרונה מועצה אזורית חוף אשקלון חרטה על דגלה את נושא הכמ"מ כמטרה וכאידאל להתנהלות עסקית נכונה במרחב המועצה, יש לומר שאפו גדול על המהלך ועל הרצון, אך למרות האמירות והסיסמאות בפועל המציאות טיפה שונה (צילום:depositphotos)

יוזמה מעוררת גאווה בחוף אשקלון: קורס הכשרה להורים לילדים עם מוגבלויות - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

יוזמה מעוררת גאווה בחוף אשקלון: קורס הכשרה להורים לילדים עם מוגבלויות

לפני כשלושה חודשים יזמה המועצה האזורית חוף אשקלון קורס הכשרה להורים לילדים עם מוגבלויות, בניהולה של ציפי בנעים, רכזת היחידה למינהל מוגבלויות במועצה. במהלך הקורס התחלקו המשתתפים, 11 הורים לילדים עם צרכים מיוחדים מהמועצה, לשלושה צוותים שעתידים לפעול בשלושה מישורים שונים למען הפעילויות בתחומי החינוך, חברה ופנאי עבור ילדיהם, תוך שמירה על שיתוף פעולה מלא מול המועצה (צילום: דוברות המועצה)

 משמרים את ההיסטוריה של חוף אשקלון - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

משמרים את ההיסטוריה של חוף אשקלון

בשבוע שעבר התכנסו ותיקי מושב הודיה בבית העם, ולקחו חלק בסדנת סיפורי המורשת "תעביר את זה הלאה". פרויקט "סיפור מקומי חוף אשקלון" מאפשר את שימורם והנגשתם של זיכרונות קהילות המועצה ומורשת הישובים. הוותיקים, הגיעו למפגש עם תמונות מהאלבום המשפחתי וכל משתתף סיפר ותיעד את הסיפור מאחורי התמונות וכך הטביע את חותם משפחתו בסיפור ההיסטורי של הודיה (צילום: דוברות המועצה)

מבשלים לזכרו: תחרות הבישול המסורתית לזכר החייל עדי בריגה ז"ל התקיימה השבוע - מ.א חוף אשקלון בהעוטף

מבשלים לזכרו: תחרות הבישול המסורתית לזכר החייל עדי בריגה ז"ל התקיימה השבוע

השבוע התקיימה זו השנה החמישית ברציפות, תחרות הבישול המסורתית "עדי שף" לזכרו של החייל, עד בריגה ז"ל, בשיתוף המועצה האזורית חוף אשקלון והמשפחה. חבריו ומשפחתו של עדי מעידים עליו שתמיד ידע ואהב לבשל, וכך גם השבוע, כמו בכל שנה, הגיעו לתחרות קבוצות מגוונות של משפחה, חברים, בני נוער, עובדי מועצה וחיילים מגדוד 75, הגדוד של עדי (צילום: דוברות המועצה)