לפרסום חייגו: 050-5788255

תרבות ופנאי בהעוטף

תרבות ופנאי

שיא חדש במספר מנויי היכל התרבות בשדות נגב

עם פתיחת עונת המנויים, חושף היכל התרבות נתונים חדשים וממשיך לשבור שיאים גם במספר המנויים וגם במספר המשתתפים במופעים שהתקיימו בהיכל במהלך 2019.  "זאת הבעת אמון חסרת תקדים של הציבור בהיכל התרבות ובפעילות שלנו", אמר שמעון וקנין, מנהל מחלקת התרבות במתנ"ס שדות נגב (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

פתיחת עונת המנויים נדחתה בשל סבב ההסלמה האחרון, כאשר צוות המועצה נאלץ לדחות את הצגת הפתיחה בשל הנחיות פיקוד העורף, אך בשדות נגב מינפו את הפתיחה המאוחרת והרימו אירוע מרשים, חגיגי, מכובד ומפנק למנויים. ביום שני האחרון אולם היכל התרבות התמלא באנשים, אווירה נפלאה והווי תרבותי שהקהל איחל לו. "תושבי המועצה והאיזור מצביעים ברגליים ומגיעים ליהנות מכל התכנים שיש להיכל להציע. ועדת הרפרטואר של היכל התרבות בוחרת בקפידה את התכנים הטובים והמתאימים ביותר וצוות ההיכל עושה עבודה נפלאה בתכנון עונת המנויים ובפעילות השוטפת" מפרגן תמיר עידאן, ראש המועצה האזורית שדות נגב.

לקראת הגעת המנויים, נפרס עבורם שטיח אדום, ונערכו שולחנות בופה מפנקים, כראוי להשקה של עונת מנויים ובהתאם למסורת שנמשכת בשנים האחרונות במועצה. בזמן קבלת הפנים, דביר דהן, העובד כמלחין ומפיק מוזיקלי במתנ"ס שדות נגב. הנעים את האווירה של הנוכחים במגוון שירים מרגשים ומשמחים.

במסגרת הפעילות השוטפת של היכל התרבות שדות נגב, בנוסף למנויים להצגות הילדים והמבוגרים, מציע היכל התרבות מגוון הופעות והצגות שניתן לרכוש גם באופן נקודתי. בנוסף להבאת שלל הצגות מהתיאטראות הגדולים בארץ, ממשיך צוות התרבות להביא להיכל גם הופעות סטנדאפ של האמנים המובילים בארץ. "המטרה היא להביא את התוכן האיכותי, המעניין והטוב ביותר הכי קרוב לבית ולאפשר לתושבים שלנו את האווירה הכי טובה שאפשר " מסביר לנו וקנין. 

הצגת פתיחת העונה הייתה "משפחה חמה", גרמה לכל הקהל לצחוק במהלך הערב כולו. ההצגה, מבית תיאטרון בית ליסין מגוללת את סיפורה של משפחה ישראלית טיפוסית המונהגת על ידי "אמא פולניה" המגולמת על ידי תיקי דיין ומציגה את ההכנות המשפחתיות לקראת פסח.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: