לפרסום חייגו: 050-5788255

אנשים ועסקים בהעוטף

אנשים ועסקים

תיק השקעות למען עתיד טוב יותר - אנשים ועסקים בהעוטף

תיק השקעות למען עתיד טוב יותר

השקעות לטווח רחוק הפכו להיות מאוד שכיחות בשנים האחרונות. לא מעט אנשים מבינים כי הם לא יכולים לסמוך על אף אחד אלא רק על עצמם. לפיכך ישנם כאלה שעשו חישוב מסלול מחדש על מנת לבחון אפיקי השקעה רלוונטיים. תיק השקעות הפך להיות לאחת מההשקעות הכי מבוקשות בקרב משקיעים שונים. אנשים שלא בנויים להשקיע בבורסה או במקומות כאלה, אך רוצים לדאוג לעתידם. מדוע תיק השקעות למען עתיד טוב יותר הוא הבחירה הנכונה גם עבורכם? אנו נביא לכם את הסיבות השונות שלא אמורות להשאיר מקום לספק. כך תוכלו להשקיע את הכסף שלכם במקומות הנכונים מבחינתכם

7 טעויות נפוצות בקידום אתרים שכדאי להימנע מהן - אנשים ועסקים בהעוטף

7 טעויות נפוצות בקידום אתרים שכדאי להימנע מהן

קידום אתרים אורגני הוא ללא ספק אחד התחומים המורכבים בעולם השיווק הדיגיטלי. מלבד גוגל אף אחד לא יודע באמת את כל הפרמטרים המשפיעים על תוצאות החיפוש ומהו המשקל האמיתי של כל פרמטר. גוגל מצהירים רק על חלק מהפרמטרים הללו באופן רשמי ועל ידי עדכונים שונים שהיא מבצעת לאורך השנים ניתן גם ללמוד את הלך הרוח והמחשבה של גוגל ואילו אתרים תדמיתיים היא רוצה להציג בתוצאות הראשונות לגולשים שלה. למעשה, לניסיון תפקיד משמעותי בעולם הקידום האורגני כיוון שחברת ניסיון תדע אילו פעולות שביצעה עשויות להוביל לירידה בדירוגים ואילו פעולות עשויות לתרום בדירוגים. הניסיון שהיא צברה ותצבור לאורך השנים יזקק את טכניקת הקידום שבה היא פועלת עבור לקוחותיה וכך תיחשב לחברת קידום טובה יותר שבאמת מניבה תוצאות ללקוחות המשלמים לא מעט כסף כדי להגיע אליהן. לצערנו הרב יש עדיין מקדמים חסרי ניסיון בתחום או אפילו כאלה ללא הכשרה מקצועית העשויים לעשות טעויות נפוצות מכיוון שאינם מודעים להשלכות שלהן, שלא התעדכנו בעדכוני גוגל האחרונים או מסיבות אחרות. להלן 7 טעויות שכאלה שכדאי לכם להימנע מהם, לא משנה כמה אתם חושבים שאתם מנוסים בתחום הקידום.

כל היתרונות של פילאטיס בהשוואה לאימונים אחרים - אנשים ועסקים בהעוטף

כל היתרונות של פילאטיס בהשוואה לאימונים אחרים

מתלבטים האם להתחיל אימוני פילאטיס או לבחור באפשרויות אימון אחרות? עליכם לקחת בחשבון כי לפילאטיס יש יתרונות רבים שעשויים להכריע את הכף. לפני שאתם עושים בחירה כזאת או אחרת, מוטב כי תכירו את כל היתרונות הקיימים. כך תדעו כי אתם עושים בחירה שתהיו שלמים איתה, כזאת שתוכלו להשיג באמצעותה את המטרות הרצויות. הרי כל מי שמבצע אימון כזה או אחר יעשה זאת על מנת להשיג מטרה מסוימת. רוצים להתחיל אימוני פילאטיס? הרשמו למכון MY MOVE בהנהלת אלה וינגטרן.

ניתוח קטרקט סיכונים ותופעות לוואי - אנשים ועסקים בהעוטף

ניתוח קטרקט סיכונים ותופעות לוואי

ניתוח קטרקט סיכונים הם מעטים וזהו הליך כירורגי נפוץ, בטוח ומוצלח ביותר. כאשר מתרחשים סיבוכים בניתוחי קטרקט, הם עשויים לכלול: • אטימות קפסולה אחורית • נקע בעדשות תוך עיניות • דלקת עיניים • רגישות לאור • הבזקי אור • נפיחות ברשתית המרכזית • נפילת עפעף • לחץ עיניים מוגבר. ניתוח קטרקט סיכונים הם מינוריים ברובם וניתן לטפל בהם בהצלחה רפאית או באמצעות הליכים נוספים

השקעות בפודטק: מה חובה לדעת לפני שמתחילים להשקיע? - אנשים ועסקים בהעוטף

השקעות בפודטק: מה חובה לדעת לפני שמתחילים להשקיע?

יצא לכם לשמוע לאחרונה על השקעות בפודטק? מדובר על אחד מתחומי ההשקעות החדשים והבטיחים ביותר. לא מעט משקיעים החליטו לעזוב את התחום שבו הם השקיעו עד כה ולהשקיע דווקא בתחום הזה. מה זה פודטק בכלל? מדובר על תחום טכנולוגי המתבסס בעיקר על חידושים שונים בתחום המזון. הרי כמו שאתם בוודאי מבינים תחום המזון מחדש את עצמו כל פעם על מנת להתאים את עצמו לצרכנים. אז איך תוכלו להשקיע בתחום הספציפי הזה מבלי לאבד את הכסף? יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת

טיפים להוזלת ביטוח הרכב שלכם - אנשים ועסקים בהעוטף

טיפים להוזלת ביטוח הרכב שלכם

גם השנה צפויה התייקרות של פוליסות ביטוח הרכב. אם גם אתם מרגישים שכבר נטל המחירים כבד עליכם אל תתפשרו על איכות הביטוח, ואל תוותרו על ביטוח שאינו חובה על פי חוק (מקיף וצד ג). משבר הקורונה הביא איתו משברים כלכליים עבור האזרח הפשוט. לכן דווקא עכשיו דאגנו למצוא עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם להוזיל את ביטוח הרכב ללא פגיעה באיכותו.

קרן השתלמות דמי ניהול ועוד – פורטל הביטוחים הגדול בישראל - אנשים ועסקים בהעוטף

קרן השתלמות דמי ניהול ועוד – פורטל הביטוחים הגדול בישראל

בודקים לגביי קרן השתלמות דמי ניהול ומסלולי השקעה? בפורטל הביטוחים הגדול בישראל תקבלו את כל המידע הרלוונטי עבור קרן השתלמות דמי ניהול, תשואות, חברות וכל מה שצריך לדעת לגביי קרן השתלמות דמי ניהול ואיך אפשר לחסוך ולהוזיל את דמי הניהול על ידי מעבר לחברה אחרת או הצטרפות לחברה חדשה. איך? בעזרת מנועי השוואת המחירים של פורטל הביטוחים הגדול בישראל! קרן השתלמות, קרן פנסיה, ביטוח מנהלים וקופות גמל הם מכשירי חיסכון והשקעה מוכרים ומקובלים בישראל. כל הציבור מושקע בקרנות הללו במיליוני שקלים כל שנה. לכל קרן השתלמות דמי ניהול הנגבים על ניהול הקרן הכוללים: השקעת הכסף וניהולו.

איחוד קרנות פנסיה – פורטל הביטוחים הגדול בישראל - אנשים ועסקים בהעוטף

איחוד קרנות פנסיה – פורטל הביטוחים הגדול בישראל

איחוד קרנות פנסיה היא פעולה שקידם משרד האוצר החל משנת 2016 במסגרת תוכנית 'עקוב אחריי' שיצאה לדרך כחלק מרפורמת המשרד בשנת 2017 ומאז ניתן לבצע איחוד קרנות פנסיה בקלות ואם לא תדאגו לכך בעצמכם, המדינה תחליט לאן יואחדו הקרנות, כך שעדיף שתבדקו ותחליטו בעצמכם איך לעשות איחוד קרנות פנסיה על מנת שתשלמו כמה שפחות על דמי הניהול ותחזיקו בקרנות הפנסיה בחברות שאתם מעדיפים!

התמודדות עם נגיף ToBRFV בגידול עגבניות - אנשים ועסקים בהעוטף

התמודדות עם נגיף ToBRFV בגידול עגבניות

מזה כשש שנים שמגדלי העגבניה בישראל מתמודדים מול נגיף הטובמו הנוראי הפוגע בצורה קשה בצמחים, בפירות ובשטחי הגידול. מרגע גילוי הנגיף החלו חברות הזרעים בעולם בחיפוש מואץ אחר דרכי התמודדות עם הנגיף המדובר וכעת, לאחר 5 שנות מחקר ופיתוח, הצליחו חוקרי סינג'נטה העולמית לטפח זן עגבניות חדש בעל עמידות בפני הנגיף. הטובמו היידוע בשמו המדעיToBRFV (Tomato brown rugose fruit virus), הינו ווירוס קטלני שקטל מעל 50 אחוזים מיבולי העגבניות בישראל ובעולם בשש השנים האחרונות. ישראל היא המדינה הראשונה שהחלה לגדל את זן העגבניות החדש אשר קרוי לנסור. לדברי רבים, הזן לנסור צפוי לסייע למגדלי העגבניות בישראל לשקם את שטחי הגידול והחממות ובסופו של דבר להביא להפחתת הצורך בייבוא של העגבניות באופן משמעותי.