לפרסום חייגו: 050-5788255

אנשים ועסקים בהעוטף

אנשים ועסקים

הכינו את העסק שלכם לקיץ

טור מאת שירן אבקסיס, תושבת העוטף ובעליה של חברת VALUE לייעוץ עסקי ופיתוח ארגוני, אשר יעסוק בהכנת העסק לקיץ עם מגוון טיפים כיצד יש להיערך אליו כמו שצריך (צילום:depositphotos)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

שירן אבקסיס

בעלים ומנכ"לית של חברת VALUE, הנותנת ערך בהתפתחות בהון האנושי וערך בהון הכלכלי. יועצת ארגונית ויועצת עסקית שמתמחה בפיננסים. בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים, ניהול וכלכלה

האם דאגת להכין את רכבך לחורף שבדיוק נגמר? האם התחלת להכין את גופך לקיץ? כמה פעמים נחשפנו לסלוגנים שקוראים לנו להתכונן לעונה הקרובה? ואם נחשוב על זה לעומק, יש הרבה היגיון בהיערכות מראש, בהתכווננות לקראת..

עונות השנה הן אחלה של שעון להתנהל מולו. שהרי העונות הן כאן והתחלופה שלהן עקבית ומחזורית, ולכן צפויה מראש. מרגע שבעל עסק מסגל לעצמו כלים להתנהלות נכונה הוא מגיע מוכן לשינויים שקורים בעסק ויודע למנף אותם להצלחה.

אז איך נתכונן לקיץ:

  1. יעדים - לאחר ביצוע בקרה ותכנון של פעולות המתבצעות בעסק בהתאם לעונת השנה נגדיר יעדים רלוונטים, כלומר יעדים שמאתגרים את העסק שלנו מצד אחד ומצד שני הם אפשריים להשגה.

  2. שיווק שיווק שיווק - בקיץ ישנה עלייה במכירות במרבית העסקים, אל תנצלו את העליה הטבעית כדי לנוח אלא מקסמו אותה בזמן שהמתחרים שלכם נחים..

  3. שימור עובדים - אחד האתגרים העומדים בפני מעסיקים כיום, הוא נושא ההתמדה של עובדים במקום העבודה. היום אנשים פחות פחות מאופיינים בנאמנות למקום העבודה כיוון שהם לא מוטרדים מהעתיד והטווח הרחוק. והקיץ מביא איתו המון אפשרויות תעסוקה חדשות .. אל תיקחו את העובדים שלכם כמובנים מאליו והשקיעו בשימורם בעסק. כמו כן קחו בחשבון שגם הם ירצו חופשה בקיץ. נסו לתכנן את זה איתם בראש ותערכו בהתאם.

  4. תהיו עירניים לתזרים - אנשים רבים יוצאים לחופשות בקיץ ולכן לא תמיד התשלומים מגיעים בזמן. תציצו בתזרים של שנה שעברה, נסו להסיק מזה לקיץ הקרוב ותערכו בהתאם.

  5. הרשמו לקורס שלנו "להתנהל נכון-להרוויח יותר". בקורס אלמד אתכם לעשות את הדברים שדיברתי עליהם ועוד, נתכונן יחד לקראת חודשי הקיץ, ולקראת תקופת החגים והסתיו שמגיעה מיד אחרי. נלמד כלים פרקטיים שאיתם ובעזרתם תוכלו מיד לצאת לדרך.ומרגע שלמדתם את הכלים לקראת הרבעון הקרוב והרבעון שאחריו תוכלו לתרגם אותם גם לעונות הנוספות ולחזור על ההתנהלות הזו בכל השנה. וכך תהיו נכונים להם גם בשנה הבאה.

אז בואו להכין את העסק שלכם לקיץ כך שגם אתם תהנו מקצת חופש…

נשמח להכיר מקרוב בפגישה חינם ללא התחייבות

לפרטים נוספים 077-5070019 או שירן אבקסיס 050-2029049

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: