לפרסום חייגו: 050-5788255

תרבות ופנאי בהעוטף

תרבות ופנאי

אוגוסט ללא ארנק - טיולים מודרכים בחינם ברחבי הארץ - תרבות ופנאי בהעוטף

אוגוסט ללא ארנק - טיולים מודרכים בחינם ברחבי הארץ

בשורה להורים לסוף החופש הגדול - אוגוסט ללא ארנק. בחמישי הקרוב ייצא לדרך פרויקט הטיולים הגדול - פרויקט ארץ שיר של ארגון אשכולות בשיתוף משרד החינוך. במסגרת הפרויקט ייצאו עשרות סיורים מודרכים ברחבי הארץ - ללא תשלום (צילום: אלון שניידר)

יפו ג’אז חוגג 5 שנים! - תרבות ופנאי בהעוטף

יפו ג’אז חוגג 5 שנים!

עמיקם קימלמן, ראש מגמת המוזיקה בכפר הנוער "ביכורים" למצוינות באמנויות באשכול, הוא גם היוזם והמנהל האמנותי של הפסטיבל הבינלאומי, שיתקיים במהלך חודש ספטמבר, ובו יקחו חלק 14 נגני ג’אז מכל העולם ו-48 נגני ג’אז ישראלים מובילים. שפע הופעות של ביצועי ג’אז מלהיבים ומרגשים לשירים הגדולים של הקולנוע העולמי והישראלי. הפסטיבל יתקיים בסטודיו למשחק ניסן נתיב ביפו (צילום: עדו באוברג)

חוגגים את עונת הקיץ במול 7 שדרות - תרבות ופנאי בהעוטף

חוגגים את עונת הקיץ במול 7 שדרות

כמדי שבוע בעונת הקיץ, גם ביום שלישי הגיעו אמנים למרכז מול 7 שדרות כדי לשמח את תושבי האזור בפרט והדרום בכלל. הפעם היו אלה  "מימי ויויו" - הדמויות האהובות מהסדרות של רינת גבאי, אשר הציגו מופע מוזיקלי מרגש ומקסים עם שירי הילדים האהובים מכל הזמנים (צילום: נופית כהן)

כוכבי "ליגה ג'" בסינמטק שדרות - תרבות ופנאי בהעוטף

כוכבי "ליגה ג'" בסינמטק שדרות

סינמטק שדרות התמלא השבוע כמעט לגמרי בבני משפחה וחברים של כוכבי הסדרה המצליחה "ליגה ג'", המשודרת בכאן 11. יוצר הסדרה, רובי אלמליח, בן העיר שדרות, קיבל תשבחות ופרגונים מראש העיר, אלון דוידי, על יצירה עם נשמה והמאמן וכוכב הסדרה, אבי פרץ, ריגש בשירה (צילום: דוברות עיריית שדרות)

מחבקים את בעלי העסקים מעוטף עזה עם יריד "עוטף בכיף" - תרבות ופנאי בהעוטף

מחבקים את בעלי העסקים מעוטף עזה עם יריד "עוטף בכיף"

היום זה מתחיל! יריד משרד הכלכלה והתעשייה "עוטף בכיף" לחיזוק העסקים באזור עוטף עזה מגיע לתל- אביב-יפו בפעם השנייה. בתכנית: תחמי תרבות, דוכני תוצרת חקלאית, דוכני אוכל, אמנות מקומית, מופעי מוזיקה, סדנאות והפעלות לילדים (צילום: גיא יחיאלי)