לפרסום חייגו: 050-5788255

אנשים ועסקים בהעוטף

אנשים ועסקים

מה עושים עם אזרחות רומנית?

ישראלים רבים מגלים בשנים האחרונות שהם לא חייבים להישאר כבולים למדינה אחת והם יכולים לצאת לגור במדינה אחרת הודות לאזרחות זרה. טבעי שיהיו הרבה ישראלים עם זכאות כזאת להוציא אזרחות נוספת, וביניהם יש רומנים רבים או צאצאים לאזרחי רומניה שיכולים על פי כל החוקים להוציא אזרחות כזאת בקלות. להם זה נוח כמובן ליהנות מהיתרונות של אזרחות אירופית, כולל ניתוק תושבות בישראל כדי להתגורר באירופה, ולשם כך יש להתחיל בהליכים הכוללים את הגשת הבקשה לממשלת רומניה. אם תעשו זאת, בתוך שנתיים שלוש תהיה לכם אזרחות רומנית ותוכלו לגור היכן שאתם רוצים באירופה, כולל במדינות היפות שקוראים עליהן לאחרונה.

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

קהילות ישראלים באירופה

זה מעניין לראות כמה אנשים התחילו להבין את היתרונות של מגורים באירופה על מנת לטייל בעולם וגם לעבוד ולגור באירופה. יש קהילות ישראליות שלמות שנמצאו במקומות כמו יוון וקפריסין והן נהנות לא רק מהיופי של המדינות אלא גם מהמחיה הזולה, מתנאים טובים הרבה יותר לעבודה ולמגורים וגם מחברותא נעימה שהיא כולה ישראלי. אלה אנשים שגילו את היופי שבמגורים לא רחוק מישראל אבל בתנאים מוצלחים הרבה יותר, ולכן לא ויתרו על הוצאת אזרחות רומנית או ממדינה אחרת, שיכולה לעזור להם בכך. אם אתם צאצאים לאזרחי רומניה אין סיבה שתוותרו על הקלות בהוצאת אזרחות כזאת כדי ליהנות מרילוקיישן בקרב ישראלים שחיים נוח ונעים הרבה יותר במדינות יפות.

אפשר לגור גם ברומניה

גם רומניה עצמה היא מדינה יפה שמציעה הרבה לאנשי הייטק שלא משלמים כמעט מס הכנסה, ונהנים ממערכת השכלה מעולה שמעודדת מצוינות. אם אתם רוצים לגור בתנאי חיים טובים ואיכותיים יותר, אין ספק שרומניה החדשה של ימינו מציעה לכם בדיוק את זה בלי תחרות גדולה מצד מדינות אחרות באזור. אתם יכולים להתאהב בקלות במדינה קלאסית כמו באירופה של פעם ולהיות קרובים לכל מקום. אם יש לכם חברים ומשפחה בישראל זה לא לוקח יותר מדי לטוס לביקורים ולבקר אותם, וזה יתרון עצום נוסף של כל מי שבוחר להוציא אזרחות רומנית ועובר לחיות שם.

השכלה גבוהה ואיכותית

הלימודים שלכם ושל ילדיכם יהיו חינמיים או כמעט ללא שכר לימוד, וזה חשוב מאוד לכל מי שרוצה לקבל יתרון תחרותי. השכלה מקצועית מוערכת היא אחד התנאים החשובים להצלחה. אם אתם רוצים ללמוד במדינה אחרת זה אפשרי בהחלט בזכות האזרחות הזרה, ותוכלו לקבל את כל ההטבות והתנאים שנותנים לאנשים כאלה גם שם. אם אתם מתכננים את העתיד שלכם ורואים את עצמכם כאנשי העולם הגדול, אין סיבה שתוותרו על כל מה שיכול להיות שלכם בקלות הודות לאזרחות של המשפחה שלכם, שאתם יורשים מהם על פי חוק. רק דאגו לעשות את זה נכון בעזרת עורכי דין שמתמחים בכך ויכולים להוביל אתכם בבטחה במסלול הטוב ביותר לכך. כך תבטיחו שגם בשגרירות רומניה יתייחסו אליכם ברצינות.

צילום:freepik

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: