לפרסום חייגו: 050-5788255

תרבות ופנאי בהעוטף

תרבות ופנאי

לקראת שבת: עונג שבת - השירים הכי מושמעים

רוצים להכניס את עצמכם לאווירת השבת, עוד לפני שהשבת עצמה נכנסת? לרשותכם עומדות אפשרויות רבות, האפשרות הטובה ביותר שנוכל להמליץ לכם עליה היא כמובן על ידי השמעת שירים.

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

אתם בוודאי רוצים לדעת אילו שירים יעשו את העבודה הטובה ביותר? אנו כאן נסייע לכם להבין בדיוק אילו שירים יעשו לכם עונג שבת, ויכניסו אתכם אל תוך אווירת השבת המיוחדת. רוצים לדעת מתי עומדת להיכנס או לצאת השבת? לחצו כאן על מנת להיכנס לאתר קיקי בו תוכלו למצוא את כל האינפורמציה שחשובה לכם אינפורמציה שככל הנראה לא תוכלו למצוא אותה בשום אתר אחר.

1. לכה דודי - אומנים שונים – השיר בביצוע של האומנים המובילים בישראל שלומי שבת, משה פרץ, ליאור נרקיס, דודו אהרון, בניה ברבי.

2. איתי לוי - השקט של שבת – שיר בביצוע של איתי לוי אחד מהאומנים המובילים בישראל, שיר שמספר עד כמה יום שבת הוא יום מיוחד.

3. הפרויקט של רביבו - מחרוזת שבת – אחד מהמחרוזות היפים ביותר, שיכניסו אתכם אל תוך אווירת השבת בצורה הטובה ביותר. אין דרך טובה יותר להיכנס לאווירת השבת מאשר המחרוזת הזאת.

חיפוש קצר באינטרנט יעמיד לרשותכם עוד מגוון רחב של אפשרויות שיסייעו לכם להכניס את השבת בצורה הטובה ביותר – דבר שיהיה מאוד שונה ומאוד מיוחד.  

 

(תמונה: freepik )

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: