לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א חוף אשקלון בהעוטף

חוף אשקלון

אות הצטיינות לשוטר מג"ב במועצה האזורית חוף אשקלון

בטקס לסיכום שנת העבודה 2018 הוענקה תעודת הצטיינות לרס"ר יוני שייחי, השוטר הקהילתי של מג"ב ביישובי המועצה האזורית חוף אשקלון: "יוני נכון לקבל לידיו כל משימה, בעל משמעת עצמית גבוהה ומשתמש בצורה נבונה במשאבי הארגון לטובת הטיפול בתושב" (צילום: יאיר הרוש)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

רס"ר יוני שייחי, תושב מושב משען, הוא השוטר הקהילתי של מג"ב ב"אשכול כוכב" בארבע השנים אחרונות, כאשר בתחום אחריותו שמונה ישובים - יישובי עוטף עזה במועצה האזורית חוף אשקלון וגם מושב כוכב מיכאל. בשבוע שעבר, במסגרת טקס לסיכום שנת העבודה 2018 שהתקיים במרחב לכיש, קיבל יוני תעודת הצטיינות על עבודתו. את התעודה העניק לו נצ"מ שמעון פורטל, מפקד מרחב לכיש. מדובר בהישג משולש: גם הישג אישי, גם הישג לתושב המועצה וגם הישג למג"ב, זאת מכיוון שיוני הוא השוטר היחידי ממג"ב מבין כל המצטיינים של משטרת מרחב לכיש (משטרה כחולה).

בטקס צוין הנימוק לבחירה בו כשוטר מצטיין: "רס"ר יוני שייחי משרת בחיל מ-2004. הוא נכון לקבל לידיו כל משימה, מבצע פעילויות רבות גם בתחום המבצעי וגם בתחום המנהלי. יוני בעל משמעת עצמית גבוהה, מגדיל ראש בעבודתו, משתמש בצורה נבונה במשאבי הארגון לטובת הטיפול בתושב ופועל לקידום מטרות ויעדי  מרחב לכיש".

אחד האירועים בהם טיפל יוני בחודש נובמבר האחרון היה חשד למחבל במושב גיאה. האירוע נפתח כחשד למחבל במכולת של מושב גיאה ולבסוף התברר כניסיון לשוד. יוני היה הראשון שהגיע לזירה, פתח בירי באוויר ולקח פיקוד על האירוע, במהלכו פצע החשוד את המוכרת באמצעות מברג. מעבר לכך, מעורב רס"ר יוני בפעילות ותפיסה של תוצרת חקלאית גנובה, איתור רכבים גנובים ועוד.

יוני אמר השבוע: "בתור שוטר במועצה האזורית חוף אשקלון וגם כתושב המועצה, אני נותן מענה ראוי לתושבים מכל הלב. בעקבות ההיכרות הרבה שלי עם התושבים, אני זוכה לשיתופי פעולה רבים בנושא אכיפה ומניעה. אני מודה למפקדיי, שמצאו אותי ראוי להוקרה המיוחדת מכלל מערך הישובים במג"ב דרום". ראש המועצה האזורית חוף אשקלון, איתמר רביבו, בירך את יוני ואמר: "התושבים יודעים שיש להם על מי לסמוך הן בהיבט של אכיפת החוק, הן במיגור ומניעת פשיעה והן בהענקת תחושת ביטחון. ישר כוח על פועלך".

(צילום: יאיר הרוש)

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: