לפרסום חייגו: 050-5788255

אנשים ועסקים בהעוטף

אנשים ועסקים

המסגרייה שהפכה למפעל משפחתי משגשג

המסגרייה הקטנה שהקים לפני 24 שנים אילן אוחנה, תושב שדרות, היא כיום מפעל גדול ומצליח, המספק שירותים למשרד הביטחון. כעת החברה מתרחבת, וחוזרת לעבוד עם השוק הפרטי. כדאי שתקראו מה שיש להם להציע

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בגיל 15 הגיע אילן אוחנה, כיום תושב שדרות, לקיבוץ עלומים, "הלימודים לא היו בראש מעייניו, ולכן החליטו בקיבוץ לקחת אותו תחת חסותם וללמוד אותו מקצוע", מספרת מלי אשתו. בקיבוץ למד אילן את מקצוע המסגרות, ותוך כדי הוציא תעודות של רתך ולמד קורסים נוספים בתחום. בגיל 22 פתח בעיר נתיבות מסגרייה קטנה וסיפק את שירותיו לקהל הלקוחות באזור. לפני שנתיים גדל המחזור הכספי, ובעקבות זאת החליטו להפוך את העסק לחברה בע"מ. המסגרייה הקטנה עברה מנתיבות לאזור התעשייה בשדרות, והפכה לחברה גדולה ומצליחה.

החברה, שנקראת כיום בשם "א.אוחנה מתכות בע"מ", היא חברה המתמחה בייעוץ, תכנון וביצוע כל עבודות המתכת לסוגיה. החברה מבצעת עבודות ופרויקטים לחברות גדולות, כאשר הלקוח העיקרי שלה כיום הוא משרד הביטחון, "אנחנו מייצרים עבורם מכולות, עגולות למטוסים, סולמות, כל מה שהם זקוקים ולפי דרישתם", מספרת מלי, המשמשת כיום כמנכ"לית החברה. אילן הוא מנהל העבודות ואחראי על הפן המקצועי של העסק, ומלבד עובדים שכירים, גם שניים מתוך שלושת ילדיהם עובדים איתם במפעל.

מכיוון שהעבודה מול משרד הביטחון היא דרך מכרזים, רוצים כעת בחברה לפנות בחזרה לשוק הפרטי, "חשוב לנו להגדיל את קהל הלקוחות שלנו, שיכירו אותנו יותר", אומרת מלי ומוסיפה "אנחנו מייצרים את כל מה שקשור לענף המתכת – שערים, גדרות, מכולות וכדומה. מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לתת מענה".

כניסה לכרטיס העסק: לחץ כאן

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: