לפרסום חייגו: 050-5788255

תרבות ופנאי בהעוטף

תרבות ופנאי

חוגגים את הסיפור של כולנו - אירוע חגיגי וחוויתי המצדיע להתיישבות והמתיישבים בנגב ובגליל - תרבות ופנאי בהעוטף

חוגגים את הסיפור של כולנו - אירוע חגיגי וחוויתי המצדיע להתיישבות והמתיישבים בנגב ובגליל

לקראת חג השבועות המזוהה עם ההתיישבות העובדת ותוצריה, יקיימו במשרד התרבות והספורט ומרכז ההסברה, בראשות השרה מירי רגב והמועצה האזורית שדות נגב, אירוע חגיגי וחוויתי המצדיע להתיישבות והמתיישבים בנגב ובגליל (צילום: דוברות שדות נגב)

ב26 למאי מקבלים את פסטיבל "מדרום" בשקיעה, לשלושה ימים של שכרון חושים - תרבות ופנאי בהעוטף

ב26 למאי מקבלים את פסטיבל "מדרום" בשקיעה, לשלושה ימים של שכרון חושים

תושבי העוטף מוזמנים זו השנה התשיעית לפסטיבל מדרום לאמנות בינתחומית, הפתוח לקהל הרחב. חגיגה של תאטרון, פרפורמנס, מוסיקה, מחול, וידאו, אמנות פלסטית, אופנה וקולינריה, באופקים וללא תשלום! מי שהיה פעם אחת, לא יכול שלא לחזור, ומי שעוד לא היה, הוא הרבה יותר ממוזמן (צילום:פסטיבל קולנוע דרום)

פסטיבל קולנוע דרום ה-18 יתקיים בתחילת יוני - תרבות ופנאי בהעוטף

פסטיבל קולנוע דרום ה-18 יתקיים בתחילת יוני

פסטיבל קולנוע דרום ה-18 יתקיים בתאריכים 2.6-6.6.2019 בסינמטק שדרות וברחבי הנגב. לצד תכנית ישראלית ובינלאומית אלטרנטיבית, הפסטיבל השנה מעמיק את הקשר עם קהילות הדרום והעיר שדרות באמצעות פרויקט דוקומנטרי מקומי חדש, המביא אל המסך את סיפוריהם של תושבי שדרות, הקרנות בבתים, והגעה לשלוש ערים מרכזיות בדרום (צילום:מכללת ספיר)

לקראת המטס - פיתחו בחיל האוויר מערכת לתצוגת המטס בזמן אמת הפועלת בטלפונים סלולריים - תרבות ופנאי בהעוטף

לקראת המטס - פיתחו בחיל האוויר מערכת לתצוגת המטס בזמן אמת הפועלת בטלפונים סלולריים

המערכת מאפשרת להתעדכן במכשיר הסלולרי במיקום כלי הטיס על גבי מפה אינטראקטיבית. כמו כן, המערכת מספקת מידע על כל אחד מכלי הטיס המשתתפים - סוג הכלי, תיאור, תמונה, ממדים, מנוע וביצועים. באתר אפשר יהיה לקבל מידע גם על בסיסי חיל האוויר הפתוחים ביום העצמאות: שעות פתיחה, מופעים אוויריים וקרקעיים ותערוכות