לפרסום חייגו: 050-5788255

אנשים ועסקים בהעוטף

אנשים ועסקים

עמדת שמירה – חברת ארבל שטראוס המייבאת ומשווקת עמדות שמירה - אנשים ועסקים בהעוטף

עמדת שמירה – חברת ארבל שטראוס המייבאת ומשווקת עמדות שמירה

כל מה שצריך לדעת על עמדת שמירה נתחיל מהסוף, בשנת 2017 נחקק חוק השומרים. החוק נועד להגן על זכויות השומרים ולדאוג לתנאים הסוציאליים של השומר. בין התנאים הסוציאליים נקבע שכל מעסיק אשר מעסיק שומר חייב לתת לו קורת גג, כך שאותו שומר יוכל לבצע את עבודתו בצורה ראויה בכל תנאי מזג האוויר

פסי האטה – ASPROD מייבאת ומשווקת מוצרי בטיחות - אנשים ועסקים בהעוטף

פסי האטה – ASPROD מייבאת ומשווקת מוצרי בטיחות

פסי האטה ובתי ספר? מה הקשר ביניהם? אז ממש עכשיו אתם הולכים לגלות, אבל ראשית נסביר לכם מה הם פסי האטה. פסי האטה, או כמו שכולם מכרים אותם, "במפרים", הם אביזר בטיחות חשוב אשר מסייע בהפחתת תאונות הדרכים. מטרתו היא להאט את מהירות הנהיגה של הרכבים באותו אזור בו הם מותקנים. מדובר בעצם בפסים אשר בולטים על פני השטח, לרוב בצורת טרפז, עיגול, או מלבן מעוגל, והם ניצבים לרוחבו של הכביש. ברגע שרכב יעבור מעליהם במהירות גבוהה מדי, הרכב ירעד מאוד ואף עלול להיגרם נזק לגחון הרכב כאשר מדובר ברכב נמוך. ישנם סוגים שונים של פסי האטה, חלקם עשויים מבטון או אספלט וחלקם עשויים מגומי PVC פלסטיק ועוד

מאחזי יד - אנשים ועסקים בהעוטף

מאחזי יד

להחליק או למעוד על שביל רטוב זה לא נעים. למי מאתנו זה לא קרה מתישהו? במקרה הקל זה יסתיים במכה או שפשוף מלווים בכמה קללות ובמקרים חמורים יותר זה יכול להיגמר בשבר או פגיעה משמעותית אחרת. לעלות במדרגות כאשר אנחנו סובלים מאיזושהי מגבלה פיזית (אפילו הקלה ביותר) או סתם עייפים ולא בכושר, מבלי אפשרות להיאחז במשהו שייתן לנו איזשהו קונטרה, זה מתסכל בהחלט. אבל לפני שמוותרים וחושבים בצורה שלילית, לבעיות האלה ולעוד רבות אחרות יש פתרון בדמות מעקה או מאחזי יד.

מעכשיו כבר לא צריך להזמין אולם או לטוס לחו"ל. צימרים לכל מטרה מאפשרים לכם לחגוג ולנפוש במקום אחד. - אנשים ועסקים בהעוטף

מעכשיו כבר לא צריך להזמין אולם או לטוס לחו"ל. צימרים לכל מטרה מאפשרים לכם לחגוג ולנפוש במקום אחד.

מה אתם אוהבים יותר? לנפוש בחופשת בטן-גב? או אולי לחגוג במסיבה מטורפת עד אור הבוקר? מה היו אומרים לכם שישנו מקום שאפשר לעשות בו את שני הדברים האלה בו זמנית, כמעט. ובכן, ניחשתם נכון – הצימר הוא המקום המושלם לכל פעילות שרק תוכלו לחשוב עליה. עם שפע של מקום לכולם וגם עם תנאי הארחה נוחים, השמים הם הגבול.

מתי בפעם האחרונה ביליתם יחד עם כל המשפחה? צימרים מציעים לכם את החופשה המושלמת. - אנשים ועסקים בהעוטף

מתי בפעם האחרונה ביליתם יחד עם כל המשפחה? צימרים מציעים לכם את החופשה המושלמת.

חופשה משפחתית היא הזדמנות נהדרת לבלות זמן איכות עם כל המשפחה. בשגרה היום יומית סביר להניח שאתם עושים כמה פעילויות משפחתיות כמו סרט בבית, ים וכמובן לא מוותרים על ארוחת ערב משותפת. אבל בצימר זה אחרת. זהו המקום לחופשה החלומית שלכם עם האישה, הילדים ואפילו הכלב. כי רק בצימר אתם יכולים להירע ולבלות כמו שצריך.

התמודדות עם לחץ נפשי - אנשים ועסקים בהעוטף

התמודדות עם לחץ נפשי

כולנו חשופים ללחצים נפשיים – ותקופת הקורונה, גרמה גם לכאלו אשר חשבו עד לאותה העת שהם חסינים, להבין עד כמה הם פגיעים. עכשיו, נשאלת השאלה מה אנחנו עושים ברגע שלחצים כאלו מגיעים – האם אנחנו מתעלמים מהם ומחכים שיחלפו כלעומת שבאו? האם אנחנו בוחרים לשתף אנשים קרובים בנושא או שאנחנו משאירים את זה בפנים?

שומר חניה למניעת כניסה של רכבים זרים - אנשים ועסקים בהעוטף

שומר חניה למניעת כניסה של רכבים זרים

ישנם לא מעט אנשים שקונים או שוכרים חנייה אישית בסכומים גבוהים מאוד, וזאת על מנת לחסוך להם את חיפושי החנייה המייאשים בשכונת ביתם, או אפילו במקום עבודתם. למרות זאת, לא פעם, למרות שהחנייה רשומה על שמם, ומדובר בחניה פרטית, עדין קורה שמישהו מחנה באותה החניה. אין ספק שזה מתסכל מאוד וגורם בעצם לחזור לחיפושי החנייה המייאשים ולאחר מכן יהיה צורך למצוא את אותו נהג שחנה בחניה הפרטית ולהסב את תשומת ליבו כי מדובר בחניה פרטית וכמובן, לדרוש ממנו להזיז את רכבו. זה כרוך בהמון אנרגיה מבוזבזת. רק רצינו ליידע אתכם, שיש לכך פתרון אידיאלי, והוא שומר חניה אישי! כמו שבכניסה לביתכם ישנה דלת כניסה, כך שומר חניה אישי ידאג להשאיר אורחים לא רצויים מחוץ לחניה שלכם!