לפרסום חייגו: 050-5788255

תרבות ופנאי בהעוטף

תרבות ופנאי

סוכות במול 7 שדרות: קופיקו ויניב המגניב חוזרים לעשות שמח

מכוניות מתנגשות, מתקן אומגה, דוכן קליעה למטרה, באנג'י גובה, מתחם בועות סבון, ג'ימבורי לפעוטות אטרקציות והופעות – כל אלה יחכו למבקרים במרכז מול 7 שדרות בימי שלישי ורביעי, 15 ו-16 באוקטובר, בחול המועד סוכות (צילום: נופית כהן)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

מכוניות מתנגשות, מתקן אומגה, דוכן קליעה למטרה, באנג'י גובה, מתחם בועות סבון, ג'ימבורי לפעוטות אטרקציות והופעות – כל אלה יחכו למבקרים במרכז מול 7 שדרות בימי שלישי ורביעי, 15 ו-16 באוקטובר (חול המועד סוכות), החל מהשעה 16:00.

אבל זה עוד לא הכל: ביום שלישי (15 באוקטובר) בשעה 17:30 יחזור כמובטח למרכז קופיקו - הקוף הכי מצחיק ואהוב במדינה במופע מרהיב, צבעוני ומצחיק עד דמעות. למחרת (16 באוקטובר) באותה שעה בדיוק יעלה ויבוא כוכב הילדים יניב המגניב -  אשר יצחיק את הילדים במופע בידור מרתק ואינטרקטיבי בשיתוף מלא של הצופים. 

"חגי תשרי מהווים את אחת מהתקופות היפות של השנה, ושמחנו להמשיך במסורת של אירוע מיוחד לכל המשפחה", אמרה מנהלת מרכז מול 7 שדרות, אסי ברגל אוזן. "אנחנו מבטיחים לכל ילדי שדרות והסביבה שיתארחו אצלנו בחג פעילויות ומופעים סוחפים ומצחיקים".

מול 7 שדרות הוא מרכז הקניות הגדול באזור עוטף עזה, אשר פרוס על פני 11,000 מ"ר וכולל תמהיל מאוזן של עסקים שמשלבים קניות במחירים משתלמים לצד בילוי אטרקטיבי במסעדות ובתי קפה.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: