לפרסום חייגו: 050-5788255

תרבות ופנאי בהעוטף

תרבות ופנאי

כוכבי "ליגה ג'" בסינמטק שדרות

סינמטק שדרות התמלא השבוע כמעט לגמרי בבני משפחה וחברים של כוכבי הסדרה המצליחה "ליגה ג'", המשודרת בכאן 11. יוצר הסדרה, רובי אלמליח, בן העיר שדרות, קיבל תשבחות ופרגונים מראש העיר, אלון דוידי, על יצירה עם נשמה והמאמן וכוכב הסדרה, אבי פרץ, ריגש בשירה (צילום: דוברות עיריית שדרות)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

כנראה שלא רבים האמינו שהסדרה הדוקומונטרית "ליגה ג'" תסחף אחריה כל-כך הרבה צופים שממתינים במתח מפרק אחד לפרק השני, לראות מה עלה בגורל הקבוצות והשחקנים. את הסדרה המצליחה, המשודרת בערוץ "כאן 11" של תאגיד השידור הישראלי יצר וביים בן העיר שדרות, רוֺבי אלמליח.

הסדרה, בת 5 פרקים, שהוקרנה לראשונה בפסטיבל קולנוע דרום האחרון, מביאה את סיפורה של ליגה ג', הליגה התחתונה ביותר בכדורגל הישראלי, באמצעות ארבע קבוצות ממגזרים שונים ומקומות שונים: מכבי עירוני אשדוד, בני מושירפה-ביאדה, מ.ס. בני ממב"ע הגולן וכמובן מכבי עירוני "ציון" שדרות. בקטעים על שדרות מככבים המאמן, אבי פרץ, המוכר מדוכן האבטיחים וגם זמר מוכשר, השחקן אפרים סיאדה, וברקע נצפים דמויות נוספות, כמו ניר וקנין שדרן המשחקים ואף ראש העיר, אלון דוידי.

ביום שלישי השבוע, הוקרן פרק הסיום של הסדרה בסינמטק שדרות במעמד דוידי וממלאת מקומו, עו"ד יהודית אוליאל מלכה, ובהשתתפות אלמליח, שהגיע עם רעייתו, פרץ וכל המשפחה שלו, אפרים סיאדה, בני משפחה, חברים ומעריצים. את הערב הנחה מנהל בית הספר לאמנויות הקול והמסך במכללת ספיר, פרופ' סמי שלום שטרית. הבעלים של הפועל באר-שבע, אלונה ברקת, הגיעה גם כן לברך את היוצרים והשחקנים.

לאחר דברי הפתיחה של שטרית, עלה דוידי לברך ואמר לרובי אלמליח: "לקחת סיפור ושמת זרקור על משהו מעניין ומרתק והעפת את זה לשמיים. הסיפור הוא של אנשים עם נשמה. היופי של הסרט הוא שרואים את הסרט, את השחקנים ומתאהבים. אתה שגריר נאמן לעיר, הבאת את הסיפור שלנו בצורה הכי משכנעת". לאבי פרץ ושאר השחקנים אמר דוידי: "תענוג לראות את מה שאתם עושים בעיר שדרות, אני גאה להיות חבר שלכם, זו זכות גדולה להיות פה ואנחנו נמשיך לתמוך בכל דבר".

דוידי העניק לאלמליח זר פרחים ויחד העניקו ורדים לכל המשתתפים שהגיעו. בתום הקרנת הפרק, הפתיע פרץ את הקהל כששר את שירו המרגש של אייל גולן "כשתגדל", אותו שר בפרק השלישי בבר המצווה של בנו בפני אביו הסיעודי. בתום הערב התקיים על הבמה פאנל בהשתתפות היוצר והבמאי וכן השחקנים ובשיח עם הקהל.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: