לפרסום חייגו: 050-5788255

אנשים ועסקים בהעוטף

אנשים ועסקים

הכיצד לבחור פלאפון חדש?

הסיבה לשאלה, היא שהרי לסמארטפון יש מעבד, והוא זה שאחראי על הפונקציות של המכשיר. באופן עקרוני, מדובר במוח של המערכת, ואחראי להרבה מהחכמה של המכשיר החכם. כמו לדוגמה, יכולתו לעבד תמונות, וכיוצא בזה. בסופו של דבר, מדובר בכוח חישוב – שחלק מהאנשים יכולים להרגיש את זה בקלות התנועה והזרימה של פונקציות שונות במערכת של הטלפון, וחלק מהאנשים יכולים לשים לב לזה באם הם מבקשים להריץ "תוכנות כבדות" על המכשיר, ולראות איך הוא מסתדר עם זה.

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

ישנן חנויות סלולר באר שבע שיכולות להציע מגוון רכב של סמארטפונים, ובהינתן מצב שמאפשר בחירה שכזו – איזה פלאפון יכול להתאים? ובכן, בימים בהם המבחר הוא כה מגוון ונרחב, אפשר לשקול את הבחירה לפי סדר עדיפויות מסוים. אפשר לדוגמה, לשקול – כמה חשוב לנו מעוצמתו ותפקוד של המכשיר?

מה הסיפור של הכוח המחשב והמעבד במכשיר הטלפון?

כוח חישוב רב וחזק, יכול להשפיע לטובה הן על התפקוד השוטף של המכשיר, והן על שימושים יותר "מורכבים" באיכויותיו. מנגד, אם זה לא משהו שחשוב לנו – כלומר, אם אנחנו לא מתכננים להשתמש בטלפון ליותר מן הפונקציות הפשוטות והבסיסיות ביותר כמו שיחות, התכתבויות וגלישה ארעית – אפשר שכוח החישוב של המכשיר אינו משנה או רלוונטי, ועל כן אפשר ללכת על פלאפונים שלא מחזיקים בעוצמה חישובית רבה במיוחד.

מדוע שזה יהיה יתרון? ובכן, אם בכל מקרה אין לנו תוכניות לעשות שימוש בכוח עיבוד המכשיר לרמתו הגבוהה, הרי שבחירה במכשירים שלא מצטיינים בכך, יכולה לאפשר מכשירים בעלות נמוכה יותר. שכן, הפונקציה העיבודית של המכשיר, הנובעת מהרכיבים המרכיבים אותו – הרי משפיעה על המחיר, ואם לא כוללים אותה – הוא בהחלט יכול להתמעט.

לבדוק מה אנחנו באמת רוצים

אמנם, סביר שמה שמנחה את הבחירה בטלפון חדש, אינו המחיר (אלא אם כן באמת לא אכפת לנו מהמכשיר ואנחנו פשוט עובדים עם תקציב, שזה גם נהדר), אלא מה שאנחנו מתכננים לעשות איתו והחוויה שאנחנו רוצים לקבל – אפשר לגזור מכך, אילו תכונות לא משנה לנו שיהיו. אם אנחנו לא מתכוונים להשתמש בו לעריכת ווידאו וגיימינג, אפשר שיכולות עיבודיות נמוכות – זה אכן מאפיין מתקבל. והדבר יתבטא במחיר נמוך יותר – וזה, לכל הפחות – מאפשר להתייעל במימוש התקציב הפנוי והמיועד לרכישת טלפון חדש. בייחוד אם יש מבצע, או הזדמנות נהדרת לרכוש סמארטפון מתאים, באחת מחנויות הסלולאר בבאר שבע, כמו רשת חנויות ומעבדות סלולר מקסימה.

על פי כן, המאפיין שסקרנו בקצרה בכתבה המדוברת – יכול בהחלט לאפשר לצמצם אפילו במעט את האפשרויות. מאפיינים נוספים יכולים להיות איכות המצלמה, העיצוב החיצוני, איכות הסוללה – וכיוצא בזה. ניתן לערוך מחקר מקיף באינטרנט, לראות סרטונים ביוטיוב ובקומות אחרים – ופשוט לנסות להרגיש מה הלב רוצה. תודה על קריאתך, בהצלחה.

(תמונה: PEXELS )

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: