לפרסום חייגו: 050-5788255

תרבות ופנאי בהעוטף

תרבות ופנאי

יפו ג’אז חוגג 5 שנים! - תרבות ופנאי בהעוטף

יפו ג’אז חוגג 5 שנים!

עמיקם קימלמן, ראש מגמת המוזיקה בכפר הנוער "ביכורים" למצוינות באמנויות באשכול, הוא גם היוזם והמנהל האמנותי של הפסטיבל הבינלאומי, שיתקיים במהלך חודש ספטמבר, ובו יקחו חלק 14 נגני ג’אז מכל העולם ו-48 נגני ג’אז ישראלים מובילים. שפע הופעות של ביצועי ג’אז מלהיבים ומרגשים לשירים הגדולים של הקולנוע העולמי והישראלי. הפסטיבל יתקיים בסטודיו למשחק ניסן נתיב ביפו (צילום: עדו באוברג)

חוגגים את עונת הקיץ במול 7 שדרות - תרבות ופנאי בהעוטף

חוגגים את עונת הקיץ במול 7 שדרות

כמדי שבוע בעונת הקיץ, גם ביום שלישי הגיעו אמנים למרכז מול 7 שדרות כדי לשמח את תושבי האזור בפרט והדרום בכלל. הפעם היו אלה  "מימי ויויו" - הדמויות האהובות מהסדרות של רינת גבאי, אשר הציגו מופע מוזיקלי מרגש ומקסים עם שירי הילדים האהובים מכל הזמנים (צילום: נופית כהן)

כוכבי "ליגה ג'" בסינמטק שדרות - תרבות ופנאי בהעוטף

כוכבי "ליגה ג'" בסינמטק שדרות

סינמטק שדרות התמלא השבוע כמעט לגמרי בבני משפחה וחברים של כוכבי הסדרה המצליחה "ליגה ג'", המשודרת בכאן 11. יוצר הסדרה, רובי אלמליח, בן העיר שדרות, קיבל תשבחות ופרגונים מראש העיר, אלון דוידי, על יצירה עם נשמה והמאמן וכוכב הסדרה, אבי פרץ, ריגש בשירה (צילום: דוברות עיריית שדרות)

מחבקים את בעלי העסקים מעוטף עזה עם יריד "עוטף בכיף" - תרבות ופנאי בהעוטף

מחבקים את בעלי העסקים מעוטף עזה עם יריד "עוטף בכיף"

היום זה מתחיל! יריד משרד הכלכלה והתעשייה "עוטף בכיף" לחיזוק העסקים באזור עוטף עזה מגיע לתל- אביב-יפו בפעם השנייה. בתכנית: תחמי תרבות, דוכני תוצרת חקלאית, דוכני אוכל, אמנות מקומית, מופעי מוזיקה, סדנאות והפעלות לילדים (צילום: גיא יחיאלי)

בלונים זה שמחה: מאות ילדים בבלוניאדת הענק בשדרות - תרבות ופנאי בהעוטף

בלונים זה שמחה: מאות ילדים בבלוניאדת הענק בשדרות

דמויות מבלונים, סדנאות, אמן בלונים מומחה, בניית קיר בלונים מעוצב ומופע בלוניזם מרהיב - ילדי שדרות ועוטף עזה זכו אמש לחוויה מתקנת בפסטיבל בלונים ראשון מסוגו. ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "הזכרנו לילדים את מטרתם המקורית של הבלונים" (צילום: רייב דיגיטל)