לפרסום חייגו: 050-5788255

אנשים ועסקים בהעוטף

אנשים ועסקים

המקרר יעבור לדום! טיפים לסידור חכם של המקרר

מקרר מבולגן הוא דבר שקשה מאוד להתמודד איתו. במקררים של רבים מאיתנו נערמות שכבות על שכבות של מוצרים ישנים שמסתירים מאחוריהם מוצרים ישנים עוד יותר, כך שלדוגמה קשה מאוד למצוא את המלפפונים שקנינו בשבוע שעבר. אם גם אתם נמצאים בקרב יום יומי מול המקרר ורוצים לדאוג שהוא יהיה מסודר, או אם אתם פשוט רוצים לקבל כמה טיפים חכמים בנושא סידור המקרר – קבלו את המלצותינו החמות

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

מקרר מבולגן הוא סימן ראשון לחיים מבולגנים
אין אדם שקורא את השורות האלה ולא משתמש במקרר באופן יום יומי נרחב. מדובר הלכה למעשה באחד המרכיבים החשובים ביותר של כל בית מודרני. המקרר הוא מרכיב בסיסי כל כך בחיים שלנו, עד שכל תקלה או בעיה הקשורה אליו  מכריחה אותנו להקדיש לו את מלוא תשומת הלב. עם זאת, לפעמים לא מדובר בתקלה אלא פשוט בבלגן – וזו כבר בעיה שאנחנו עלולים להתמודד איתה מדי יום, אם לא נדע לתת לה פתרון יעיל. אז אם גם אתם מתמודדים עם מקרר מבולגן – ריכזנו כאן עבורכם כמה טיפים שחשוב להכיר.

טיפים לסידור המקרר – שכל אחד צריך להכיר
1)    קודם כל – להפריד: הדבר הראשון והחשוב ביותר שאתם צריכים לעשות, הוא להפריד בין החלקים השונים והמדפים השונים של המקרר. יש מקרים שבהם זה ברור – ירקות הולכים למגירת הירקות, קרטוני החלב והבקבוקים הולכים לדלת הנפתחת, אבל זה די טריוויאלי. אנחנו מדברים על יותר מזה. את ההפרדה כדאי לעשות בצורה רעיונית – כלומר מוצרים טריים הולכים למדפים התחתונים, מוצרים סגורים ועמידים למדף העליון, מוצרי בסיס במדף המרכזי, וכדומה. עבור המתקשים לשמור על רציפות – אפשר לשים בהתחלה פתקים שיזכירו לכם בדיוק מה הולך לאן. מהר מאוד תעשו זאת בעיניים עצומות.

2)    לפני שממלאים את המקרר, מרוקנים את השקיות: טיפ חשוב בכל הנוגע לסידור המקרר הוא לא להתנפל עליו בכל פעם שמגיעות קניות. אמנם זה אינסטינקט שלנו, מתוך רצון לשמור על טריות המוצרים שצריכים קירור ומתוך רצון לסיים עם הקניות, אבל זו פעולה נמהרת שמובילה לטעויות. לפני שאתם ממלאים את המקרר, רוקנו את השקיות וסדרו את המוצרים השונים שנכנסים למקרר לפי המדפים אליהם הם צריכים להיכנס – ורק אז תכניסו אותם.

3)    ציוד נכון חוסך הרבה כאב ראש: המקרר בעצמו הוא הרכישה החשובה והגדולה ביותר בין מכשירי החשמל במטבח, אבל אתם בהחלט יכולים לעשות לעצמכם חיים קלים יותר אם תרכשו מראש ציוד טוב לאחסון אוכל במקרר. קופסאות לחיצות ואטומות בגדלים שונים, קערות ניתנות לסגירה שנכנסות האחת לתוך השנייה, ומוצרים נוספים שניתן למצוא בכל חנות סטוק – אלה ימנעו מכם את הצורך בהכנסה של תבניות חד פעמיות, גדולות או מסורבלות למקרר, ויחסכו לכם הרבה בלגן וכאב ראש.

4)    כשמסדרים פריזר, חשוב לזכור שצריך גם להוציא ממנו דברים: אחת הבעיות הקשורות לסידור של הפריזר דווקא (שהוא אמנם חלק מהמקרר אבל נפרד) היא בהשתנות של המוצרים השונים שאנחנו מכניסים אליו. כיכר לחם שנכנסה לפריזר כשהיא טרייה, תימעך ותיפגם באופן קבוע. מצד שני, אם נכניס מוצר בשקית מנופחת – הניפוח הזה יישאר קבוע ויהיה קשה מאוד להוציא את השקית אחר כך או אפילו לפתוח את המדף. לכן, מוצרים נכנסים לפריזר רק כשהם מאוחסנים בצורה המינימלית ביותר שניתן ומבלי לפגוע בשלמותם.
עם מקרר מסודר, כל ההתנהלות שלכם בבית תהפוך לקלה ופשוטה יותר. עכשיו, כשאתם יודעים איך לעשות את זה נכון יותר – לא תצטרכו יותר לעולם לדחוף את היד לתוך מדף קפוא בחיפוש אחר פסטרמה. שמחנו לעזור, ומקווים שסידרנו לכם קצת את המחשבות

( צילום:freepik )

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: