לפרסום חייגו: 050-5788255

אנשים ועסקים בהעוטף

אנשים ועסקים

טבעות אירוסין מזהב – יתרונם לעומת חסרונם

אין מנוס מזה – כל אחד והגורל שלו – כאשר אתם מגיעים ליום שבו גמלה החלטתכם שבת זוגכם הנוכחית יקרה ללבכם ואין אתם מוכנים לוותר עליה בעד שום הון שבעולם. מדובר ברגע הכי מקונן בחיים שלכם, נקיטה בצעד הבא שישנה במאה שמונים מעלות את אורח החיים שלכם, ועם התובנה שהולידה את החלטתכם להציע נישואין לבחירת לבכם הגיעה השעה להיות אסטרטגיים ולמצוא את טבעות אירוסין הכי מושלמות. ההיצע הוא רב, אנחנו מודעים לזה, לפיכך במאמר זה נדון על הסיבות לרכישה של טבעות אירוסין מזהב, תוך כדי סקירת יתרונם אל מול חסרונם.

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

מה היתרון הבולט של טבעות אירוסין מזהב?

כאשר שוקלים לרכוש טבעות אירוסין מזהב כדאי לדעת כי הזהב הלבן מהווה את המתכת הכי מתאימה לטבעות אלו והכי פופולרית, בשל כך כי לזהב הלבן נודעת נראות קסומה ומהפנטת והוא מעניק נראות נצחית לכל איפיון של סטייל. הצבע הלבן של טבעת אירוסין מזהב מגביר את הנראות שלה ומהווה נראות ניטרלית לכל דבר ועניין.

טבעות אירוסין מזהב לבן מוצעות למכירה במנעד רב?

לא כולם בעלי אמצעים כלכליים ויכולים להרשות לעצמם לקנות טבעות אירוסין בכל תג מחיר, ועל כן בוודאי תשמחו לדעת כי המחיר של זהב לבן הרבה פחות גבוה לעומת הפלטינה למשל, ואל מול כל מיני מתכות אחרות, אפשר למצוא כיום המון סגנונות של טבעות לאירוסין מזהב לבן, בין מאות לאלפים, וזאת בלי כל הגזמה, ממעצבי התכשיטים וספקי המכירות.

האם שבוחרים טבעות אירוסין יש להתחשב במצב הכלכלי שלכם?

באופן דומה לכל רכישה, גם כאשר מעוניינים לרכוש טבעות אירוסין, יש להתחשב במצב הכלכלי שלכם, ולא להתחייב להוצאות כספיות שלא תוכלו לעמוד בהן. זהב לבן נמכר בהרבה פחות כסף לעומת הפלטינה לדוגמה, ועובדה זאת כשלעצמה מביאה גברים רבים לבחור רכישת טבעת אירוסין מזהב. חרף העובדה כי הפלטינה הרבה יותר כבדה, צפופה או לחלופין טהורה מהתערובת של סגסוגת הזהב, כאשר השיקול המרכזי שמניע אתכם הוא הכסף – טבעת אירוסין מזהב עדיין נחשבת לרכישה מעולה כיוון שמדובר אודות מתכת קלאסית ויקרה.

באיזה מצבים לא מומלץ לרכוש טבעות אירוסין מזהב?

כפי שהפלטינה בעלת הצבע הבולט לבן, כך גם הזהב, אבל הוא פחות עמיד ממנה בשל כך כי הינו בעצם עשוי ממתכת יותר רכה. כאשר טבעות אירוסין מזהב נשרטות, מתרחש מצב של נשירת רסיס קטן של הזהב שנמוג, הדבר דומה גם כאשר מדובר בטבעות נישואין. אפשר להימנע מזה על ידי קיום תחזוקה באופן שוטף, כמו גם ניקיון תמידי של הטבעת אירוסין מזהב. כמו כן, טבעת אירוסין מזהב לבן בפרט אינה מתאפיינת בתכונה של היפואלרגנית – המון בני אדם מגלים תסמינים של אלרגיה מן הסגסוגת שבה עושים שימוש ליצירת טבעת אירוסין מזהב לבן, בשל העובדה כי אין מדובר אודות זהב טהור, כי אם הוא נוצר באמצעות ערבוב של הזהב הטבעי, הלא הוא הזהב הצהוב, עם כל מיני מתכות לבנות, כגון – אבץ, כסף, ניקל או פלדיום, חלק ניכר מן הסגסוגות הללו עשוי להביא לכדי גירוי, למי שעונד טבעת אירוסין מזהב לבן, כמובן במידה והוא רגיש למתכות הללו. ולסיום, עלינו לציין כי הזהב הלבן מיוצר באמצעות סינרגיה של זהב, שהינו למעשה צהוב באופן טבעי עם כל מיני סגסוגות שביחד מקרינות את הצבע הלבן. במהלך השנים ישנה נטייה לדהיית הצבע הלבן ולהפיכתה לצבע צהוב.

(תמונה : Freepik)

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: