לפרסום חייגו: 050-5788255

אנשים ועסקים בהעוטף

אנשים ועסקים

מאיפה ניתן להשיג מטבחים מודרניים של חברת מטבחי דניאל?

מטבחים מודרניים איכותיים אשר ישרתו אתכם נאמנה, יתבססו על חומרי גלם תואמים ועיצובים מן המעלה הראשונה, ניתן להסדיר בבית מטבחי דניאל, נגריית הבוטיק שלכם ובשבילכם! במטבחי דניאל לוקחים את המטבח שלכם למעלה הבאה והופכים אותו לאחד החדרים המושקעים והמעוצבים בבית, עם תשתית עבודה נוחה וארגונומית ובסטייל עכשווי כפי שלא ראיתם כמעט מעולם!

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

עיצוב מטבחים מודרני מינימליסטי

המינימליזם הוא שם קוד לעיצוב מודרני במטבח. מטבח מודרני הוא בראש ובראשונה מטבח עם פרטים מועטים אך כל אחד מהם נראה מבריק וסטייליסטי במיוחד: ארונות חלקים ומבריקים, מגירות תואמות והכל ללא פרזול גלוי. עיצוב מסוג כזה מייצר בבית שלכם אווירה צעירה והופך את שגרת ההתנהלות במטבח לקלה וכיפית במיוחד!

ארגונומיה במיטבה – להתנהל במטבח ביעילות ובקלות

עם מטבחים מסוגננים היטב בסגנון המודרני מבית מטבחי דניאל – אתם על הגל החדש של עיצוב ביתי משובח. ומטבח מעוצב גם מזמין לתוכו עבודה נוחה ומענגת. ניתן להסדיר מטבחים עם אי מדהים, מזנון מרכזי בו ניתן לייצר עמדת עבודה נוספת, עמדת אכילה נוספת לזו של פינת האוכל ומזנון אחסון עם ארונות תחתונים. מטבח המספק פתרונות הכנה להטמעת מכשירי חשמל כמו מקרר, תנור ומדיח הופך את הסדרת המכשירים הללו לקלה ופשוטה. המתקינים לא יצטרכו לעשות דבר פרט להובלה וחיבורים, שכן כל תשתית הנגרות במטבח תעמוד לרשותם בהתאם למידות המתאימות.

בטיחות מעל לכל – מטבחים ברמת עמידות גבוהה ביותר

במטבחי דניאל – עמידות המוצרים תמיד עומדת במבחן וצולחת בגדול. ארונות המטבחים עשויים עץ מלא, לעתים בחיפויי זכוכית דקורטיביים מן המעלה הראשונה. מטבחים של מטבחי דניאל עומדים בלחצי חום וקור, סופגים לחות ונשארים כמו חדשים גם לאחר שימוש אינטנסיבי רב שנים. במטבחי דניאל נמצאת הכתובת שלכם לא רק לדקורציות חדשות אלא גם למטבחים בעלי עמידות חסרת פשרות, כזו שצפויה לשרת אתכם למשך שנים רבות מאד. מטבח עמיד הוא מטבח שבטוח להשתמש בו, שמספק יציבות לשוהים בתוכו ומעניק הרגשה אמיתית של בית. מטבחים מודרניים של מטבחי דניאל מספקים זאת בכל בית לכל המשתמשים, אינטנסיביים וקלים כאחד.

התאמת המטבח לסוג החדר שלכם

לא מעט רוכשי מטבחים ודאי שואלים את עצמם "אבל מה יהיה עם החדר שלי? הוא לא קטן מדי/ גדול מדי בשביל זה"? כאן חשוב לציין את היתרון המובהק בחנויות פרטיות המתמחות רק במטבחים, על פני רשתות השיווק, ובמיוחד במטבחי דניאל: שום מיצג שמופיע בקטלוג לא נבנה אחד לאחד כמעט באף בית. מתבצעות התאמות לגודל החדר, למבנה שלו, לפרספקטיבה, לשילוב העיצובי עם החדרים הסמוכים, עד אשר נבנית תשתית מטבח מתאימה אשר ניתן לשלב אותה בבית הלקוח. על תשתית מטבח זו יבוסס המטבח כולו כחדר שירות מעוצב, מהוקצע ובעל תמורות פונקציונאליות ייחודיות למשתמש.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: