לפרסום חייגו: 050-5788255

אנשים ועסקים בהעוטף

אנשים ועסקים

מימון vs הלוואה: מי מהן עדיפה יותר לרכישת רכב? - אנשים ועסקים בהעוטף

מימון vs הלוואה: מי מהן עדיפה יותר לרכישת רכב?

על אף שבסופו של דבר מדובר בסכום כסף שתקבלו ותידרשו להחזיר, בין מימון להלוואה יש לא מעט הבדלים ובכל הנוגע לרכישת רכב בפרט, לכל אחת מהן יתרונות וחסרונות. מתקשים להחליט? באנו לעשות לכם סדר באופן כמעט גורף, נעשית העסקה לרכישת רכב בארץ באמצעות הלוואה כזו או אחרת ובסכום כזה או אחר. אמנם אין מדובר במשכנתא אך עדיין, הוצאה על רכב היא השנייה בגודלה עבור האזרח הישראלי ועם מיסי הרכישה הגבוהים הנלווים – זו בהחלט אחת שיש להיערך אליה היטב ולהתנהל בהתאם.

פרקטיקה בספיר - תכנית ייחודית המעודדת יזמות בקהילת הנגב המערבי - אנשים ועסקים בהעוטף

פרקטיקה בספיר - תכנית ייחודית המעודדת יזמות בקהילת הנגב המערבי

רוצה להקים עסק? חולם להיות יזם? מרכז החדשנות והיזמות שבמכללת ספיר, ועמותת 'יוזמות עתיד' משיקים תכנית ייחודית המעודדת יזמות בקהילת הנגב המערבי, ' פרקטיקה (PRACTICA) בספיר '. התכנית מקנה כלים מעשיים, במעטפת אקדמית, להקמת עסק או להרחבתו (צילום: רוי בלבירסקי, יח"צ המכללה האקדמית ספיר)

בניית אתרים לעסקים: כל מה שצריך לדעת תכלס - אנשים ועסקים בהעוטף

בניית אתרים לעסקים: כל מה שצריך לדעת תכלס

כל עסק חייב אתר באינטרנט, במיוחד במציאות של היום. אתר לעסק משמש כנכס דיגיטלי ומהווה מעין כרטיס ביקור באינטרנט. את האתר לעסק מומלץ לבנות בעזרת חברת בניית אתרים לעסקים המציעה פיתוח ובניית אתרים בהתאמה אישית. האתר חייב להתאים לצרכים ולמאפיינים הייחודיים של העסק, וניתן לבנות אתר תדמית, אתר מכירות או אתר אחר.

מאיפה ניתן להשיג מטבחים מודרניים של חברת מטבחי דניאל? - אנשים ועסקים בהעוטף

מאיפה ניתן להשיג מטבחים מודרניים של חברת מטבחי דניאל?

מטבחים מודרניים איכותיים אשר ישרתו אתכם נאמנה, יתבססו על חומרי גלם תואמים ועיצובים מן המעלה הראשונה, ניתן להסדיר בבית מטבחי דניאל, נגריית הבוטיק שלכם ובשבילכם! במטבחי דניאל לוקחים את המטבח שלכם למעלה הבאה והופכים אותו לאחד החדרים המושקעים והמעוצבים בבית, עם תשתית עבודה נוחה וארגונומית ובסטייל עכשווי כפי שלא ראיתם כמעט מעולם!

עסקים מהדרום: הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים באמצעות מעוף מרחב דרום מסייעים לכם גם מרחוק - אנשים ועסקים בהעוטף

עסקים מהדרום: הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים באמצעות מעוף מרחב דרום מסייעים לכם גם מרחוק

מעוף, מערך השטח של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה ממשיך גם בימים אלו להשיק תכניות סיוע לעסקים ויזמים. בין כלי הסיוע הניתנים לעסקים גם מהבית: ליווי והדרכה אישית, תוכניות ייעוץ והכוונה עסקית, סדנאות וקורסים דיגיטליים ייחודיים בליווי מיטב היועצים העסקיים מהמגזר הפרטי. והכל במחירים מסובסדים ונגישים (צילום: באדיבות הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים)

מוסך ניר עוז: המוסך ההיברידי הראשון בעוטף - אנשים ועסקים בהעוטף

מוסך ניר עוז: המוסך ההיברידי הראשון בעוטף

בשנים האחרונות תעשיית הרכבים ההיברידיים הולכת ותופסת תאוצה, ואיתה מגיעה הקדמה גם למוסכים בישובי העוטף. אחד מהם הוא מוסך ניר עוז, שהציב לעצמו כמטרה להפוך להיות מספר אחד בתחום, וכיום הוא המוסך היחיד באזור שמוסמך לטפל ברכבים היברידיים (צילום: מוסך ניר עוז)