לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א חוף אשקלון בהעוטף

חוף אשקלון

ראש מועצת חוף אשקלון ערך פגישה בשבוע שעבר עם מפקד פיקוד העורף

בשבוע שעבר נפגש איתמר רביבו, ראש מועצת חוף אשקלון עם מפקד פיקוד העורף, אלוף אורי גורדין. הישיבה התקיימה בהשתתפות כל מנהלי אגפי המועצה ונציגי פיקוד העורף, ועסקה בהיערכות המועצה לזמני חירום, מתן מענה לליקויי מיגון קיימים והמשך חיזוק שיתוף הפעולה בין המועצה לפיקוד העורף (דוברות מ.א חוף אשקלון)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

הישיבה התקיימה בהשתתפות כל מנהלי אגפי המועצה ונציגי פיקוד העורף ועסקה בהיערכות המועצה לזמני חירום, מתן מענה לליקויי מיגון קיימים והמשך חיזוק שיתוף הפעולה בין המועצה לפיקוד העורף.

"הצגנו את הצרכים הדורשים מענה מיידי למען הגברת המוכנות המירבית שלנו לזמני חירום", אמר רביבו, "שמחתי לראות את האלוף מקשיב ומרכז את דברינו והתרשמתי מנכונותו לטיפול יסודי בצרכי הביטחון ביישובי חוף אשקלון. הודינו לאנשי פיקוד העורף על תרומתם לחיזוק החוסן של התושבים הן בזמן שגרה והן בזמן חירום".

מלבד לסקירה הבטחונית עסקה הישיבה גם בהתמודדות המועצה עם נגיף הקורונה ביישובים השונים תחת הבשורה המשמחת לפיה חוף אשקלון מוגדרת "רשות ירוקה".

מפקד פיקוד העורף, אלוף אורי גורדין אמר: "אתגרי המציאות הביטחונית המתמשכים בזירה הדרומית מאתגרים ומורכבים ואנו נמשיך לפעול על מנת להתאים את מוכנות המרחב לעיתות חירום כדי להיות מוכנים לכל איום. חלק מרכזי מהגברת המוכנות לחירום נשען על היכרות והבנת התרחישים האפשריים. אני מתרשם כי אנשי הרשויות עוסקים בלמידת האיום והכנת המענה באופן רציני והיסודי ביותר. פיקוד העורף נמצא ומוכן לסייע בכל היבט הנדרש למען עזרה לרשות".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: