לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א חוף אשקלון בהעוטף

חוף אשקלון

ראש מועצת חוף אשקלון: "הם ימשיכו לנסות לשרוף ואנחנו נמשיך לשתול, לבנות ולצמוח"

מפקד פיקוד דרום, אלוף הרצי הלוי, הגיע אמש לסיור בקיבוץ יד מרדכי שבמועצה האזורית חוף אשקלון בעקבות התגברות הפרחת בלוני התבערה בשבוע האחרון. באותו יום נחת בקיבוץ יד מרדכי בלון תבערה אשר נוטרל על ידי חבלן משטרתי, ובלון נוסף הצית שריפה באתר המורשת בקיבוץ המשחזר את הקרב על יד מרדכי בשנת 1948. ראש המועצה: "ההיסטוריה של המועצה האזורית חוף אשקלון חזקה יותר מכל בלון. היישובים שלנו מאורגנים, מלוכדים ומוכנים לכל תרחיש" (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

מפקד פיקוד דרום, אלוף הרצי הלוי, הגיע אמש (חמישי) לסיור בקיבוץ יד מרדכי שבמועצה האזורית חוף אשקלון בעקבות התגברות הפרחת בלוני התבערה בשבוע האחרון.

כמו כן, אמש נחת בקיבוץ יד מרדכי בלון תבערה אשר נוטרל על ידי חבלן משטרתי ובלון נוסף הצית שריפה באתר המורשת בקיבוץ המשחזר את הקרב על יד מרדכי בשנת 1948.

"ההיסטוריה של המועצה האזורית חוף אשקלון חזקה יותר מכל בלון", אמר ראש המועצה, איתמר רביבו, "היישובים שלנו מאורגנים, מלוכדים ומוכנים לכל תרחיש. ארגוני הטרור צריכים לדעת שאף פעולה מצידם לא תשבור את רוחנו האיתנה. על כל ניסיון פגיעה מצידם מצטרפות עוד מספר משפחות חדשות ליישובי המועצה. הם ימשיכו לירות ולשרוף ואנחנו נמשיך לשתול, לבנות ולצמוח".

מפקד פיקוד הדרום, אלוף הרצי הלוי, הביע את הערכתו לעשייתם המשותפת של גורמי הביטחון והמועצה האזורית חוף אשקלון עם צה״ל במאמצי כיבוי השריפות ומניעת הנזק. האלוף חיזק את התושבים ואמר שחוסנם הוא המענה הטוב ביותר לטרור.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: