לפרסום חייגו: 050-5788255

אנשים ועסקים בהעוטף

אנשים ועסקים

מוסך ניר עוז: המוסך ההיברידי הראשון בעוטף - אנשים ועסקים בהעוטף

מוסך ניר עוז: המוסך ההיברידי הראשון בעוטף

בשנים האחרונות תעשיית הרכבים ההיברידיים הולכת ותופסת תאוצה, ואיתה מגיעה הקדמה גם למוסכים בישובי העוטף. אחד מהם הוא מוסך ניר עוז, שהציב לעצמו כמטרה להפוך להיות מספר אחד בתחום, וכיום הוא המוסך היחיד באזור שמוסמך לטפל ברכבים היברידיים (צילום: מוסך ניר עוז)

אקסלרטור SID- TECH של משרד הכלכלה מציג: משדרות ועוטף עזה לבורסה לניירות ערך - אנשים ועסקים בהעוטף

אקסלרטור SID- TECH של משרד הכלכלה מציג: משדרות ועוטף עזה לבורסה לניירות ערך

רגעים מרגשים נרשמו השבוע בבורסה לניירות ערך, כאשר יזמים משדרות וישובי העוטף הציגו את הסטרטאפים שלהם בפני משקיעים, נציגי קרנות ובכירים מהתעשייה. האירוע התקיים במסגרת האקסלרטור הטכנולוגי SID- TECH הפועל בעיר שדרות, ביוזמת הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה באמצעות מעוף מרחב דרום ובשיתוף עיריית שדרות ובניהולו של טל כתרן (צילום: באדיבות מעוף)

מאיץ SID- TECH ליזמים מהעיר שדרות יוצא לדרך - אנשים ועסקים בהעוטף

מאיץ SID- TECH ליזמים מהעיר שדרות יוצא לדרך

חולמים להיות חלק מעולם היזמות? משרד הכלכלה ועיריית שדרות הודיעו על פתיחת מחזור לנוסף לתוכנית האקסלרטור SID-TECH 2020. לאחר הצלחת המחזור הראשון של האקסלרטור הטכנולוגי לתושבי שדרות והסביבה, נערך השבוע כנס חשיפה למחזור השני. התכנית הפועלת ביוזמת הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה באמצעות מעוף מרחב דרום ובשיתוף עיריית שדרות, קוראת ליזמים, תושבי שדרות והסביבה להצטרף לתוכנית ולהאיץ את המיזם שלהם (צילום: תומר שונם הלוי)

שמחה גדולה בשדרות: המסעדה החלבית של צעירי כפר עזה - אנשים ועסקים בהעוטף

שמחה גדולה בשדרות: המסעדה החלבית של צעירי כפר עזה

את "סבא שמחה", מסעדה חלבית כשרה בשדרות כולם כבר מכירים. אבל מה הוביל את צעירי קיבוץ כפר עזה לפתוח את העסק למרות הקשיים והמתיחות הביטחונית הבלתי נגמרת, מדוע למרות זאת היא זוכה להצלחה ומי הוא הסבא המיתולוגי שעל שמו היא קרויה (צילום: סיון שלחין)