לפרסום חייגו: 050-5788255

תרבות ופנאי בהעוטף

תרבות ופנאי

פסטיבל הבירה של איילים חוזר!

פסטיבל הבירה הוא אירוע חברתי ללא מטרות רווח שבנוי כולו על טהרת המוסיקה, קידום עסקים מקומיים ואווירה מדברית קסומה – במטרה למשוך אלפים מכל קצוות הארץ אל המדבר, וכמובן פסטיבל ססגוני ענק לתושבי האזור. הפסטיבל יתקיים בתאריך 26/7 (צילום: דבורה שליו)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

פסטיבל הבירה של עמותת איילים ביישוב אשלים שבמועצה האזורית רמת נגב התחיל כיוזמה של מספר סטודנטים וסטודנטיות שמתגוררים בכפר הסטודנטים אשלים של עמותת איילים ולומדים באוניברסיטת בן גוריון. הפסטיבל שהתקיים לראשונה בשנה שעברה משך אלפי צעירים מכל רחבי הארץ.

הפסטיבל יתקיים ביישוב אשלים בתאריך 26/7 ויכלול דוכני אוכל ודוכנים שימכרו בירה ישראלית מקומית ממבשלות בירה דרומיות בשלל טעמים. בפסטיבל יופיעו הראפר המצליח JIMBO J ולהקת THE PAZ BAND  - הרכב רוק ייחודי שפרץ בשנים האחרונות את דרכו לתודעה בארץ ובחו״ל, ומוכיח שהרוקנרול עוד חי ובועט.

פסטיבל הבירה הוא אירוע חברתי ללא מטרות רווח שבנוי כולו על טהרת המוסיקה, קידום עסקים מקומיים ואווירה מדברית קסומה – במטרה למשוך אלפים מכל קצוות הארץ אל המדבר וכמובן פסטיבל ססגוני ענק לתושבי האזור. ויתקיים בתאריך 26/7.

מדובר בפסטיבל חברתי שקם על ידי הקהילה ולמען הקהילה, הצעירים שיזמו את הפסטיבל שמתקיים זו השנה השנייה, מאמינים שתרבות הוא כלי ליצירת איכות חיים גבוהה ולמשיכת צעירים ומשפחות אל הנגב. כדי להפיק את הפסטיבל השנה היוזמים גייסו 30 אלף ₪ באמצעות פרויקט הד-סטארט גדול.

עמותת איילים שמה לעצמה למטרה לחבר את הצעירים לערכים כמו ציונות, התיישבות חלוציות ואהבה הארץ. באמצעות כפרי הסטודנטים המשלבים מעורבות חברתית וחיי קהילה. בכך מהווה איילים פלטפורמה המאפשרת לסטודנטים המתגוררים במקום במסגרת לימודיהם להתאהב בישוב ולהפוך לתושבי קבע עד סיום לימודיהם. מעל 1200 סטודנטים ומתיישבים מתגוררים כיום בכפרי איילים הפרושים מקריית שמונה ועד דימונה. מעל 40% מבוגרי העמותה בוחרים בנגב, בגליל ובלוד כבית עם סיום לימודיהם.

מאיה מזרחי, מובילת כפר איילים באשלים: "פסטיבל הבירה בנגב הופק השנה בפעם השניה בהתנדבות של החבר׳ה מאיילים. מדובר בפסטיבל מדברי עם מוזיקה משובחת ואוכל טוב, אנשים יפים והרבה הרבה בירה. מעבר לחשיפה שהפסטיבל נותן למוזיקה ועסקים מקומיים מהנגב, זו הזדמנות נהדרת לאפשר לעוד אנשים לחוות את הנגב כמו שאנחנו באיילים חווים אותו - מרחב ייחודי ומושלם עבור חבר'ה צעירים. שנה שעברה הפסטיבל משך צעירים מכל רחבי הארץ לראות את הנגב היפייפה שלנו. אני חושבת שאפשר לומר בגאווה שאנחנו מפיקים כאן פסטיבל שהוא לא רק כיף אלא גם ציוני וחשוב למדינה הקטנה שלנו"

הכניסה לפסטיבל חופשית. בתאריך 26/7.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: