לפרסום חייגו: 050-5788255

אנשים ועסקים בהעוטף

אנשים ועסקים

מאיץ SID- TECH ליזמים מהעיר שדרות יוצא לדרך - אנשים ועסקים בהעוטף

מאיץ SID- TECH ליזמים מהעיר שדרות יוצא לדרך

חולמים להיות חלק מעולם היזמות? משרד הכלכלה ועיריית שדרות הודיעו על פתיחת מחזור לנוסף לתוכנית האקסלרטור SID-TECH 2020. לאחר הצלחת המחזור הראשון של האקסלרטור הטכנולוגי לתושבי שדרות והסביבה, נערך השבוע כנס חשיפה למחזור השני. התכנית הפועלת ביוזמת הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה באמצעות מעוף מרחב דרום ובשיתוף עיריית שדרות, קוראת ליזמים, תושבי שדרות והסביבה להצטרף לתוכנית ולהאיץ את המיזם שלהם (צילום: תומר שונם הלוי)

שמחה גדולה בשדרות: המסעדה החלבית של צעירי כפר עזה - אנשים ועסקים בהעוטף

שמחה גדולה בשדרות: המסעדה החלבית של צעירי כפר עזה

את "סבא שמחה", מסעדה חלבית כשרה בשדרות כולם כבר מכירים. אבל מה הוביל את צעירי קיבוץ כפר עזה לפתוח את העסק למרות הקשיים והמתיחות הביטחונית הבלתי נגמרת, מדוע למרות זאת היא זוכה להצלחה ומי הוא הסבא המיתולוגי שעל שמו היא קרויה (צילום: סיון שלחין)

כששמן זית וסטודיו לקרמיקה מתחברים - אנשים ועסקים בהעוטף

כששמן זית וסטודיו לקרמיקה מתחברים

לפני 13 שנים הקימה ראומה נחמיאס מכוכב מיכאל את "הסטודיו של ראומה". זהו סטודיו לקרמיקה ומתחם של סדנאות ומפגשים לקבוצות, בו מוצעת חוויה של צבע ומגע בחומר באמצעות סדנאות יצירה ופיסול קרמי. נוסף על הסטודיו שהוא עיקר עיסוקה, החלה לפני 10 שנים לייצר יחד עם בעלה שמן זית במשק החקלאי שבחצר ביתם תחת המותג "הזית 43". עיסוק שהחל כתחביב והפך לעסק לכל דבר, לאחר שהתמקצעו בתחום. כיום ניתן להגיע אליהם ולרכוש את השמן והזיתים הכבושים שהם מפיקים בעצמם בסטודיו בחצר המשק, וכן ליהנות מכל מה שיש לסטודיו עצמו להציע (צילום: דנה בר און)