לפרסום חייגו: 050-5788255

תרבות ופנאי בהעוטף

תרבות ופנאי

שבוע(ות) של מתנות במול 7 שדרות

לאחר ששבו לפני כשבועיים לשגרה, חוזרים במרכז מול 7 שדרות גם לציין אירועים מרכזיים, והפעם – חג שבועות: בשל מגבלות הקורונה לא יקיימו במתחם את פסטיבל המים המסורתי, אולם בהנהלת המרכז החליטו הפעם לפנק את האורחים במתנות לחג: מבקרים שיקנו במרכז במהלך השבוע הבא ב-199 שקלים ומעלה יקבלו רובה מים לילדים או תבנית קפיץ טפלון במתנה (למימוש ברשת ביג סטוק). בנוסף, יערכו חנויות במרכז מהלכים נוספים לקראת סוף השבוע החגיגי (צילום: מור אברג'ל)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

לאחר ששבו לפני כשבועיים לשגרה, חוזרים במרכז מול 7 שדרות גם לציין אירועים מרכזיים, והפעם – חג שבועות: בשל מגבלות הקורונה לא יקיימו במתחם את פסטיבל המים המסורתי, אולם בהנהלת המרכז החליטו הפעם לפנק את האורחים במתנות לחג: מבקרים שיקנו במרכז במהלך השבוע הבא ב-199 שקלים ומעלה יקבלו רובה מים לילדים או תבנית קפיץ טפלון במתנה (למימוש ברשת ביג סטוק), בהתאם להוראות הקמפיין.

בנוסף, יערכו חנויות במרכז מהלכים נוספים לקראת סוף השבוע החגיגי: בשוקה בעיר למשל ניתן יהיה למצוא שמן זית סבא חביב 750 מ"ל ב-19.90 שקלים, פיצה האט תציע בימים חמישי ושישי פיצה משפחתית + תוספת ב-55 שקלים (בקניה במקום), חי לי תמכור כתרי פרחים חיים ב-100-70 שקלים ועוד.

"נשמח לתרום את חלקנו לצינון מזג האוויר הלוהט ולטעמים של החג הנהדר הזה", מסר סמנכ"ל הנכסים של מתחמי מול 7, אור שושן. "מבחינתנו מדובר בהמשך העשייה שלנו ביחד עם הקהילה ולמענה. מתנות כמו אלו, אשר מיועדות לכל המשפחה, הן ה-'ביכורים' שלנו לכבוד החג".

מול 7 שדרות הוא מרכז הקניות הגדול באזור עוטף עזה, אשר פרוס על פני 11,000 מ"ר וכולל תמהיל מאוזן של עסקים שמשלבים קניות במחירים משתלמים לצד בילוי אטרקטיבי במסעדות ובתי קפה

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: