לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א חוף אשקלון בהעוטף

חוף אשקלון

חוף אשקלון מתפארת במספרים: 308 תלמידים חדשים בשנת תשפ"א

5478 תלמידי בתי ספר וגני ילדים פתחו ביום שלישי את שנת הלימודים במוסדות החינוך במועצה האזורית חוף אשקלון. במועצה מביטים במספרים בהנאה, זאת בשל העובדה כי השנה נרשמה עלייה גבוהה במספר התלמידים הלומדים במוסדות החינוך במועצה ביחס לשנת תש"פ (צילום: דוברות מ.א. חוף אשקלון)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

5478 תלמידי בתי ספר וגני ילדים פתחו ביום שלישי את שנת הלימודים במוסדות החינוך במועצה האזורית חוף אשקלון. במועצה מביטים במספרים בהנאה, זאת בשל העובדה כי השנה נרשמה עלייה גבוהה במספר התלמידים הלומדים במוסדות החינוך במועצה ביחס לשנת תש"פ, אז למדו במוסדות החינוך במועצה 5170 תלמידים. 

על פי הנתונים, לומדים בגני הילדים בחוף אשקלון 1234 ב-50 גני ילדים המפוזרים ברחבי היישובים השונים, וביניהם גם שני גנים לחינוך מיוחד. 

בקרב בתי הספר נרשם מספר של 2171 תלמידי בית ספר יסודי אשר החלו את שנת הלימודים בשישה בתי ספר שונים ו-2073 תלמידים שהחלו את לימודיהם בחמישה בתי ספר על תיכוניים. 

"המספרים הללו הם ראייה לאיכויות של מערכת החינוך בחוף אשקלון ולצמיחתה המתמשכת של הקהילה שלנו", אמר ראש המועצה, איתמר רביבו, "על אף שחלק ממוסדות הלימוד שלנו נמצאים בשטחי העוטף ועל אף שהתלמידים מתמודדים לעיתים עם שגרת חירום, אפשר להסתובב בין בתי הספר ולראות מרחבים צבעוניים, כיתות תוססות וחצרות מלאות בילדים, בזכות ההשקעה הבלתי פוסקת במערכת החינוך במועצה".
 
בנוסף הקימה השנה המועצה האזורית גם מדרשה חדשה לנערות ביישוב ניצן. עבודות ההקמה החלו רק לפני ארבעה חודשים והמדרשה עמדה לרשות 130 נערות כבר ביום פתיחת שנת הלימודים תשפ"א. 

השנה ציינו הקיבוצים ניצנים וגברעם במועצה נקודת זמן היסטורית כשלראשונה בהיסטוריה של שני הקיבוצים נרשם המספר הגבוה של ילדים העולים לכיתה א' – 22 בכל קיבוץ.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: