לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א חוף אשקלון בהעוטף

חוף אשקלון

4,500 מתושבי המועצה האזורית חוף אשקלון פקדו את חגיגות הזמר קטיף ביישוב ניצן

המסורת אשר התחילה בשנת 1986, לפני 32 שנים באגם המפורסם שבגוש קטיף, התקיימה גם ביום רביעי האחרון ביישוב ניצן שבמועצה האזורית חוף אשקלון, כשהשנה נערכו החגיגות בסימן הצדעה לעוטף עזה (צילום: מתן נעים)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בזמן ששגרת החיים של תושבי עוטף עזה מופרת לאחרונה בכל שבוע מחדש, הצביעו 4,000 מתושבי המועצה האזורית חוף אשקלון ברגליים והעבירו מסר של חוסן והמשך שגרה כשפקדו את חגיגות הזמר קטיף – חוף אשקלון בסימן הצדעה לעוטף עזה.

חגיגות הזמר קטיף – חוף אשקלון מתקיימות ביישוב ניצן מזה 12 שנים. החגיגות תפסו מקום בתודעת תושבי עוטף עזה בתור אחד מאירועי המוזיקה הגדולים והמשמעותיים בדרום הארץ, כשהשנה הגיעו האמנים משה פרץ וישי ריבו להופיע בפני הקהל ומשכו אהדה רבה.

"זו תמונת ניצחון", אמר ראש המועצה האזורית חוף אשקלון, איתמר רביבו בסיום האירוע והוסיף: "זה לא סוד שאנחנו, תושבי המועצה ותושבי העוטף בפרט, חיים באזור מאתגר. לעיתים קרובות אנחנו נדרשים להתעלות על עצמנו, לאסוף אנרגיות ולגלות חוסן נפשי וקהילתי רק בכדי שנוכל להמשיך בשגרת חיינו. אויבנו היו שמחים לראות אותנו יושבים במקלטים ומסתגרים בבתים. אין לנו כל כוונה לתת להם את התענוג הזה".

מוכי בטר, מנכ"ל מרכז קטיף סיכם: "אנו שמחים להמשיך את המסורת היפה של חגיגות הזמר בקטיף יחד עם קהילת חוף אשקלון. המוזיקה נותנת לנו תמיד כוח ואנרגיה של שמחה,  כך זה היה בגוש קטיף וכך זה עכשיו בעוטף עזה".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: