לפרסום חייגו: 050-5788255

אנשים ועסקים בהעוטף

אנשים ועסקים

כיכר המדינה של העוטף: החנות הקטנה שהפכה לרשת בגדים מובילה

בשנת 2003 נפתחה בשדרות חנות קטנה בשם "בית מעצבים". היום, 15 שנה אחרי, הפכה החנות לרשת מצליחה בעלת 4 סניפים, המביאה עבור תושבי העוטף והסביבה את המותגים המובילים בארץ ובעולם, ואפילו הקסאמים לא יכולים לעצור אותה

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בשנת 2003 נפתחה בשדרות החנות "בית מעצבים". יניב חי, הבעלים של החנות, הוא תושב שדרות במקור, ובשנים האחרונות מתגורר בקיבוץ ניר עם. הוא מספר כי בתחילת דרכו עבד העסק בשיתוף פעולה עם ספרים רבים מהאזור, "היינו גם חנות מותגים וגם גלריה של מספרה. עבדו איתנו ספקים מוכרים ושמות טובים בתעשייה".

החנות שגשגה והוכתרה כהצלחה, עד שבשנת 2006 רקטה קסאם שנורתה מרצועה עזה ונחתה בסמוך לחנות גבתה את חייה של שיראל פרידמן ז"ל, תושבת שדרות. יניב מספר שלמרות האבל הכבד והקושי, הם החליטו לשפץ את החנות ולפתוח אותה מחדש.

בשנת 2007 פתחו סניף נוסף במתחם גלובוס סנטר בנתיבות, "עדיין תחת מלחמות אבל לא התייאשנו, התמדנו, הבאנו את המותגים הכי טובים שיש, את השירות הכי טוב ללקוחות לשדרות ולעוטף. לפני 3 שנים פתחנו עוד סניף במתחם החדש במול 7 בשדרות, ולפני שנתיים סניף נוסף לבגדי ילדים במתחם הפרץ סנטר, גם בשדרות", הוא מספר.

כיום, 15 שנה אחרי פתיחת הסניף הראשון, מונה הרשת כ-4 סניפים ו-13 עובדים, "אנחנו אחת החנויות הכי מצליחות באזור הדרום ובארץ בכלל, אם מסתכלים על נתונים. השירות שלנו ללקוחות הוא הכי טוב שיש", אומר יניב ומסביר כי למרות המצב הביטחוני הם מצליחים להחזיק מעמד ובהצלחה רבה, "השירות ללקוחות זה מה שנותן לנו את ההצלחה הזאת".

בחנות ניתן לרכוש את מיטב המותגים המובילים בארץ ובעולם. בין המותגים שניתן למצוא בה: ריפליי, דיזל, אדידס, הוגו בוס, לקוסט, ארמני ג'ינס, קונברס אולסטאר ועוד עוד.  

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: