לפרסום חייגו: 050-5788255

אנשים ועסקים בהעוטף

אנשים ועסקים

מהי שגרת ניהול וחשיבה מחוץ לקופסה - טור עסקי מאת שירן אבקסיס

כבעלים של חברת ייעוץ עסקי ופיתוח ארגוני, אני מאמינה שכשמתנהלים נכון רואים את הVALUE, את הערך - זה מתבטא במספרים, בחוויית השירות, בצמיחה וכמובן בהנאה מהדרך

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

שירן אבקסיס

בעלים ומנכ"לית של חברת VALUE, הנותנת ערך בהתפתחות בהון האנושי וערך בהון הכלכלי. יועצת ארגונית ויועצת עסקית שמתמחה בפיננסים. בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים, ניהול וכלכלה

אנו מלווים את לקוחותינו לצמיחה ופריצה באמצעות מינוף וטיפוח של ההון האנושי, הטמעת כלי תכנון, ארגון ומדידה, שילוב מתודות חדשניות מעולם היזמות המודרני ותמיד עם חיוך רחב ודלת פתוחה. בעלי העסקים שפונים אלנו לרוב מגיעים מתוך האתגרים שעומדים בפניהם בשעת התמודדות עם בלת"מים ומשברים, ולכן בטור הראשון אני רוצה לעסוק באיך להימנע ממשברים מיותרים, איך לייעל את האנשים, הדוחות, המיילים ואפילו את כוסות הקפה. ברגע שהעסק שלכם מנוהל באופן שנכון לו, תוכלו להימנע מתחושת העומס ולחץ שפוקדים כל בעל עסק קטן או גדול ככל שיהיה.

ראשית עלינו להבין שהאוטומט שהתרגלנו אליו בוחר בשבילנו. לא משנה כמה נערוך רשימות, נכין דוחות, ואיך נחלק את הזמן שלנו, לא משנה כמה פוסטים נעלה ונחשוב שהכול מתחיל בשיווק - בסופו של דבר המשימות הנדרשות לביצוע הן חלק משגרת ניהול. שגרת ניהול היא כלי חיוני מאוד בארגז הכלים שלכם בחיי היום יום, במיוחד לעצמאים ובעלי עסקים שמבינים שניהול הוא תהליך מתמשך, ממש כמו ריצת מרתון. זהו רצף של פעולות שמתבצעות בתדירות קבועה לצורכי ניהול משימות ואנשים. שגרת ניהול מוקפדת ומדויקת מטרות מביאה עמה התייעלות לאורך זמן ומונעת מאיתנו, בעלי העסקים, לעסוק בכיבוי שריפות.

תשאלו את עצמכם :
איזה מנהל/ת אני בוחר/ת להיות ?

מה עליי לעשות בשביל להיות מנהל/ת טוב/ה יותר?

מה אני יכול/ה לעשות נכון יותר ומדויק יותר בשביל העסק שלי?

האם בכלל קיימים בעסק שלי הרגלים ניהוליים שחוזרים על עצמם ?

חשבו מחוץ לקופסא והשתמשו ביצירתיות שלכם בשלב התכנון והגדרת ניהול העסק, וכך תמנעו מבזבוז זמן ומשאבים מיותרים.

בסדנה שלנו "להתנהל  נכון להרוויח יותר" אנו מעניקים למשתתפים ארגז כלים אפקטיביים להתנהלות נכונה. כשהאדם מנוהל - גם הזמן מנוהל היטב. בסדנה אנו חושפים מודל מותאם באופן אישית לבעלי עסקים קטנים שנדרשים להיות במספר כובעים ותפקידים בעסק של עצמם. המודל מאפשר להסתכל בראייה רחבה יותר, ליצור אסטרטגיה ארוכת טווח, וכמובן להניב צמיחה ורווחיות כלכלית.

המוטו שמוביל את VALUE הוא "חלום הוא רק חלום, מטרה היא חלום עם תכנית, תאריך ויעד", ואנחנו כאן על מנת לאפשר לארגונים ועסקים למצות את הפוטנציאל שלהם ולהגשים את החלומות והמטרות שלהם.

אני מזמינה אתכם לעקוב אחרינו בפייסבוק: https://www.facebook.com/value.shiran/

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: