לפרסום חייגו: 050-5788255

אנשים ועסקים בהעוטף

אנשים ועסקים

הראשונה בספורט: החנות השדרותית עם הציוד הכי שווה באזור

"פירסט-ספורט" היא חנות למכירת ציוד ומשחקי ספורט שנפתחה לפני כ-8 שנים, ומאז היא רק הולכת ומתרחבת. רנאל, הבעלים של החנות: "למרות המציאות הקשה, בחרתי לפתוח את החנות דווקא בשדרות, שהיא עיר חמה ודואגת" (צילום: רנאל שמילוב)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

יצא לכם לאחרונה לחפש חנות באזור שמוכרת ציוד ספורט ומשחקי ספורט? הגיע הזמן להפסיק לחפש, ולהכיר את החנות "פירסט-ספורט". הבעלים של החנות הוא רנאל שמילוב, שהגיע לשדרות בשנת 1994 ומתגורר בה עד היום, "למרות המציאות הקשה, בחרתי לפתוח את החנות דווקא בשדרות שהיא עיר חמה ודואגת. אנחנו מאוד אוהבים את הלקוחות שלנו".

החנות נפתחה בשנת 2011, ומתמחה בציוד ספורט ומשחקי ספורט, "הבאנו דברים מיוחדים שלא היו עד אז בשדרות. הרצון היה לשווק את העיר ולהביא אליה משהו מיוחד. דאגנו שהמחירים תמיד יהיו זולים וידידותיים לכולם". במהלך השנים העסק התפתח, הם החלו לעבוד עם מוסדות ומועדוני כושר, ולספק ציוד לכל הארץ.

לאור ההצלחה, בשנה האחרונה התרחבה החנות בגודלה, והחלה לעבוד עם המותג "פירסט טויס", שמתמחה במשחקים וצעצועים. רנאל מספר כי הלקוחות מפרגנים בנוגע למחירים ולמגוון הרחב של הציוד, "אנשים אומרים שאפילו ברשתות הגדולות אין את הציוד המקצועי שיש אצלנו בחנות, המגוון ענק ושל הרבה מוצרים. ככה כל אחד יכול לבחור את הסוג והמחיר שמתאימים לו".

בנוסף לעבודה בחנות וכחלק מהעבודה השוטפת בה, ניתן להשכיר גם ציוד לאירועים, "אני משכיר שולחנות משחק לאירועים, כמו למשל שולחן סנוקר, כדורגל וכדומה", הוא מספר, ומוסיף שניתן להזמין ציוד לאירועים כגון ימי הולדת, בר מצוות ועוד.

ליצירת קשר –  052-3197979

לכרטיס העסק באינדקס עסקים "העוטף": לחצו כאן

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: