לפרסום חייגו: 050-5788255

אנשים ועסקים בהעוטף

אנשים ועסקים

ספורט מרתק ומאתגר ושמו קורקינט פעלולים

בתחילת הדרך הקורקינט שימש ככלי תחבורה לנסיעות קצרות, אך עם הזמן חלק מהילדים החלו לבצע באמצעותו פעלולים שונים. עם השנים הספורט הזה התפתח לממדים משמעותיים ולכן בעיריות החלו להקים עבור הילדים הללו פארקים ייעודיים למטרה זו שבהם הם עולים על קירי טיפוס ועל רמפות באמצעות קורקינט פעלולים. הילדים מתאמנים לאורך שעות רבות בכל יום ולכן עם הזמן הם מתמקצעים ומסוגלים לבצע תרגילים קשים יותר ויותר. הם מעלים לבד את דרגת הקושי ועולים על קירות גבוהים יותר, מבצעים סללום, מתהפכים וחוזרים למצב אנכי לפני הנחיתה.

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

הילדים שמבצעים זאת זקוקים לחוש קואורדינציה מפותח מאד כדי שהם לא ייפלו. הם צריכים לחשב באופן מדויק את פרק הזמן שיש להם כדי לבצע פעלול זה או אחר באמצעות קורקינט פעלולים כדי לא ליפול. זו הסיבה שהם תמיד מבצעים את התרגילים המסוכנים הללו כאשר יש קסדה לראשם. הקסדה חייבת להיות צמודה והדוקה לראשם כדי שהיא תגן עליהם באופן מקסימלי, לאורך כל שעות האימון. במהלך הפעלולים הילדים מרימים לא אחת את הקורקינט לגובה ומצליחים לסובב אותו תוך כדי התרגילים שהם מבצעים באוויר ודבר זה דורש מהם מיומנות רבה.

פציעות בפעילות של קורקינט פעלולים

אף שהילדים מודעים לסכנות של פציעה ונפילה, הם כל כך נהנים מהאימון הספורטיבי הייחודי הזה שהם מקדישים לו פרקי זמן ארוכים ונהנים מכל דקה. ההורים מצידם עושים כל שניתן כדי ללמד אותם לבצע תרגילים מסוכנים רק כשהם בטוחים בהצלחתם, כמו לדוגמה ירידה מהמעקה המשופע באמצעות קורקינט פעלולים או ירידה במדרגות עד ההגעה למרחב השטוח.

סוגים של קורקינטים עבור פעלולים

בחנויות מקצועיות אפשר לרכוש כמה דגמים של קורקינט פעלולים, אשר מיוצרים על ידי מפעלים איכותיים למטרה זו בלבד ולכן מדובר בכלי תחבורה מקצועיים ביותר.

קיימים דגמים על פי ההתאמה למבנה הגוף של הרוכב, גודלו, גובהו ומשקלו. ההתאמה לאופציה הנכונה ביותר היא קריטית ולכן חשוב מעת לעת עם הצמיחה והעלייה הטבעית בגובה של הילד, לרכוש מכשיר חדש התואם את השינוי בממדים.

חלק מהקורקינטים המקצועיים מכילים מנגנון הידוק של המסבים, מזלג בטיב מעולה מאלומיניום, עמידה על בסיס אשר מיוצר מאלומיניום 6061, גלגלים בקוטר של 110 מ"מ, כידון מכרומולי 4130 ופריטים חדשניים נוספים.

התחושה בעת ביצוע הפעלולים

כל מי שמבצע את הפעלולים המאתגרים מרגיש שהוא נמצא על פסגת העולם ובאמצעות קורקינט פעלולים הוא מצליח להמריא כמו מטוס באופן חזק ויציב לגובה רב. כך הילדים נעים הלוך ושוב בתוך המתחם הייעודי למטרה זו.

לאחר שהילדים תופסים אומץ והם מרגישים שהם מבצעים מופעי ראווה ייחודיים, הם מזמינים את ההורים ואת בני המשפחה כדי שייהנו והם מכינים עבורם מופע ארוך שכולל כמה סוגי פעלולים שהם מבצעים על גדרות, מדרגות, מעקה וקירות טיפוס בגבהים שונים ועוד.

( התמונה מאתר freepik )

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: