לפרסום חייגו: 050-5788255

תרבות ופנאי בהעוטף

תרבות ופנאי

פסטיבל דרום אדום 2020 יוצא לדרך! - תרבות ופנאי בהעוטף

פסטיבל דרום אדום 2020 יוצא לדרך!

פסטיבל דרום אדום חוזר במהלך סופי השבוע של חודש פברואר! חגיגת טבע אדומה למשך 5 סופי שבוע במגוון פעילויות תרבות, אמנות, טיולים והפעלות בטבע. על רקע הכלניות שיכסו את צפון הנגב במרבדים אדומים וססגוניים יתקיים הפסטיבל זו השנה ה 15, עם מגוון רב של פעילויות לכל המשפחה, חלקן ללא תשלום: סיורים שחקנים והפעלות בין הפרחים, שווקים וירידים חקלאיים, צעדת הכלניות המסורתית, מרוץ הכלניות ועוד המון. 30.1-29.2, ברחבי צפון הנגב (צילום: תיירות צפון הנגב)

מה בין פסטיבל הכלניות לעסק שלנו? - תרבות ופנאי בהעוטף

מה בין פסטיבל הכלניות לעסק שלנו?

כל שנה בחודש פברואר נצבע צפון הנגב בפריחה אדומה מרהיבה, ואיתה מגיעים המוני מבקרים מכל רחבי הארץ. פסטיבל דרום אדום התחיל בתור אירוע טבע, ועם השנים והפופולריות העולה הפך לחגיגה תיירותית של ממש. אלפי מכוניות משתרכות בתור ארוך כל סוף שבוע כדי לצלם סלפי עם כלנית אבל ממש לא רק. פסטיבל דרום אדום מציע ירידי שווקים, הופעות, סיורים ומגוון פעילויות לכל המשפחה. אז איפה אתם נכנסים לתמונה? איך העסק שלכם יכול להנות מהתקופה הנהדרת הזו? לחשוף את עצמו לקהלים חדשים ואפילו להגדיל את ההכנסות? קבלו 7 טיפים להכנסת דרום-אדום לעסק שלכם

עשרות בלוגרים בשדרות אדמה - תרבות ופנאי בהעוטף

עשרות בלוגרים בשדרות אדמה

עשרות בלוגרים מתחום התיירות הגיעו בתחילת השבוע בהובלתה של הקרן לפיתוח שדרות למרכז התנועה "שדרות אדמה". הכותבים קיבלו סקירה נרחבת אודות המיזם ושמעו על סדנאות התנועה והטיפול לבעלי מוגבלויות, על הופעות הלהקה בארץ ובחו"ל, על הקשר המיוחד עם השכונות ועוד (צילום: סיגל ברג)

המחלקה לתרבות, יצירה והפקה במכללה האקדמית ספיר מציגה: כשמוזיקה ואמנות מתחברים - תרבות ופנאי בהעוטף

המחלקה לתרבות, יצירה והפקה במכללה האקדמית ספיר מציגה: כשמוזיקה ואמנות מתחברים

אירוע חשיפה לטרמינל ירוחם בשילוב אמנים ויוצרים מירוחם והסביבה. יום שישי ה-17.01.2020 בין השעות 9:00 עד 14:00. בשעה 10:00 תתקיים קבלת שבת מוזיקלית של אנסמבל "כולנא". האירוע נערך בשיתוף סטודנטים מוזיקאים מהמחלקה לתרבות-יצירה והפקה. במקום: דוכני מכירת אוכל לשבת, דוכני אמנות. הכניסה חינם (צילום: יובל דולב)

מרכז מול 7 שדרות ערך ביום ראשון כמיטב המסורת בחנוכה הדלקת נרות חגיגית - תרבות ופנאי בהעוטף

מרכז מול 7 שדרות ערך ביום ראשון כמיטב המסורת בחנוכה הדלקת נרות חגיגית

מרכז מול 7 שדרות ערך ביום ראשון כמיטב המסורת בחנוכה הדלקת נרות חגיגית, במעמד ראש העיר, אלון דוידי, הבעלים של המתחם, נפתלי שמשון ורעייתו יפעת ושחקני מכבי ציון שדרות. כמו בכל שנה ניהל את הטקס הרב זאב פיזם (צילום: נאור תקשורת ויח"צ)

שיא חדש במספר מנויי היכל התרבות בשדות נגב - תרבות ופנאי בהעוטף

שיא חדש במספר מנויי היכל התרבות בשדות נגב

עם פתיחת עונת המנויים, חושף היכל התרבות נתונים חדשים וממשיך לשבור שיאים גם במספר המנויים וגם במספר המשתתפים במופעים שהתקיימו בהיכל במהלך 2019.  "זאת הבעת אמון חסרת תקדים של הציבור בהיכל התרבות ובפעילות שלנו", אמר שמעון וקנין, מנהל מחלקת התרבות במתנ"ס שדות נגב (צילום: דוברות המועצה)