לפרסום חייגו: 050-5788255

אנשים ועסקים בהעוטף

אנשים ועסקים

כך נקנה רכב יד ראשונה גם במסגרת תקציב מצומצם

עבור רוב המשפחות בישראל, רכב פרטי אינו מוצר מותרות, אלא הכרח המציאות. זהו כלי חשוב על מנת להתנהל בלוח זמנים גמיש ולעמוד בכל המשימות שלעתים קרובות עשויות להכניס מתח רב לחיים. לאלו מאיתנו שאוהבים לטייל בסופי השבוע, הרכב הוא למעשה האמצעי היחיד להתנייד בנוחות וליהנות מחופשה נעימה. על אף כל זאת, הרבה משפחות מוותרות על הרכב מסיבה אחת – המחירים. קניית רכב עלולה לעשות חור לא קטן בכיס שלנו, בעיקר אם החלטנו להשקיע ברכב יד ראשונה. עם זאת, אין שום צורך לאבד תקווה - עם הידע הנכון, נוכל להתאים את הרכישה הזו למסגרת התקציב שלנו. אלו כמה טיפים שימושיים שיקרבו אותך אל ההישג הזה.

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

הכול מתחיל במחקר הנכון

ההחלטה שהגיע הזמן לרכוש רכב היא פשוטה למדי. איזה רכב בדיוק נקנה? זה כבר אתגר אחר לגמרי. השפע המבלבל שמאפיין היום את שוק הרכב הוא עצום והמגוון גדול מתמיד. ניתן לצמצם את רשימת האפשרויות שלך על ידי עריכת מחקר פשוט על המכוניות ששקלת לקנות. זוהי גם הזדמנות חשובה לבחון האם יש דגמים שלא עלו בדעתך שמציעים את אותם יתרונות בעלויות משתלמות יותר. האינטרנט הוא מכרה זהב של מידע למפרטי רכב ולביקורות וכדאי שננצל את המשאבים הללו.

לרכוש רכב מעוקל או משועבד

לעתים, המקום המשתלם להתחיל בו את סקר השוק שלך הוא דווקא בבנק או בהוצאה לפועל. בכל שנה, מעוקלים מאות רכבים בישראל עקב תיקי חייבים שלא טופלו כראוי. לעתים קרובות, הרכבים הללו נמכרים מתחת למחיר המחירון על מנת לממש את נכסי החייב במהירות ולכסות את החובות. חשוב לעקוב אחר הזדמנויות כאלו מאחר ולא פעם, הן מציעות מחירים שלא נוכל להשיג בשום מקום אחר.

לחפש אחרי סיילים מיוחדים

רוב סוחרי הרכב מציעים לא מעט הנחות ומבצעים אטרקטיביים שיאפשרו לך לרכוש רחב במחיר נמוך בעשרות אחוזים מהמחיר הממוצע בשוק. לעתים קרובות, ניתן להשיג מבצעי רכב באולמות תצוגה בכל רחבי הארץ בתקופות החגים ובעיקר בחול המועד. ככל שנפקח אוזניים ועיניים ונחפש אחרי המבצעים, נגלה שהם נמצאים בכל מקום.

לחכות בסבלנות להזדמנות הנכונה

למרות שזה יכול להיות מפתה מאוד לקנות רכב מהסוחר הראשון שהציע לך את מה שחיפשת, חשוב להתגבר על הפיתוח הזה. סביר מאוד להניח שקפיצה פזיזה כזו תסתיים באכזבה. קנייה נבונה דורשת זמן, סבלנות ונכונות לבדוק במספר מקומות ולכסות את כל האפשרויות שלך.

כדאי להגדיר מראש מסגרת זמנים שנקדיש לרכישת הרכב כדי להבטיח שלא ננהג באימפולסיביות. גם ביקור במגרש רכבים אחד או שניים בלבד בשבוע יכול להעניק לנו לא מעט תובנות. מומלץ לצאת מהמרחב המקומי שלנו ולחפש גם באזורים אחרים בסביבה רכבים משתלמים למכירה. היום, כשאפשר לחפש רכבים למכירה בלוחות באינטרנט, קל בהרבה לעשות את הבדיקות הללו.

אין שום דבר רע במשא ומתן

רכישת רכב אינה פשוטה כמו רכישת זוג נעליים חדשות. לצד רכישת נכס, רכישת רכב חדש היא אחת ההשקעות המשמעותיות שיהיה עליך לבצע בחייך. לעתים קרובות יותר מאשר לא, נבלה מספר שנים בתשלום עבור הרכב. לכן, כדאי שנבטיח לעצמנו את נקודת ההתחלה הטובה ביותר. אם מדובר ברכישה במודל ליסינג, חשוב להתמקד גם בתנאי ההלוואה ולנסות להשיג החזר חודשי שניתן לעמוד בו. תמיד כדאי להתחיל עם תנאים נמוכים, גם אם הם תמיד בלתי אפשריים ולהתחיל משם את הדיון. בסופו של דבר, סביר להניח שתיפגשו באמצע

(תמונה pexels)

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: