לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א חוף אשקלון בהעוטף

חוף אשקלון

קיץ חווייתי בחוף אשקלון: המועצה פרסמה את תכנית הקיץ לחופש הקרוב

בשבוע שעבר הציג איתמר רביבו, ראש מועצת חוף אשקלון, את תכנית הקיץ של המועצה, תכנית הכוללת פעילויות יישוביות רבות, ערבי שירה והצגות ילדים, תחרויות ספורט ומופעים בחופי הים. ראש המועצה: "השנה אילצה אותנו חופשת הקיץ בצל הקורונה למצוא חלופות לפעילויות התרבות המוכרות ולהתאים אותן למציאות החדשה. נמשיך לפעול במרץ על מנת שהקיץ הזה יהיה מהנה עבורכם במיוחד בימים אלו. אשמח לראותכם בפעילויות השונות וזכרו להקפיד על הנחיות משרד הבריאות וכללי שמירת המרחק"

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בשבוע שעבר הציג איתמר רביבו, ראש מועצת חוף אשקלון, את תכנית הקיץ של המועצה, תכנית הכוללת פעילויות יישוביות רבות, ערבי שירה והצגות ילדים, תחרויות ספורט ומופעים בחופי הים.

ראש המועצה: "השנה אילצה אותנו חופשת הקיץ בצל הקורונה למצוא חלופות לפעילויות התרבות המוכרות ולהתאים אותן למציאות החדשה. בין שלל הפעילויות תוכלו למצוא גם את תכנית "המאוורר", תכנית הכוללת ערבי זמר, הצגות לילדים וסדנאות יצירה שנבנתה כדי לשבור את שגרת הקורונה ולספק לכם שעות פנאי אטרקטיביות ומאווררות. בהזדמנות זו ברצוני להודות לצוות המתנ"ס על ארגון התכנית והוצאתה לפועל במסירות והשקעה. נמשיך לפעול במרץ על מנת שהקיץ הזה יהיה מהנה עבורכם במיוחד בימים אלו. אשמח לראותכם בפעילויות השונות וזכרו להקפיד על הנחיות משרד הבריאות וכללי שמירת המרחק".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: