לפרסום חייגו: 050-5788255

אנשים ועסקים בהעוטף

אנשים ועסקים

מאיץ שדרות יוצא לדרך - אנשים ועסקים בהעוטף

מאיץ שדרות יוצא לדרך

שר הכלכלה, אלי כהן, וראש עיריית שדרות, אלון דוידי, חנכו בערב החג את תכנית המאיץ SID-TECH בשדרות, מבית היוצר של משרד הכלכלה והתעשייה, הסוכנות לעסקים קטנים ובאמצעות מעוף מרחב דרום ועיריית שדרות. מתוך בעלי העסקים שהתקבלו למאיץ, 3 הם תושבי שדרות. "אני קורא לבעלי העסקים להשתמש בכלים שמעניקים לכם על-מנת לדחוף את עצמכם קדימה", אמר דוידי (צילום: תומר שונם הלוי)

מוסך ניר עוז: המוסך ההיברידי הראשון בעוטף - אנשים ועסקים בהעוטף

מוסך ניר עוז: המוסך ההיברידי הראשון בעוטף

בשנים האחרונות תעשיית הרכבים ההיברידיים הולכת ותופסת תאוצה, ואיתה מגיעה הקדמה גם למוסכים בישובי העוטף. אחד מהם הוא מוסך ניר עוז, שהציב לעצמו כמטרה להפוך להיות מספר אחד בתחום, וכיום הוא המוסך היחיד באזור שמוסמך לטפל ברכבים היברידיים (צילום: מוסך ניר עוז)

חממת העסקים בחוף אשקלון יצאה לדרך - אנשים ועסקים בהעוטף

חממת העסקים בחוף אשקלון יצאה לדרך

ביום ראשון האחרון נרשם בהצלחה המפגש הראשון של יוזמת BNH המקודמת על ידי ראש המועצה האזורית חוף אשקלון, איתמר רביבו, החברה הכלכלית ותושבים מהמועצה. "אני חושב שזו יוזמה מאד חשובה, אני רואה איך היא יכולה להועיל לי או לכל עסק אחר באופן ישיר ושווה לנסות לקדם אותה", סיפר שי ברששת, בעל עסק מניר ישראל שהשתתף בכנס

כנס BNH לעסקים מקומיים נערך בחוף אשקלון (קיבוץ זיקים) - אנשים ועסקים בהעוטף

כנס BNH לעסקים מקומיים נערך בחוף אשקלון (קיבוץ זיקים)

השבוע התקיים המפגש החגיגי הראשון של מיזם BHN. יוזמת BNH (עסקים – נטוורקינג – חוף אשקלון) שמה לה למטרה לאגד את העסקים במועצה האזורית חוף אשקלון תחת קורת גג אחת. ראש המועצה: "הפריחה של העסקים המקומיים שלנו, היא הצלחתנו כקהילה" (צילום: מערכת "העוטף")