לפרסום חייגו: 050-5788255

אנשים ועסקים בהעוטף

אנשים ועסקים

מעכשיו כבר לא צריך להזמין אולם או לטוס לחו"ל. צימרים לכל מטרה מאפשרים לכם לחגוג ולנפוש במקום אחד. - אנשים ועסקים בהעוטף

מעכשיו כבר לא צריך להזמין אולם או לטוס לחו"ל. צימרים לכל מטרה מאפשרים לכם לחגוג ולנפוש במקום אחד.

מה אתם אוהבים יותר? לנפוש בחופשת בטן-גב? או אולי לחגוג במסיבה מטורפת עד אור הבוקר? מה היו אומרים לכם שישנו מקום שאפשר לעשות בו את שני הדברים האלה בו זמנית, כמעט. ובכן, ניחשתם נכון – הצימר הוא המקום המושלם לכל פעילות שרק תוכלו לחשוב עליה. עם שפע של מקום לכולם וגם עם תנאי הארחה נוחים, השמים הם הגבול.

מתי בפעם האחרונה ביליתם יחד עם כל המשפחה? צימרים מציעים לכם את החופשה המושלמת. - אנשים ועסקים בהעוטף

מתי בפעם האחרונה ביליתם יחד עם כל המשפחה? צימרים מציעים לכם את החופשה המושלמת.

חופשה משפחתית היא הזדמנות נהדרת לבלות זמן איכות עם כל המשפחה. בשגרה היום יומית סביר להניח שאתם עושים כמה פעילויות משפחתיות כמו סרט בבית, ים וכמובן לא מוותרים על ארוחת ערב משותפת. אבל בצימר זה אחרת. זהו המקום לחופשה החלומית שלכם עם האישה, הילדים ואפילו הכלב. כי רק בצימר אתם יכולים להירע ולבלות כמו שצריך.

התמודדות עם לחץ נפשי - אנשים ועסקים בהעוטף

התמודדות עם לחץ נפשי

כולנו חשופים ללחצים נפשיים – ותקופת הקורונה, גרמה גם לכאלו אשר חשבו עד לאותה העת שהם חסינים, להבין עד כמה הם פגיעים. עכשיו, נשאלת השאלה מה אנחנו עושים ברגע שלחצים כאלו מגיעים – האם אנחנו מתעלמים מהם ומחכים שיחלפו כלעומת שבאו? האם אנחנו בוחרים לשתף אנשים קרובים בנושא או שאנחנו משאירים את זה בפנים?

שומר חניה למניעת כניסה של רכבים זרים - אנשים ועסקים בהעוטף

שומר חניה למניעת כניסה של רכבים זרים

ישנם לא מעט אנשים שקונים או שוכרים חנייה אישית בסכומים גבוהים מאוד, וזאת על מנת לחסוך להם את חיפושי החנייה המייאשים בשכונת ביתם, או אפילו במקום עבודתם. למרות זאת, לא פעם, למרות שהחנייה רשומה על שמם, ומדובר בחניה פרטית, עדין קורה שמישהו מחנה באותה החניה. אין ספק שזה מתסכל מאוד וגורם בעצם לחזור לחיפושי החנייה המייאשים ולאחר מכן יהיה צורך למצוא את אותו נהג שחנה בחניה הפרטית ולהסב את תשומת ליבו כי מדובר בחניה פרטית וכמובן, לדרוש ממנו להזיז את רכבו. זה כרוך בהמון אנרגיה מבוזבזת. רק רצינו ליידע אתכם, שיש לכך פתרון אידיאלי, והוא שומר חניה אישי! כמו שבכניסה לביתכם ישנה דלת כניסה, כך שומר חניה אישי ידאג להשאיר אורחים לא רצויים מחוץ לחניה שלכם!

ציוד לחניונים – כל מה שצריך כדי לשמור על בטיחות - אנשים ועסקים בהעוטף

ציוד לחניונים – כל מה שצריך כדי לשמור על בטיחות

ישנו מגוון רחב מאוד של ציוד לחניונים. חלקו מסייע לבטיחות הנהגים, וחלקו תורם לבטיחות הולכי הרגל בחניון. מכיוון וחניון הינו לרוב צפוף ועמוס ברכבים, הוא הופך למקום שעלול להוות סכנות רבות. במאמר זה נסקור כמה אביזרים מוכרים מאוד שיכולים לסייע לכם בתוך החניון וגם בתוך החניה הפרטית שלכם.

 דו"ח ממצאים ראשונים להתמודדות בעלי עסקים קטנים בדרום עם משבר הקורונה - אנשים ועסקים בהעוטף

דו"ח ממצאים ראשונים להתמודדות בעלי עסקים קטנים בדרום עם משבר הקורונה

משבר הקורונה היכה באופן שווה בעסקים קטנים במרכז ובפריפריה; ניכר הבדל מובהק בין יזמים ליזמיות - יזמים נכנסו למשבר הקורונה מראש עם חוסן כלכלי גדול יותר מיזמיות, הן בשל גודל העסק וכמות העובדים והן בשל היבטים של חוסר זמן ונטל טיפול בילדים שנמצא עדיין בחזקת יזמיות; הדוח הוצג במסגרת כנס וירטואלי של מרכז החדשנות והיזמות שבמכללה האקדמית ספיר, ועמותת 'יוזמות עתיד'