לפרסום חייגו: 050-5788255

תרבות ופנאי בהעוטף

תרבות ופנאי

שרשרת הקרנה בדרום - פסטיבל קולנוע דרום נפתח

פסטיבל קולנוע דרום נפתח בשבוע שעבר במכללת ספיר ובשדרות, למרות הכל - שכונות בעוצר לילי, מגפה משתוללת, סגר עתידי, מצב ביטחוני רגיש, כל אלו לא עצרו את חגיגת התרבות של הדרום. שבוע של סרטי סטודנטים, דוקו, קולנוע נשי, קולנוע מחו"ל, אנימציה, פוקוס קולנוע חרדי ועוד ועוד. באירוע הפתיחה המרגש צפו, על פי ההנחיות, עשרות בדרייב אין של שדרות בהקרנה מיוחדת של פרוייקט "שדרותים", דוקו על חיי ארבעה תושבי העיר שדרות

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

פסטיבל קולנוע דרום נפתח בשבוע שעבר במכללת ספיר ובשדרות, למרות הכל - שכונות בעוצר לילי, מגפה משתוללת, סגר עתידי, מצב ביטחוני רגיש, כל אלו לא עצרו את חגיגת התרבות של הדרום.

שבוע של סרטי סטודנטים, דוקו, קולנוע נשי, קולנוע מחו"ל, אנימציה, פוקוס קולנוע חרדי ועוד ועוד. באירוע הפתיחה המרגש צפו, על פי ההנחיות, עשרות בדרייב אין של שדרות בהקרנה מיוחדת של פרוייקט "שדרותים", דוקו על חיי ארבעה תושבי העיר שדרות.

בערב הפתיחה בהשתתפות ראש העיר וראשי המועצות האזוריות השכנות אמר פרופ' שי פלדמן, נשיא מכללת ספיר: "הוכחנו שהתרבות חזקה מכל מגיפה ואנחנו גאים להביא שוב בשורה קולנועית מקצועית, חברתית ודרומית לאוהבי המסך הגדול".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: